مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

melody2010

Member
سلام بچه ها!
من پارسال عضو شدم و با بچه های بیو حسابی درس خوندیم. من شاغل هستم و روزی فقط 5 ساعت می خوندم. بد نبود اما از فروزدین ماه مشکلی پیش اومد که دیگه نتونستم ادامه بدم
و کنکور هم نشد بدم. اما امسال ان شاءالله شرکت می کنم. من روزها می تونم زبان بخونم (حدواً 5 ساعت) چون تو محل کارم تمرکزم زیاد نیست ولی زبان رو خیلی خوب یاد میگیرم
اما برای بیوشیمی فقط 4 ساعت شب فرصت میکنم بخونم. البته تا فصل بیوسنتز اسیدهای آمینه از لنینجر رو خوندم. خیلی از مطالب قبلی هم یادمه به نظرتون باید برگردم دوره کنم یا همین ها رو ادامه بدم
راستی بچه ها من نمی تونم شبها گزارش بدم چون اینترنتم قطع شده. برا همین روزا میام گزارش می دم.
bbt جان از گلاب خبری نیست؟؟؟؟
:smiliess (10)::bunnyearsmiley:

melody2010

Member
اینم گزارش من:
از اول شهریور ماه دوباره شروع به خوندن کردم
زبان 506 تا درس 5
بیوشیمی: از اول فصل بیوسنتز اسیدهای آمینه
تست: هیچی نزدم
:smiliess (12):

melody2010

Member
ای واااااااااااااااااااااااااای
اشتباه نوشتم بیوسنتز اسیدهای آمینه نه
"متابولیسیم اسیدهای آمینه"

roz69

New member
سلام بچه ها من امروز تازه تو سایت ثبتنام کردم تا حالام شروع به درسیدن نکردم اگه میشه راهنماییم کنید

profsor

New member
سلام به نظر شما برای کسی که از بیوشیمی چیزی نمیدونه لنینجر سنگین نیست به نظر شما خوبه که با بیوشیمی پزشکی شروع کنم ؟؟؟؟؟؟

konjkave

New member
سلام به نظر شما برای کسی که از بیوشیمی چیزی نمیدونه لنینجر سنگین نیست به نظر شما خوبه که با بیوشیمی پزشکی شروع کنم ؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز با احسانی شروع کن کتاب روان و خوبی.سنگین هم نیست.مخصوصا شما که بیوشیمی نیستین نیاز نیست خودتون درگیر کتابای رفرنس کنید

jilla

New member
سلام دوستان خدا قوت!!!
من از مهر بیوشیمی شروع میکنم ولی تافل با برنامه شما پیش میرم.
تا حالا هم 18 درس از 504 خوندم.
من مورتیمر میخونم تا حالا هم از جلد اول 8فصل خوندم.

ایشا... یال بعد همه قبولیم.:a2d3::ad54ad:

mahboobe90

New member
سلام خوش اومدی ، از چه منابعی میخوای بخونی عزیزم؟؟؟؟
آره.الان دارم اسید آمینه ها رو از رو ضروریات بیوشیمی نوشته ی محمدرضا محمدی میخونم.هرجا هم متوجه نشدم یا نیاز به توضیح بیشتر داشتم به لیننجر یا هارپر مراجعه میکنم.

rashed

New member
منابع ارشد بیوشیمی بالینی ازمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت89/90
بیوشیمی بالینی:
1.هارپر 2.لیننجز 3.دولین 4.iqb بیوشیمی
شیمی الی :
3جلدموریسون بوید 2.جزوات دانشکده داروسازی شهیدبهشتی
زیست شناسی:
1.کتاب 3سال دبیرستان وپیش دانشکاهی 2.تست 3سال گاج 3. 4گزینه ای مریم خالصی انتشارات دیباگران
زبان:
1.درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکی 2.کتاب504 وازه
بچه ها کتاباتون رو درست معرفی کنید بشه تهیه کرد مخصوصا تست هایی که با لیننجر و موریس میشه استفاده کرد به امید موفقیت

BBT

New member
سلام بچه ها!
من پارسال عضو شدم و با بچه های بیو حسابی درس خوندیم. من شاغل هستم و روزی فقط 5 ساعت می خوندم. بد نبود اما از فروزدین ماه مشکلی پیش اومد که دیگه نتونستم ادامه بدم
و کنکور هم نشد بدم. اما امسال ان شاءالله شرکت می کنم. من روزها می تونم زبان بخونم (حدواً 5 ساعت) چون تو محل کارم تمرکزم زیاد نیست ولی زبان رو خیلی خوب یاد میگیرم
اما برای بیوشیمی فقط 4 ساعت شب فرصت میکنم بخونم. البته تا فصل بیوسنتز اسیدهای آمینه از لنینجر رو خوندم. خیلی از مطالب قبلی هم یادمه به نظرتون باید برگردم دوره کنم یا همین ها رو ادامه بدم
راستی بچه ها من نمی تونم شبها گزارش بدم چون اینترنتم قطع شده. برا همین روزا میام گزارش می دم.
bbt جان از گلاب خبری نیست؟؟؟؟
:smiliess (10)::bunnyearsmiley:

سلام ملودی خوبیییییی
خوش اومدیی
گلاب هم مدرس قبول شده
برات ارزوی موفقیت میکنم

konjkave

New member
سلام بچه ها من امروز تازه تو سایت ثبتنام کردم تا حالام شروع به درسیدن نکردم اگه میشه راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز.خیلی خوش آمدی در چه زمینه ای دقیقا اطلاعات میخوای؟برام پیغام خصوصی بفرست جواب بدم.:riz304:

mahboobe90

New member
آره.الان دارم اسید آمینه ها رو از رو ضروریات بیوشیمی نوشته ی محمدرضا محمدی میخونم.هرجا هم متوجه نشدم یا نیاز به توضیح بیشتر داشتم به لیننجر یا هارپر مراجعه میکنم.

چرا هیشکی به من برنامه خاصی نداد و نگفتن مطالعه گروهی چطوریه؟

raha11

New member

برا بیوشیمی ضروریات بیوشیمی دکتر محمدی عالیه من فقط همینو خوندم تازه زیست و شیمی هم نخونده بودم زبانم سفید زدم

fidelity

New member
سلام دوستان منم هستم .البته من سال دوممه که شرکت می کنم و فعلا شروع به خوندن نمیکنم .ولی با شما همراه هستم .

fatalist

New member
بچه ها چرا میگید لنینجر سخته واسه خوندن من خودم هیچی از بیوشیمی نمیدونستم از لنینجر شروع کردم هم قشنگ توضیح داده هم آدمو علاقه مند میکنه

roz69

New member
سلام بجه ها به نظرتون برا بیوشیمی فقط ضروریات بیوشیمی محمدی کافیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا