مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

majede

New member
روژین جان شیمی آلی و عمومی هردو رو باید بخونی
آلی موریسون
عمومی مورتیمر

setareh58

New member
من امروز فقط 3 صفحه از متابوليسم اسيدهاي امينه خوندم و 3 متن از مهارت12 لزكي.حسابي كند بيش ميرم.يك سوال؟شيمي الي يا شيمي عمومي؟كدومشو بايد بخونم؟
خوشبحالت که لزگی داری تموم میکنی من تازه میخوام شروع کنم
چقدر طول کشیده تا به مهارت 12 رسیدی؟

اعظم

New member
سلام
اگه ممکنه درصدهای آخرین نفر قبولی در رشته بیوشیمی بالینی را بگذارید

مرسی از همه

rojiin

New member
خوشبحالت که لزگی داری تموم میکنی من تازه میخوام شروع کنم
چقدر طول کشیده تا به مهارت 12 رسیدی؟

من تازه شروع كردم.قبلا لزكي مهارت هاشو دستو با شكسته خونده بودم.اين دفعه تصمم كرفتم از مهارت 12 شروع كنم به خوندن!منم مثل خودتم تازه اول كارمه.امروز فقط مرور كردم و مطلب جديدي نخوندم.

rojiin

New member
بجه ها جرا اينجوري ميشه؟ هيج كدومتون نيستين.انكار اصلا هيج كي نميخونه.

d67

New member
slm man arshad bioshimi hastam be nazare man age baraye zaban ketabe tofle va zaban omomi baraye konkoro bekhonid behtare

shena

New member
سلام بچه های خوب بیوشیمی من سر دوراهی موندم ترم اخر زیستم و برا ارشد تغذیه انتخاب کردم و منابعشو تهیه کردمو مشغول خوندنم ولی جدیدابه بیوشیمی بالینی هم علاقه مند شدم مخصوصادرس بیوشیمی حالا موندم چیکار کنم لطفا درباره بیوشیمی بالینی وکارش توضیح بدین
مررررررسییییییییییی

shena

New member
پس چرا بچه های بیوشیمی انقدر کم فعالن کسی نمیاد یه جواب سوالو بده:smiliess (15):

foroozan

New member
سلام بچه های خوب بیوشیمی من سر دوراهی موندم ترم اخر زیستم و برا ارشد تغذیه انتخاب کردم و منابعشو تهیه کردمو مشغول خوندنم ولی جدیدابه بیوشیمی بالینی هم علاقه مند شدم مخصوصادرس بیوشیمی حالا موندم چیکار کنم لطفا درباره بیوشیمی بالینی وکارش توضیح بدین
مررررررسییییییییییی
سلام دوست عزیزهم تغذیه و هم بیوشیمی بالینی هر جفتشونم رشته های خیلی خوبین ولی اگه معتقدی که به بیوشیمی علاقه داری واز پسش برمیایی مطمینا توش موفق خواهی شد.رشته بیوشیمی بالینی یه رشته آزمایشگاهی تحقیقاتیه که توآزمایشگاههای تشخیص طبی کاربرد داره.درکل باید بهش علاقه داشته باشی در ضمن جذب هییت علمیشم بالاس.بازم اگه مطلب دیگه ای بنظرم رسید بهت میگم.موفق باشی

shena

New member
مرررسی فروزان جان اگه مطلب جدیدی پیدا کردی بهم پیام بده از گلاب جون هم تشکر میکنم بابت راهنماییش :thumbsupsmileyanim:

majede

New member
سلام بچه ها خسته نباشین میبینم که دارین سفت و سخت میخونین دیگه خبری ازتون نیست!!!!!!!!!:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

majede

New member
بچه ها اگه کسی میدونه بگه:
معنیه لاکتیم،لاکتام،انول،؟؟؟
مرسی...

miladp1372

New member
سلام دوستان من راستش رفتم دفترچه انتخاب رشته ی وزارت بهداشت رو برای ارشد دیدم به یه موضوع عجیب خوردم توی جدول ((مدارک قابل پذیرش)) تو اغلب رشته ها زده کارشناسی زیست شناسی کلیه گرایش ها برای من سوال پیش اومده که منی که رشتم زیست شناسی سلولی مولکولی-بیوشیمی هستمبا کارشناسی زیست شناسی تو این مورد یکی حساب میشم آخه کلان سلولی مولکولی ها بعد از کلمه زیست شناسی عنوان میشه اما تو این جدول مدارک قابل پذیرش زده زیست شناسی خواستم این ابهام برام بر طرف شه شایدم زیادی من حساسیت به خرج دادم ((چون زیست شناسی زیست شناسی دیگه:5:))

foroozan

New member
سلام دوستان من راستش رفتم دفترچه انتخاب رشته ی وزارت بهداشت رو برای ارشد دیدم به یه موضوع عجیب خوردم توی جدول ((مدارک قابل پذیرش)) تو اغلب رشته ها زده کارشناسی زیست شناسی کلیه گرایش ها برای من سوال پیش اومده که منی که رشتم زیست شناسی سلولی مولکولی-بیوشیمی هستمبا کارشناسی زیست شناسی تو این مورد یکی حساب میشم آخه کلان سلولی مولکولی ها بعد از کلمه زیست شناسی عنوان میشه اما تو این جدول مدارک قابل پذیرش زده زیست شناسی خواستم این ابهام برام بر طرف شه شایدم زیادی من حساسیت به خرج دادم ((چون زیست شناسی زیست شناسی دیگه:5:))
سلام بله شماهم میتونید شرکت کنید چون منم رشتم زیست سلولی مولکولی گرایش بیوشیمی بود وبراحتی ثبت نام کردم زیادی دارید حساسیت بخرج میدین.نگران نباشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا