مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bahramisj3339

New member
سلام
من رشتم اتاق عمل بوده و میخام برا ارشد نانو بخونم
ضروریات بیوشیمی محمدی رو گرفتم یه روش برا خوندن بیوشیمی بهم بگید
مرسی

setareh58

New member
سلام عزیزم قربونت تو خوبی؟
من فصل به فصل شهباز ملکنیا رو با لنینجر پیش میرم آخه بیان شهباز آسونتره ولنینجر رو بهتر میفهمی ....
توکجای کاری؟
من تا حالا فصل اسید آمینه و پروتئین و آنزیم و کربوهیدرات و لیپید ها رو از لنینجر جلد یک و ضروریات خوندم بیشتر وقتم بیوشیمی داره میگیره و بیشترم نگرانشم نمیدونم باید جزوه کاملی باشم یانه چون نمیرسم کتابای دیگه بخونم و البته زبان 504 تابستون تمومش کردم اگه نظری درباره بیوشیمی داری بگین ممنون میشم

setareh58

New member
سلام
من رشتم اتاق عمل بوده و میخام برا ارشد نانو بخونم
ضروریات بیوشیمی محمدی رو گرفتم یه روش برا خوندن بیوشیمی بهم بگید
مرسی
بنظرم فقط ضروریات تنها کافی نیست چون خیلی خلاصه گفته ولی درکل کتاب خیلی خوبیه اگه کامل باجدولاش بخونی که حداقل بتونی تست های خودش خوب بزنی بیوشیمی فقط تکرار میخواد چون فرار موفق باشی عزیزم

majede

New member
من تا حالا فصل اسید آمینه و پروتئین و آنزیم و کربوهیدرات و لیپید ها رو از لنینجر جلد یک و ضروریات خوندم بیشتر وقتم بیوشیمی داره میگیره و بیشترم نگرانشم نمیدونم باید جزوه کاملی باشم یانه چون نمیرسم کتابای دیگه بخونم و البته زبان 504 تابستون تمومش کردم اگه نظری درباره بیوشیمی داری بگین ممنون میشم
منم فعلا زبان و بیوشییمی میخونم تا بعد...بیوشیمیو از پایه خوب یاد بگیری همون لنینجر بسه البته قبلش همونطور که خودتم میخونی یه خلاصه یا برای کنکور انتشارت خسروی بهت توخوندن رفرنس کمک میکنه ودر کنار اینا تستای هر فصلو یه نگاهی بنداز تا دستت بیاد کجاها مهمتره وبه قول دوستان فیش برداری هم از نکات مهم جواب میده ودر آخر دولین وهارپرو...یه نگاهی بندازی جاهای مهم واضافه شو میفهمی امیدوارم که تونسته باشم کمکی بهتون بکنم ...
همیشه پیروز باشی...

vizviz

New member
دوستان اینو یادتون باشه که یک دور نوشتن یک مطلب برابر با چندین دور روخونیه

setareh58

New member
دوستان عزيز به نظر من لنينجر رو همراه با استراير و يك جزوه ي تر و تميز بخونيد (من خودم يه جزوه ي خوب از دانشگاه جندي شاپور اهواز گير آوردم). لنينجر عمق مفاهيم بيوشيمي رو به شما ميگه ولي كمه براي امتحان. استراير لنينجر رو تكميل ميكنه و نكات كليدي بيشتري داره (براي امتحان) ولي بازم كمه. توي جزوه شما تقريباٌ 90 درصد نكاتي رو كه هر سال توي امتحان به شكلاي مختلف مياد رو پيدا ميكنيد. بعد از اينا خلاصه ي خسروي و پوران پژوهش رو بخونبد. چون لنينجر كتاب خيلي سنگينيه بايد يه برنامه ريزي دقيق براش داشته باشيد ولي يادتون باشه كه خوندن لنينجر و استراير و جزوه و خلاصه ها با هم كار رو براتون خيلي راحت ميكنه هر چند پروسه ي خسته كننده و وقت گيريه. ولي به هر حال بايد طي بشه تا بتونيد موفق بشيد. اگر نهايتاٌ وقت و حوصلش رو داشتيد تير خلاص رو با خوندن دولين بزنيد. قبل از امتحان هم من فقط تست پروين پاسالار رو توصيه ميكنم. سرتون رو درد آوردم. و حرف آخر... عاملي كه امسال باعث قبولي من شد زبان بود

کتاب پوران پزوهش همون خلاصه خسروی
اگه اینو بخونم دیگه نیازی به جزوه اضافی ندارم

vizviz

New member
کتاب پوران پزوهش همون خلاصه خسروی
اگه اینو بخونم دیگه نیازی به جزوه اضافی ندارم

نه عزیز. کتاب پوران پژوهش یه کتاب جگری رنگه و با خلاصه خسروی فرق داره. من توصیه میکنم حتما یه جزوه ی منظم پیدا کنید و در کنار بقیه منابع بخونید

setareh58

New member
کسی سرفصلهای درس زیست عمومی برای کنکور بیوشیمی بالینی ندارین؟
بنظرشما کتاب هیئت مولفان چطوره؟
من خودم میخواستم فقط کتابای دبیرستان بخونم با کتاب تست دیباگران مریم خالصی اما نمیدونم کفایت میکنه یا نه؟ میدونی که وقت زیادی هم نداریم
اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

setareh58

New member
ممنون عزیزم
مشکل من پیدا کردن جزوه تمییز و مطمئن هستش اگه شما جزوه خوبی سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنین

mohammad63

Well-known member
درود بر بچه های کمی استرسی و پردغدغه بیوشیمی. اینطور که می بینم امسال همگی دسته جمعی میرین ارشد و ما میمونیم با حوضمون بدون ماهی.

mohammad63

Well-known member
در ضمن بچه ها من بصورت جدی از شنبه شروع میکنم. فعلا بیوشیمی رو میخونم. یه کتاب رو هم با استادم دارم ترجمه میکنم در مورد انتی بیوتیکهاست دیگه نیاز یبه زبان ندارم. از لنینجر هم شروع می کنم بعد استرایر که سعی میکنم هر دو رو خلاصه کنم. بعد هم کتاب برای کنکور بیوشیمی. یکی دو کتاب خلاصه هم هست که میره برا بعد از عید. شیمی الی رو از اول دی ماه شروع میکنم و زیست را هم از اسفندماه. این برنامه کلی من هست.

گلاب

New member
سلااااام:ad54ad:
احوال بچه بوووووق خونا؟؟؟؟ :ph34r-smiley:
بابت غیبت طولانی مدتم ببخشید دیگه مامان بابام دیروز رفتن مکه قسمت همتون بشه دیگه منم خیلی وقت نکردم درست حسابی بدرسم ....
اومدم تا دوباره شروع کنم من هررررررررر روز ایشالا میام و راپورت درسیدنام رو میدم...
با بیو و زبان و اگه خدا بخواد زیست شروع میکنم....
تا حالا هم تقریبا نصف بیو ضروریات رو روخوانی کردم 4 درس هم لغات ضروری تافل بعلاوه 2 تا مهارت از لزگی دیییییگه.... دیگه سلامتی شوما....
اگه کم کاری ازم دیدن منو لطفا تشویق کنین :p7977cujr38iyymsu8: تا دوباره برگردم سر درسام
بابای :bunnyearsmiley:

monika.r

New member
دوستان هورمون و ویتامین کتاب شهبازی ملک نیا چند صفحه است؟لطفا بم جواب بدین

mohammad63

Well-known member
بچه ها پروین پایالاری که میخونید همون ترجمه دایان کلبی است؟

majede

New member
سلااااام:ad54ad:
احوال بچه بوووووق خونا؟؟؟؟ :ph34r-smiley:
بابت غیبت طولانی مدتم ببخشید دیگه مامان بابام دیروز رفتن مکه قسمت همتون بشه دیگه منم خیلی وقت نکردم درست حسابی بدرسم ....
اومدم تا دوباره شروع کنم من هررررررررر روز ایشالا میام و راپورت درسیدنام رو میدم...
با بیو و زبان و اگه خدا بخواد زیست شروع میکنم....
تا حالا هم تقریبا نصف بیو ضروریات رو روخوانی کردم 4 درس هم لغات ضروری تافل بعلاوه 2 تا مهارت از لزگی دیییییگه.... دیگه سلامتی شوما....
اگه کم کاری ازم دیدن منو لطفا تشویق کنین :p7977cujr38iyymsu8: تا دوباره برگردم سر درسام
بابای :bunnyearsmiley:
سلام گلاب جون نبووووووودی؟؟؟
خوشابه سعادتشون از طرف انجمن بیو هم بهشون التماس دعا بگو...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا