مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mohammad63

Well-known member
برای شیمی عمومی و آلی دوستان فعلا عجله نکنند. چون اولا هنوز وقتش نیست که بخواین شیمی بخونن و اگه از الان شروع کنند به نظر خیلی ها که تو کنکور موفق بودند اشتباه هست. چون ضریبش 1 هست و منابعش هم کم هست و باید از زمستون به فکرش افتاد به مانند زیست. دوم چون منابعی که دوستان میگن هنوز از طرف دوستانی که تو کنکور موفق بودند تایید نشدن پس بهتره تحقیق بیشتری کنیم و بعد نسبت به تهیه منابع اقدام کنیم

عسل 69

New member
من خودم بیوشیمی لنینجر فصل ۱ و ۲ البته بدون تست و خلاصه نویسی .
زبان درس ۱ تافل

آتش سرد

New member
عسل جان من که بین منابع مختلف سردرگم بودم و همش در حال پرس و جو. اما واسه اینکه صفر نباشم دو درس 504 و فصل اب استرایر رو خوندم. حالا هم بنا به گفته خیلی ها لنینجر رو تهیه کردم ایشالله از فردا دیگه باید برنامه روزانه ای رو ایجاد کنم و انجامش بدم. انشالله هفته بعد همه دوستان بیان و بگن که پربار بودن.................
به نظرتون از همین حالا شروع به تست زنی کنیم ایا

majede

New member
این سایتی که دادی کدوم بخش از مقاله هاش بیشتر برای بیوشیمی میاد ؟؟؟؟

میلاد جان مگه قراره واسه هر درسی جدا متن زبان بدن؟!!!زبان یه درس مشترکه
شما هر چی تونستی ترجمه کن لغاتشم برای خودت دربیار مرورکن ترجمه ات قوی تر بشه چون متناش شبیهه متنای کنکوره...البته همه ی متنای کنکورم فقط مربوط به مبحث پزشکی نیست
اینم بگم که شما باید این ها رو در کنار منابع اصلی بخونی...متنهای تافل و لزگی هم خیلی خوبن

m14

New member
سلام این گزارش منه
من کتاب احسانی ولنینجر روهمزمان میخونم این هفته فصل 1 احسانی باتست وفصل 2لنینجرروتموم کردم الان فصل 3احسانی و3لنینجرص97 هستم ولی زبان زیاد نخوندم فقط 2تا متن ترجمه کردم:13:... یه مشکلی دارم اینه که چون اولین باره بیوشیمی میخونم نمیدونم کجاهاش مهم نیست نباید زیاد وقت گذاشت نمونه سوالاروهم نگاه میکنم ولی ازترس اینکه نکنه برای سال بعد قسمتایی که فکر میکردم مهم نیست و نخوندم سوال بیاد تمام متن رومیخونم ریز به ریز از همه دوستایی که میتونن میخوام راهنمایی کنند ؟؟؟؟ وبه نظر شما من کند پیش نمیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آتش سرد

New member
افرین خیلی خوب خوندین که..... منم بار اوله میخوام بخونم ولی ترجیح میدم دقیق بخونم تا پایه ام قوی بشه. بعد به مرور و با کمک تست و ضروریات قسمتهای مهم دستم میاد.:rolleyessmileyanim:

salimeh

New member
برای شیمی عمومی و آلی دوستان فعلا عجله نکنند. چون اولا هنوز وقتش نیست که بخواین شیمی بخونن و اگه از الان شروع کنند به نظر خیلی ها که تو کنکور موفق بودند اشتباه هست. چون ضریبش 1 هست و منابعش هم کم هست و باید از زمستون به فکرش افتاد به مانند زیست. دوم چون منابعی که دوستان میگن هنوز از طرف دوستانی که تو کنکور موفق بودند تایید نشدن پس بهتره تحقیق بیشتری کنیم و بعد نسبت به تهیه منابع اقدام کنیم

ضریب شیمی 1 هست یا2؟

anital

New member
ااین هفته برای من هیچ خوب نبود و خیلی از دست خودم ناراحتم...
می خواستم کربوهیدرات ها رو کامل بخونم ولی نشد... از ی استادم و لنینجر خوندم... این هفته سعی می کنم کاملش کنم و یه فصل دیگه رو هم همراهش بخونم. البته من 9 واحد بیوشیمی خوندم و صفر کیلومتر نیستم ولی احساس می کنم عقب افتادم.
به جز اون 8 درس هم از 504 خوندم.

cc-baby

New member
سلا دوستان منم ميخوام تازه شروع كنم.بيو از لنينجر شروع ميكنم.زبان تافل و 504.الي پارسه رو هم شنيدم خوبه.

majede

New member
سلام
دوستان خوبم میبینم که شروع کردین به خوندن افرین خیلی خوبه ولی اهسته و پیوسته پیش برین که اخر کار خسته نشین
بنظرم بیاین بیشتر اینجا با هم در ارتباط باشین گزارش کار بدین حتی شده روزی چن صفحه هم که خونده باشین این براتون انگیزه میشه که روز بعد بیشترش کنین اگه سوالی هم داشتین بپرسین من و دوستان خوشحال میشیم کمک کنیم
انشالا که خبر قبولیه همه تون:a2d3:
همگی موفق باشین :auizz3ffy9vla57584x

عسل 69

New member
سلام
دوستان خوبم میبینم که شروع کردین به خوندن افرین خیلی خوبه ولی اهسته و پیوسته پیش برین که اخر کار خسته نشین
بنظرم بیاین بیشتر اینجا با هم در ارتباط باشین گزارش کار بدین حتی شده روزی چن صفحه هم که خونده باشین این براتون انگیزه میشه که روز بعد بیشترش کنین اگه سوالی هم داشتین بپرسین من و دوستان خوشحال میشیم کمک کنیم
انشالا که خبر قبولیه همه تون:a2d3:
همگی موفق باشین :auizz3ffy9vla57584x

مرسی ماجده جان.شما امسال ایشالله قبولی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا