مطالعه گروهی داوطلبان ارشد ویروس شناسی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kevin1982

New member
valla baghiye darsa motavaset bood....darsayee ke azash etminan daram VIRUS 97% ...angalo tak yakhte 97% zaban 53/5% baghiaro ezhare nazar nemikonam ta kelid biad

waria

New member
ممنون دوست خوبم.:thanks: منم تا چند روز دیگه شروع میکنم تا باهم درس بخونیم.زبانو چی؟اونوشروع نکردین؟ به نظرم زبان هر چی زودتر شروع شه بهتره:smilies-azardl (181

waria

New member
valla baghiye darsa motavaset bood....darsayee ke azash etminan daram VIRUS 97% ...angalo tak yakhte 97% zaban 53/5% baghiaro ezhare nazar nemikonam ta kelid biad
ممنون...این درصدا که عالین شما حتما بایه رتبه خوب قبولید.میشه منابعتون رو هم بگید؟واینکه چه طور درس میخوندین و درس خوننتون چه قدر طول کشید:smilies-azardl (181

kevin1982

New member
منابع واسه ویروس جاوتز و مورای بود اما خودم 5 تا جزوه کنکوری نوشتم واسه خودم که حتی نکات 15 سال ارشد ویروس رو توش گنجوندم.شما دعا کنید امسال قبول شم 100٪ جزوات رو در اختیارتون میذارم و هر کمکی لازم باشه انجام میدم....نمیدونم شانس قبولیم چقده چون امسال سوالات کولاک کردن مخصوصا زبان...من خودم ielts 6.5 گرفتم اما واقعا جوابها گنگ و مبهم بودن و منم کاملا خسته چون 30 ساعت قبلشو فقط 2 ساعت از استرس خوابیده بودم

waria

New member
منابع واسه ویروس جاوتز و مورای بود اما خودم 5 تا جزوه کنکوری نوشتم واسه خودم که حتی نکات 15 سال ارشد ویروس رو توش گنجوندم.شما دعا کنید امسال قبول شم 100٪ جزوات رو در اختیارتون میذارم و هر کمکی لازم باشه انجام میدم....نمیدونم شانس قبولیم چقده چون امسال سوالات کولاک کردن مخصوصا زبان...من خودم ielts 6.5 گرفتم اما واقعا جوابها گنگ و مبهم بودن و منم کاملا خسته چون 30 ساعت قبلشو فقط 2 ساعت از استرس خوابیده بودم
دعا میکنم همه بچه های سایت قبول شن.انگل چی؟اونم ماشاا... 97 زدید.راستی کلید بقیه درسا اومد لطفا یاید بگید درصداتون چطور بوده؟سطح سوالا کلا چطور بود؟

kevin1982

New member
sathe soalat kolan bala bood....khaili balatar az salhaye pish...age soalaye parsal bood hame darsadam balaye 80 bood...ama khob konkoor kamelan shansiye...tavakol be khoda bebinim emsal chi mishe,shayad ghabool nashodamo az aval baham shoroo kardim

waria

New member
درسارو باهم میخوندید؟کلا چقدر طول کشید(ببخشید انقدر سوال میکنما ...تو این انجمن ویروس خیلی کمه)

kevin1982

New member
behet tosiye mikonam ke baham nakhooni.....ta ye matlabo khoob tamoom nakardi ja nazar....badesh ke tamoom kardi va darse digaro shoroo kardi...ghablio hey dore kon
intori ta konkoor mibini 20 bar masalan virus ro dore kardi az esme khodetam behtar baladi moshakhasato

waria

New member
این جملرو یادتون باشه...هروقت تردید کردی مطمئن باش که شکست میخوری:riz277:شما ویروسو که مهمترین درسه 97 زدین...زبانو که همه امسال باهاش مشکل داشتن 53 زدید انگلم که 97 بقیه درساتونم که اختمالا بالای 70 زدید...دیگه شما قبول نشین کی میخواد قبول شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظر من رتبتون تک رقمی میشه:thanks:

kevin1982

New member
na,in dige eghraghe...darsadaye digam fek nemikonam chandan bala bashe....shayad baine 30 ta 50 darsad....vase haminam badjoori negaranam

waria

New member
اینا درصدای رتبه 1 ویروس سال 89-90
ویروس-81 باکتری 78 قارچ 33 انگل 78 بیوشیمی 89 ایمنی 61 ژنتیک 56 زبان 17
تازه اونموقع سوالا اسون بوده رتبه 1 درصداش اینجوری بوده با یه مقایسه ساده میبیند که وضعیت شما خیلی خوبه.البته بازم بستکگی به بقیه داره:bunnyearsmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا