مطالعه گروهی بیوشیمی بالینی-ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

taravat2013

New member
:21:بچه هب اگه بخواین میتونید تو این 2ماه بهترین نتیجه را بگیریدبه خودتون اعتماد کنید

bioshimi93

New member
سلام دوستای بیوشیمیست
امروز 2ساعت زیست خوندم 3ساعت بیوشیمی 5.5ساعت زبان حس میکنم خیلی باید رو زبان کار کنم
نمیدونم چرا بعد عید اینقدر مثل فشفشه میگذره زمان تا میخوام شروع کنم وقت تموم میشم اگه میدونستم حتما یکدورمو قبل عید کامل میکردم
ولی امیدوارم شما هم باتمام انرژی بقیه مسیرو طی کنید انشاالله نتیجه میگیریم.

- - - Updated - - -

سلام دوستای بیوشیمیست
امروز 2ساعت زیست خوندم 3ساعت بیوشیمی 5.5ساعت زبان حس میکنم خیلی باید رو زبان کار کنم
نمیدونم چرا بعد عید اینقدر مثل فشفشه میگذره زمان تا میخوام شروع کنم وقت تموم میشم اگه میدونستم حتما یکدورمو قبل عید کامل میکردم
ولی امیدوارم شما هم باتمام انرژی بقیه مسیرو طی کنید انشاالله نتیجه میگیریم.
آفرین آفرین آبجی جونم
ایشالا که قبول میشیم.

بهنوش

New member
سلام به دوستان عزیزم امیدوارم همگی نتیجه ی تلاشمونو ببینیم . من که دیگه دارم منفجر میشم از فشار زیاد ; چه درسی چه کاری ، امید به خدا زدیم توی سرش دیگه چیزی به دیدن نتیجه کار نمونده!

bioshimi93

New member
سلام به دوستان عزیزم امیدوارم همگی نتیجه ی تلاشمونو ببینیم . من که دیگه دارم منفجر میشم از فشار زیاد ; چه درسی چه کاری ، امید به خدا زدیم توی سرش دیگه چیزی به دیدن نتیجه کار نمونده!

سلام
انشالله که همگی نتیجه تلاشمونو میبینیم
خسته نباشی بهنوش خدا قوت :applause:
انشالله همه با بهترین رتبه ها جایی که دوست دارید قبول بشید.:rose::smilies-azardl (113

عسل 69

New member
سلام
من که وضعیتم افتضاحه
واسه همین نمیام گزارش بدم
دیگه کم کم برنامه ریزی میکنم واسه سال بعد

alireza1980

New member
بچه ها اگه علاقه مند باشید می تونم یه برنامه درسی برای کسانی که زیاد تو این سایت میان تنظیم کنم' برنامه ای از اول اردیبهشت تا زمان کنکور. هرکس موافقه بگه اگه تعداد بالای ۱۰ نفر باشه. معمولا برنامم به درد می خوره:motat:

BBT

New member
خدا از زبونت بشنوه
اما فکر نمیکنم

همه اتفاقا قبل این که توی بیرون ( واقعیت ) اتفاق بیافتند قبلش توی ذهنمون اتفاق می افتند
پس قبلش باید توی ذهن خودمون به این باور برسیم که این اتفاق می خواد بیافته بعد ....

victoria

New member
سلام
تو این چند وقت باقیمونده واسه زیست چیکار میتونم بکنم؟
ممنون

taravat2013

New member
خوندم واسه جمع بندی میگم
اصن وقت خوبی واسه شوخی نیستا

شما تو این مدت فقط تست بزن اگه قبلا خلاصه برداری کردی اونارو مرور کن اگه هم نرسوندی تموم کنی با یک برنامه 30روزه قشنگ با خونسردی بخون مطمئن باش زمان کافیه فقط به خودت اعتماد کن.اگر هم منظورت یک منبع زیسته کتابهای دبیرستان و تستاشو بخون وبا کتاب هیئت مولفان تطبیق بده .اگه کتاب ب ر ا ی ک ن ک و ر زیستشو داری هم عالیه اونو بخون نگران نباش.

- - - Updated - - -

خوندم واسه جمع بندی میگم
اصن وقت خوبی واسه شوخی نیستا

شما تو این مدت فقط تست بزن اگه قبلا خلاصه برداری کردی اونارو مرور کن اگه هم نرسوندی تموم کنی با یک برنامه 30روزه قشنگ با خونسردی بخون مطمئن باش زمان کافیه فقط به خودت اعتماد کن.اگر هم منظورت یک منبع زیسته کتابهای دبیرستان و تستاشو بخون وبا کتاب هیئت مولفان تطبیق بده .اگه کتاب ب ر ا ی ک ن ک و ر زیستشو داری هم عالیه اونو بخون نگران نباش.

taravat2013

New member
سلام من امروز تونستم 9 ساعت مفید درس بخونم البته 2 ساعتش مربوط به تست بود .
فقط همه خونسرد باشید خواهید دید چه معجزه ای رخ خواهد داد به شرطی که از امروز مصمم تر درس بخونید زمان کم نیست.

melody2010

Member
سلام من امروز تونستم 9 ساعت مفید درس بخونم البته 2 ساعتش مربوط به تست بود .
فقط همه خونسرد باشید خواهید دید چه معجزه ای رخ خواهد داد به شرطی که از امروز مصمم تر درس بخونید زمان کم نیست.

خوش به حالت :smiliess (8): من که فقط 5 ساعت میتونم بخونم چون شاغلم. البته انقدر به این روال عادت کردم که روزای تعطیل هم ناخودآگاه میبینم دارم وقتمو تلف میکنم و فقط 5 ساعت میخونم. :13:
نمیدونم با این وضعیت چی میشه اما امیدوارم هممون موفق باشیم. :auizz3ffy9vla57584x

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

taravat2013

New member
خوش به حالت :smiliess (8): من که فقط 5 ساعت میتونم بخونم چون شاغلم. البته انقدر به این روال عادت کردم که روزای تعطیل هم ناخودآگاه میبینم دارم وقتمو تلف میکنم و فقط 5 ساعت میخونم. :13:
نمیدونم با این وضعیت چی میشه اما امیدوارم هممون موفق باشیم. :auizz3ffy9vla57584x

- - - Updated - - -
عزیزم.این چه حرفیه شاید 5 ساعت شما در قبال 15 ساعت خیلیا مفیدتر باشه.مهم کیفیته نه کنیت.همین که اینقدر اراده داری و همراه کار درس میخونی خودش ارزش داره مطمئن باش نتیجه خوبی میگیری انشاالله.:a2d3:

taravat2013

New member

- - - Updated - - -
عزیزم.این چه حرفیه شاید 5 ساعت شما در قبال 15 ساعت خیلیا مفیدتر باشه.مهم کیفیته نه کنیت.همین که اینقدر اراده داری و همراه کار درس میخونی خودش ارزش داره مطمئن باش نتیجه خوبی میگیری انشاالله.:a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا