مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roz69

New member
اگه بخوام ی کتاب کمکی همراه با ضروریات محمدی بخونم شما چیو معرفی میکنید؟؟
ی کتاب روان که حجمش زیاد نباشه.

عسل 69

New member
سلام بچه ها امروز باید شروع کنیدااااا، اونی که راحته از لنینجر اونی که راحت نیست احسانی بخونه اما ضروریات به تنهایی کافی نیست ، تا چهارشنبه متن ، چهارشنبه تا دوشنبه هفته بعد تست، گزارش یادتون نره، به امید موفقیت هممون

mahboobe90

New member
برا بیوشیمی ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی عالیه من فقط همینو خوندم تازه زیست و شیمی هم نخونده بودم زبانم سفید زدم

رها جون کجا قبول شدی؟منم دارم از رو ضروریات میخونم.نمیدونم کافیه یا نه.بنظرم خیلی کتاب خوبی میاد

hirkania

New member
سلام دوستان منم امسال اگه خدا بخواد میخوام بیوشیمی بالینی بخونم التماس دعا زیاد

milaaaad

New member
سلام من فصل قند ها رو تموم کردم . ساختمان عمومی قندها + متابولیسم + گلیکو کونژوگه ها از فردا می خوام لیپید بخونم :a2d3:

عسل 69

New member
سلام من فصل قند ها رو تموم کردم . ساختمان عمومی قندها + متابولیسم + گلیکو کونژوگه ها از فردا می خوام لیپید بخونم :a2d3:

سلام، تست هاشم زدی؟؟؟ برنامه اینجا تا ۲ شنبه اس اقا میلاد ، شما زود تموم کردید

milaaaad

New member
پس من یه باره دیگه قندا رو دوره می کنم و چربیا رو شروع نمی کنم :riz513::riz513:

سلام .خیلی دوست دارم اما فکر نمیکنم 7 ساعت و بتونم.صبح بعد 6 که تا 3 اصلا نمیشه . سرکارم خیلی وقت ندارم شاید 1 ساعتی بشه وقت گذاشت . بعد هم که خونه و زندگی و بچه و مهمانداری ......
ولی نهایت سعیم و میکنم
الان زبان و از لزگی شروع کردم. از امروز عصر لنینجر و شروع میکنم

negin ka

New member
بچه ها سلام
راستش من تا حالا میخواستم ایمنی بخونم اما خونوادم اصرار دارن بیو بخونم میخوام بدونم ملاک شما برا انتخاب این رشته چیه چی دربارش میدونید فقط تروخدا زودتر ج بدین تا مهر نیومده!!!!
ضمنا علاقه برامن تعریف نشدس من ب هیچ درسی علاقه ندارم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

mahboobe90

New member
بچه ها سلام
راستش من تا حالا میخواستم ایمنی بخونم اما خونوادم اصرار دارن بیو بخونم میخوام بدونم ملاک شما برا انتخاب این رشته چیه چی دربارش میدونید فقط تروخدا زودتر ج بدین تا مهر نیومده!!!!
ضمنا علاقه برامن تعریف نشدس من ب هیچ درسی علاقه ندارم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

واسه ی آز زدن بیو دو امتیاز داره بقیه رشته ها یه امتیاز.اونور بیو خیلی طرفدار داره و.........

عسل 69

New member
بچه ها امروز باید متن کتاب تموم شده باشه دیگه، همه خوندن ؟؟؟؟؟؟؟؟

anital

New member
دوستان یه سوالی دارم. واقعا مهمه چند ساعت روزی درس بخونیم؟
من می خواستم تو طول هفته 7 ساعت روزی و آخر هفته ده ساعت بخونم. ولی بیشترین تایمی که تا حالا درس خوندم 6 ساعت در روز بوده...
در کل روزی 30 دقیقه زبان و حدود 5 ساعت بیوشیمی می خونم... احساس می کنم اگه بیشتر بخونم دیگه مغزم نمی کشه... و تازه هفته ی دیگه دانشگاه هم شروع می شه و دیگه اصلا زمان هفت ساعت خوندن رو ندارم...

bioshimi93

New member
دوستان یه سوالی دارم. واقعا مهمه چند ساعت روزی درس بخونیم؟
من می خواستم تو طول هفته 7 ساعت روزی و آخر هفته ده ساعت بخونم. ولی بیشترین تایمی که تا حالا درس خوندم 6 ساعت در روز بوده...
در کل روزی 30 دقیقه زبان و حدود 5 ساعت بیوشیمی می خونم... احساس می کنم اگه بیشتر بخونم دیگه مغزم نمی کشه... و تازه هفته ی دیگه دانشگاه هم شروع می شه و دیگه اصلا زمان هفت ساعت خوندن رو ندارم...

ساعت مهم مهم نیست مهم کیفیت خوندنه اما اگه زمان بگیری خوبه
6 ساعت عالیه
شاید واسه یکی 6 ساعت کافی باشه اما واسه یکی دیگه 10 ساعت بستگی داره به نحوه خوندن و یادگیری

mw.ashel

New member
62812717479042035746.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا