مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

گلاب

New member
سلام گلاب جونم خوبییییییییییییی؟گلاب جون کلا چندتا چرخه داره که باید بلد باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام مونیکا جان
دقیقا نمیدونم که... گفتم که هر مبحث رو که خواستین شروع کنین یه 10 دقیقه وقت بذارین فقط روی سوالا رو ببینین از کجا ها سوال داده... بیشتر کدوم مسیرها از اون مبحث تکرار شده... خیلی راحت دستتون میاد یه بار امتحان کنین ضرر نداره...
برای اطمینان میتونین از روی ضروریات و "برای کنکور" بخونین چون این کتابا بیشتر از روی سوالای سالای پیش تالیف شدن، بیشتر جاهای ضروری رو مطرح کردن.
موفق باشی :a2d3:

majede

New member
سلام گلاب جون متاسفم که بااین درصداقبول نشدی حتما همه دانشگاهارو نزده بودی وگرنه قبول میشدی!!!
راستی اواتارت چقدر قشنگ وآرامش بخشه...................

گلاب

New member
سلام گلاب جون متاسفم که بااین درصداقبول نشدی حتما همه دانشگاهارو نزده بودی وگرنه قبول میشدی!!!
راستی اواتارت چقدر قشنگ وآرامش بخشه...................

سلام ماجده جون
مرسی عزیزم نظر لطفته، آره خیلی جاها رو نزدم. اگه فقط ماه آخر بیوشیمیم رو یه دور الکی مرور میکردم مطمئنا قبول بودم. سر امتحان با روحیه بدی حاضر شدم اونایی رو هم که میدونستم شک کردم....
حالا بیخیال جونمون سلامت:(50):

majede

New member
آره سلامتی از همه چی مهمتره مخصوصا روحی!!اینجور که پیداس تو قبل کنکور روحیتو باختی! همین الان برو روی یه کاغذ بزرگ هر چی وهرکجا رو دوس داری بنویس بزن بالای تختت تاهمیشه به یادت بمونه وفقط تلاشت واسه اون باشه. تابه چیزای بی ارزش فکر نکنی.
ببخشید کلاس روانشناسی شد!!!!!!!!!

majede

New member
عزیزان تا الان چی خوندین وبیوشیمیو به کجا رسوندین؟ من تازه شروع کردم به خوندن لنینجر...
در کنار بیو چی میخونین فعلا؟ ممنون...

گلاب

New member
آره سلامتی از همه چی مهمتره مخصوصا روحی!!اینجور که پیداس تو قبل کنکور روحیتو باختی! همین الان برو روی یه کاغذ بزرگ هر چی وهرکجا رو دوس داری بنویس بزن بالای تختت تاهمیشه به یادت بمونه وفقط تلاشت واسه اون باشه. تابه چیزای بی ارزش فکر نکنی.
ببخشید کلاس روانشناسی شد!!!!!!!!!

ممنون از پیشنهادت، همین کارو میکنم :4d564ad6:

majede

New member
عزیزان تا الان چی خوندین وبیوشیمیو به کجا رسوندین؟ من تازه شروع کردم به خوندن لنینجر...

گلاب

New member

من ضروریات رو دارم مرور میکنم + زبان (لغات ضروری تافل و یه کم لزگی البته برا من مروره)

hiva6747

New member
klvj ]نمرت چند شد شما؟
من
بیو56
شیمی 24
زیست 80
زبان22
نمره 212
نمره آخرین فرد 214
رتبه 202
میخوام باز کنکور بدم
الان فقط زبان میخونم شایدم شیمی از بعد عید بیوشیمی میخونم
من ضروریات رو دارم مرور میکنم + زبان (لغات ضروری تافل و یه کم لزگی البته برا من مروره)

سلام به همگی بچه ها!!!!
یه سوال داشتم می خواستم بدونم که آیا به غیر از لنینجر و ضروریات بیوشیمی لازمه کتابه دیگه ای بخونم مثلاً هارپر؟
من سربازم شاید هر روز نتونم مطالعه کنم برای همینم می خوام تو زمانم صرفه جویی کنم و مهمارو بخونم....
در مورد شیمی عمومی یه کتاب خریدم خیلی خوب و مختصره تست هم داره اگه خواستید تهیه و مطالعه کنید.شیمی عمومی انتشارات خسروی تالیف دکتر مسعود صالحی پور و دکتر جواد زوار رضا...
موفق باشین...

majede

New member
klvj ]نمرت چند شد شما؟
من
بیو56
شیمی 24
زیست 80
زبان22
نمره 212
نمره آخرین فرد 214
رتبه 202
میخوام باز کنکور بدم
الان فقط زبان میخونم شایدم شیمی از بعد عید بیوشیمی میخونم
وای هیواجون چه بدشانسی ای فقط 2نمره باقبولی فاصله داشتی!!!انشالا سال دیگه حتما قبولی...:smiliess (10):

majede

New member
سلام به همگی بچه ها!!!!
یه سوال داشتم می خواستم بدونم که آیا به غیر از لنینجر و ضروریات بیوشیمی لازمه کتابه دیگه ای بخونم مثلاً هارپر؟
من سربازم شاید هر روز نتونم مطالعه کنم برای همینم می خوام تو زمانم صرفه جویی کنم و مهمارو بخونم....
در مورد شیمی عمومی یه کتاب خریدم خیلی خوب و مختصره تست هم داره اگه خواستید تهیه و مطالعه کنید.شیمی عمومی انتشارات خسروی تالیف دکتر مسعود صالحی پور و دکتر جواد زوار رضا...
موفق باشین...
امپراتور خان سربازی خوش میگذره تو مرز که نیستی خدانکنه!!!
استادم گفت لنینجر بخون آخر کار یه نگاهی به هارپر ودولین بنداز بعضی فصلا اگه چیزی اضافه شده...
کتاب شیمی که گفتی رو منم گرفتم ولی هنوز نخوندمش ولی فکر کنم مورتیمرم باید بخونیم!!!

setareh58

New member
سلام دوستان خسته نباشین منم کمک کنین
برای بیوشیمی من کتاب لنینجر همراه با ضروریات دکترمحمدی میخونم بنظرتون لازمه کتاب هارپر بخونم

امپراتور خان سربازی خوش میگذره تو مرز که نیستی خدانکنه!!!
استادم گفت لنینجر بخون آخر کار یه نگاهی به هارپر ودولین بنداز بعضی فصلا اگه چیزی اضافه شده...
کتاب شیمی که گفتی رو منم گرفتم ولی هنوز نخوندمش ولی فکر کنم مورتیمرم باید بخونیم!!!
سلام ماجده خانم(اگر درست نوشته باشم؟)
نه خوشبختانه مرز نیستم ولی تو نیروی انتظامی خدمت می کنم...
خیلی خدمت سخته امان ادم در میاره...
مرسی از راهنماییت ..منم با نظرت موافقم ولی من از مورتیمر به شدت بدم میاد و اصلاً ازش خاطره خوب ندارم....

monika.r

New member
سلام به همگی بچه ها!!!!
موفق باشین...
سلام امپراطور.اگه بتونی متابولیسم هم از رو دولین بخونی فکر کنم خوب باشه.اما اگه وقتشو نداری همونایی که میخونی کافیه

konjkave

New member
گلاب جون از راهنماییت واقعا ممنونم.به نظرم برنامه ای که پیشنهاد کردی منطقی.:applause:فقط یه سوال شمام واسه شیمی عمومی جلد یک و دو مورتیمر میخونی؟

گلاب

New member
گلاب جون از راهنماییت واقعا ممنونم.به نظرم برنامه ای که پیشنهاد کردی منطقی.:applause:فقط یه سوال شمام واسه شیمی عمومی جلد یک و دو مورتیمر میخونی؟

خواهش میکنم... قطعا اما من منتظرم کلاس شیمیم شروع بشه ببینم استادم چی میگه... حتما میام به شما هم اطلاع میدم.

majede

New member
گلاب جون چه خبر امروز چی خوندی؟من بالنینجر خیلی کند پیش میرم !!!!!!!!!!!!

setareh58

New member
سلام کسی نیست دکتر نادری استاد شیمی بشناسه؟ جزوه کل کنکوریش بخونم چطور؟ دکتر ناظری بیوشیمی میشناسین؟ البته جزوش گیر اوردم خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه

nocerino

New member
اون دوستی که گفت دکتر جعفرنژاد استاد خوبین باید بگم ایشون در سر کلاسشون پارسال گفتن جزوه ی بیوشیمیم تا 70 درصد رو جواب میده!!!.اما من جزوه ی دکتر احسانی رو بهتون پیشنهاد میکنم که خود جزوه تا 90 الی 95 درصد سوالات بیوشیمی رو پوششش میده تازه خود دکتر احسانی به ما گفتن جزوه و کتاب منو رو بخونید بالای 90 میزنید که مصداقش نفر اول بیوشیمی بالینی امسال جناب اقای مصطفی اسد نیا بود.شاید بگید امکام نداره اما نفر بیوشیمی بالینی امسال از موسسه ما یعنی موسسه انوار دانش هست و در کلاسای دکتر احسانی شرکت کرده بود!!!
کلاسای موسسه انوار دانش :
بیوشیمی : دکتر احسانی زنوز (استاد سابق دانشگاه علوم پزشکی ایران و فعلی شعبه ی بین الملل دانشگاه علوم تهران نویسنده ی چندین کتب در مورد بیوشیمی از جمله کتاب بیوشیمی برای موسسه پوران پژوهش و کتاب بیوشیمی برای پرستار انتشارات دانشگاه علوم پزشکی ایران)

شیمی الی و عمومی : دکتر علی پیکری ( نویسنده ی کتاب شیمی الی جلد ابی رنگ -انتشارات پوران پژوهش )
زیست شناسی عمومی : دکتر محمد نیا (با جزوه ایشون 70 الی 80 درصد زیست رو میزنید اگر خوب بخونید
زبان : دکتر رحیم احمدی (نویسنده ی کتاب زبان عمومی برای گروه های پزشکی - انتشارات کتابخانه ی فرهنگ)

شماره ی موسسه : 88515182
مدیر موسسه : جناب اقای میدانچی (ایشون مجری برنامه سلامت باشید هم هستن که صبح ها نشون میده ساعت 11 )

متاسفانه من امسال قبول نشدم .چون که کمی سهل انگاری از خودم بود و اینکه من دانشجوی ترم اخر هم بودم.سعیمو کردم اما نشد.عیب نداره ایشالا سال بد

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا