مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ریحانه-ش

New member
سلام
عسل میگم بعد ساختار بهتر نیست متابولیسم همون مبحث رو هم بخونیم،بعد بریم مبحث جدید؟؟

واینکه بچه ها،شما روزی چن صفحه بیو میخونید؟؟

عسل 69

New member
سلاااااااااااااااااام خوش امدیییییییییییییییی :4d564ad6::thanks:

مرسی میلاد جان

- - - Updated - - -

سلام
عسل میگم بعد ساختار بهتر نیست متابولیسم همون مبحث رو هم بخونیم،بعد بریم مبحث جدید؟؟

واینکه بچه ها،شما روزی چن صفحه بیو میخونید؟؟

سلام عزیزم، پروتئین هم بخونیم بعد بریم متابولیسم

konjkave

New member
سلااااااااااااااااااااام به همگی خداقوت.
گزارش امروز:الکترولیت ها رو خوندم البته یه کمش موند+اندکی تست
زبان یه درس تافل
الان سرعتم پایینه یه بیوشیمی کلی وقتم میگیره.ایشالا چند روز آینده سرعتم بیشتر میکنم:sarma:

آتش سرد

New member
خدا قووووووت بچه ها..........
منم از تابستون شروع کردم... اما با اومدن مهر سرعتم رو بردم بالاتر. شاید نشه که فصل خاصی رو باهاتون پیش برم. ولی چند روز یه بار همیشه میام و پست هاتون رو میخووونم. الحق انرژی میگیرم.
و خیلی خوشحالم دوستایی اینجا جمع شدن که بهم دیگه روحیه میدن و خالصانه همدیگه رو راهنمایی می کنن.
ایشالله تا اخر کنار هم نتیجه خووووبی بگیریم:riz304::riz304::riz304:

saye

New member
سلام به همه دوستان خوبم
منم هستم
عسل جون من از برنامه خبر ندارم لطفا به من هم بكيد تا شروع كنم

بهنوش

New member
سلام ، من از بیو شیمی مشایخ رو گرفتم همزمان کتاب احسانیم دارم میخونم آیا لازمه لنینجرم بخونم؟

آخرین ویرایش:

بهنوش

New member
گزارش کار دیروز من :نصفی ازساختمان کربوهیدرات + درس اول زبان رضا زاده ،

پارسه به درد کنکور شیمی میخوره.واسه این آزمون اضافی هست.سوالات آلی هم کمتر شده.عمومی بیشتر بخونید

konjkave

New member
اول سلاااااااااااااام.
برای آلی کتاب شیمی آلی دکتر نادری کفایت میکنه هم نکته داره که بصورت درسنامه اس هم تست وهم جواب تشریحی.فقط کسایی که آلیشون ضعیفه با این کتاب شروع نکنن یه کم البته فقط یه کوچولو سخته:auizz3ffy9vla57584x

آخرین ویرایش:

konjkave

New member
سلام ، من از بیو شیمی مشایخ رو گرفتم همزمان کتاب احسانیم دارم میخونم آیا لازمه لنینجرم بخونم؟
به نظر من کافیه.فقط حتما ضروریات بخون.گنجینه رو هم فراموش نکن:28:
در مورد لنینجر هم چون خودم تجربه کردم میگم.اگه پایه بیوشیمی خیلی قوی نداشته باشی یا سرعت مطالعه ات پایین باشه خوندن لنینجر غلط.ما کنکوری هستیم و باید کنکوری هم بخونیم.لنینجر یا هر رفرنس دیگه ای فقط به عنوان کمکی باید باشه نه منبع اصلی.وقتی کنکور دادی سر فرصت و برای اینکه دانشت بالا ببری حتما لنینجر یا هر رفرنس دیگه ای که دوس داری بخون.البته نظر شخصیم :ahi5slcgm04mi8jqqkl

در مورد لنینجر هم چون خودم تجربه کردم میگم.اگه پایه بیوشیمی خیلی قوی نداشته باشی یا سرعت مطالعه ات پایین باشه خوندن لنینجر غلط.ما کنکوری هستیم و باید کنکوری هم بخونیم.لنینجر یا هر رفرنس دیگه ای فقط به عنوان کمکی باید باشه نه منبع اصلی.وقتی کنکور دادی سر فرصت و برای اینکه دانشت بالا ببری حتما لنینجر یا هر رفرنس دیگه ای که دوس داری بخون.البته نظر شخصیم :ahi5slcgm04mi8jqqkl

کنجکاو من برعکس فکر میکنم.رفرنس خیلی مهمه.

ریحانه-ش

New member

کنجکاو من برعکس فکر میکنم.رفرنس خیلی مهمه.
شما لنینجر میخوندی؟ احسانی هم خوندی؟

من دارم لنینجر میخونم:wacsmiley:

هم پایه بیوشیمیم ضعیفه!
هم سرعت خوندنم خییییییییییییلیییییییییییی کمه:14:

بچه ها اگه بتونم لنینجر رو تا عید تموم کنم خوبه؟؟

آتش سرد

New member
ریحانه جان به نظرم زودتر تمومش کن. اینهمه وقت روش نذار. من که سعی میکنم زودتر تمومش کنم. انرژی اصلی ام رو روی ضروریات و گنجینه تست میخوام بذارم .با تست زنی به مرور مطالب مهم دستمون میاد و برای رفع اشکالاتمون به رفرنس مراجعه خواهیم کرد
ولی در حال حاضر لازمه که یه دور سریع خونده بشه و خلاصه برداری بشه...........

آخرین ویرایش:

versatile

New member
سلام بچه ها خسته نباشید. من سال دوم که کنکور شرکت می کنم. هر روز پست های شما رو می بینم و کلی انرژی می گیرم. من هم دارم لنینجر می خونم. پایه ی شیمیم زیاد خوب نیست می خواستم بدونم شما چه کتابی رو ترجیح میدید واسه شیمی؟؟؟ نسبت به سوالای شیمی که اکثرا عمومی شده خوندن موریسون بوید خیلی وقت گیره!

shilan

New member
ریحانه جان به نظرم زودتر تمومش کن. اینهمه وقت روش نذار. من که سعی میکنم زودتر تمومش کنم. انرژی اصلی ام رو روی ضروریات و گنجینه تست میخوام بذارم .با تست زنی به مرور مطالب مهم دستمون میاد و برای رفع اشکالاتمون به رفرنس مراجعه خواهیم کرد
ولی در حال حاضر لازمه که یه دور سریع خونده بشه و خلاصه برداری بشه...........
آفرین بنظر من هم باید یک بار لنینجر خونده بشه همراه با خلاصه برداری.البته بعضی فصلاش لازم نیست خونده بشه.(مثلا بخش ساختار لنینجر رو حتما بخونید اگر پایه قوی ندارید)سریع بخونید وبعدش و یادر کنارش احسانی خونده بشه.کم کم دستت میاد کجاها رو باید بیشتر بخونی.ودر نهایت برین سراغ ضروریات.

آتش سرد

New member
آفرین بنظر من هم باید یک بار لنینجر خونده بشه همراه با خلاصه برداری.البته بعضی فصلاش لازم نیست خونده بشه.(مثلا بخش ساختار لنینجر رو حتما بخونید اگر پایه قوی ندارید)سریع بخونید وبعدش و یادر کنارش احسانی خونده بشه.کم کم دستت میاد کجاها رو باید بیشتر بخونی.ودر نهایت برین سراغ ضروریات.

شیلا جان من از دوستی پرسیدم و نظرشون این بود که فصلایی که پایین نوشتم اهمیت کمتری دارن و اگه فرصت شد از خلاصه تر بخونم. نظرت چیه...
ج یک لنینجر
فصل9.فناوری وابسته به دی ان ای
فصل11.غشاهای بیولوژیک و اتتقال
فصل12.پیام رسانی بیولوژیک
ج 2 لنینجر
فصل15. اصول تنظیم متابولیک
فصل23.یکپارچگی و تنظیم هورمون

ج 3 لنینجر
فصل 28. تنظیم بیان ژن

آخرین ویرایش:

targol

New member
سلام و خسته نباشید به همه دوستان من عضو جدید این انجمن هستم علاقه زیادی به بیوشیمی ندارم چون اینده شغلی اش از انگل خیلی بهتره انتخابش کردم به نظرتون برای من که پایه قوی تو این درس ندارم بهتر نیست برم؟اگه خودم رفرانس ها رو بگیرم میتونم بخونم؟

آخرین ویرایش:

shilan

New member
از این فصلایی که نوشتی من فصل 11و12 رو خوندم .بنظرم به زیست شناسی هم کمک میکنه.برای کنکور علوم هم خیلی خوبه خوندنش.بقیه فصلا رو نخوندم.
البته هیچ چیزی قطعی نیست مثلا از فصل بیان ژن لنینجر امسال یک سوال اومده بود که من تو هیچ کتاب دیگه ای ندیده بودمش.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا