مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

foroozan

New member
سلام setareh58برای چه درسی جزوه میخوای؟
بنظر من برای بیوشیمی فقط کتابای رفرنس رو بخون.البته خودم هنوز شروع به خوندنشون نکردما:shocked:

setareh58

New member
سلام setareh58برای چه درسی جزوه میخوای؟
بنظر من برای بیوشیمی فقط کتابای رفرنس رو بخون.البته خودم هنوز شروع به خوندنشون نکردما:shocked:
سلام عزیزم جزوه برا بیوشیبمی میخوام البته ضروریات و لنینجر و استرایر دارم باهم پیش میبرم بنظت جزوه هم لازمه بخونم؟؟؟؟؟؟؟

setareh58

New member
سلام ماجده جون رسیدنت بخیر
بنظرمن که درسات خوب پیش رفتی عزیزم موفق باشی
زیست میخوای چه کتابی بخونی؟؟؟؟؟

بهنوش

New member
سلام به همه ، چرا کسی در مورد کتاب هارپر چیزی نمیگه؟ یعنی من نخونم این کتابو؟

majede

New member
سلام عزیزم جزوه برا بیوشیبمی میخوام البته ضروریات و لنینجر و استرایر دارم باهم پیش میبرم بنظت جزوه هم لازمه بخونم؟؟؟؟؟؟؟
ستاره جان از کی شروع کردی به خوندن این سه تا،،،الان فصل چندی؟به نظرت لنینجر بهتره یا استرایر؟

setareh58

New member
ستاره جان از کی شروع کردی به خوندن این سه تا،،،الان فصل چندی؟به نظرت لنینجر بهتره یا استرایر؟
سلام عزیزم من از اواخر مرداد91شروع به خوندن بیوشیمی کردم البته با کمی فاصله،اول لنینجر روخوانی میکنم بعد ضروریات خوب میخونم دوباره سراغ لنینجر میرم خوب میخونمش بعداز اینکه کمی تسلط به مطالب پیدا کردم استرایر میخونم البته استرایر جدید شروع کردم اما مثلا" فصل کربوهیدرات میخونم این فصل در هرسه کتاب بررسی میکنم
البته همه لنینجر ضروری میدونن برا کنکور و میگن استرایر تکمیل کننده اونه و ضروریات هم یه کتاب جمع بندی شده خلاصه هستش
بنظرمن استرایر خیلی راحتتراز لنینجر ودر کل متنش ساده و روان گفته شاید بخاطر اینه که لنینجر میخونم اینو میگم من به ترتیب کتاب ضروریات پیش میرم اسید امینه ،پروتیئن و انزیم و کربوهیدراتها رو خوندم و الان فصل لیپیدها هستم امیدوارم تونسته باشم جوابت بدم عزیزم اگه نظری داری بگو خوشحال میشم

setareh58

New member
سلام به همه ، چرا کسی در مورد کتاب هارپر چیزی نمیگه؟ یعنی من نخونم این کتابو؟
سلام عزیزم کتاب هارپر هنوز نخوندم و ندیدم ولی اینطور که میگن کتاب ساده و روانی هستش و بیشتر برای مرور بعد از اتمام مطالب بیوشیمی خوبه اگه بازم کسی نظری داره بگه

majede

New member
سلام عزیزم من از اواخر مرداد91شروع به خوندن بیوشیمی کردم البته با کمی فاصله،اول لنینجر روخوانی میکنم بعد ضروریات خوب میخونم دوباره سراغ لنینجر میرم خوب میخونمش بعداز اینکه کمی تسلط به مطالب پیدا کردم استرایر میخونم البته استرایر جدید شروع کردم اما مثلا" فصل کربوهیدرات میخونم این فصل در هرسه کتاب بررسی میکنم
البته همه لنینجر ضروری میدونن برا کنکور و میگن استرایر تکمیل کننده اونه و ضروریات هم یه کتاب جمع بندی شده خلاصه هستش
بنظرمن استرایر خیلی راحتتراز لنینجر ودر کل متنش ساده و روان گفته شاید بخاطر اینه که لنینجر میخونم اینو میگم من به ترتیب کتاب ضروریات پیش میرم اسید امینه ،پروتیئن و انزیم و کربوهیدراتها رو خوندم و الان فصل لیپیدها هستم امیدوارم تونسته باشم جوابت بدم عزیزم اگه نظری داری بگو خوشحال میشم
مرسی گلم اگه چیز اضافه ای در استرایر نسبت به لنینجر دیدی بهم بگو تا منم بخونمش ...ممنون

setareh58

New member
مرسی گلم اگه چیز اضافه ای در استرایر نسبت به لنینجر دیدی بهم بگو تا منم بخونمش ...ممنون
سعی کن بخونی البته اینطور که من میخونم کمتر وقتگیر بقول بعضیا نکات تستی بیشتر در استرایر هست لنینجر تنها جواب نمیده اگه مقدمه کتاب ضروریات بخونی دکتر محمدی گفته که لازمه لنینجر و استرایر برای کنکور بخونی مطمئن باش ضرر نمیکنی

rojiin

New member
سلام منم به جمعتون اضافه شدم.امروز بيوشيمي سيكل اوره رو خوندم.تستهاشم زدم.الانم ميرم زبان بخونم.

bahramisj3339

New member
سلام بچه های بیوشیمی
من رشتم اتاق عمله و برای ارشد میخام نانو امتحان بدم
برای من که تقریبا اشنایی با بیوشیمی ندارم چه کتابی رو معرفی میکنید که برام راحت تر باشه
اگه میشه یک کتاب تست که مجمو عه ای باشه و همراه با پاسخ تشریحی باشه هم معرفی کنید
مرسی

mohammad63

Well-known member
دوستان خوبم سلام
من هم شروع کردم
استرایر و لنسنجر را با هم فصل به قصل میخونم و خلاصه میکنم در کنارش ترجمه های سفارش مشتری رو انجام میدم. فعلا تا اخر ابان برنامه ام اینه.

گلاب

New member
سلام بچه های بیوشیمی
من رشتم اتاق عمله و برای ارشد میخام نانو امتحان بدم
برای من که تقریبا اشنایی با بیوشیمی ندارم چه کتابی رو معرفی میکنید که برام راحت تر باشه
اگه میشه یک کتاب تست که مجمو عه ای باشه و همراه با پاسخ تشریحی باشه هم معرفی کنید
مرسی

سلام
برای شما کتاب هارپر ترجمه رضا محمدی خیلی خوب و روونه و خوندنش راحته... برا شما که بیو بلد نیستی لنینجر سنگینه.... اما اگه میتونی قبل از هارپر یه جزوه سبک مثل یه جزوه کامل کلاسی از یکی از رشته های علوم آز یا تغذیه گیر بیار یه دور مطالعه سطحی بکن تا مطلب دستت بیاد بعد هارپر رو شروع کن....

کتاب گنجینه سوالات بیوشیمی انتشارات کتابخانه فرهنگ تالیف دکتر جعفرنژاد خیلییییی عالیه جوابهای تشریحیش هم کامل و روونه
موفق باشید

ne11833

New member
این سایت یه جورایی اعتیاد آور و بعضی بحثها وسوسه انگیزه راستش من اگه قبل کنکورم عضو شده بودم به هیچ کاری نمیرسیدم
خدا رو شکر که بعد امتحان عضو شدم

گلاب

New member
سلام دوستان...
یه مشکلی برا من پیش اومده که فعلا تا چند روز شاید نرسم درس بخونم.... از همتون التماس دعا دارم

rojiin

New member
من امروز فقط 3 صفحه از متابوليسم اسيدهاي امينه خوندم و 3 متن از مهارت12 لزكي.حسابي كند بيش ميرم.يك سوال؟شيمي الي يا شيمي عمومي؟كدومشو بايد بخونم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا