مطالعه گروهی (بیوشیمی بالینی )ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

reihoon

New member
:smilies-azardl (113salam, mamnoon ke belakhare yeki javabamo dad. man parsal vase bio ye jozve az yeki az moasesato khundam, bad nabud vali forsat nakardam jam bandi konam,

vali emsal mikham zaruriato ham bekhunam, mese inke hamatun migin khube.
vali aslan vase shimi manbae khoobi soragh nadaram, zabano ham ke daram ba laitner yad migiram.

ksaei ke parsal ham sherkat kardin, fek mikonin ta key bioshimio ye dor mikonin?

گلاب

New member
age shbha on mishin man emsham 11 miam.:smilies-azardl (113
سلام ریحون جون...
من این هفته شبها دعوتم خونه اقوام فکر کنم امشب هم نرسم بیام، اما انگار خبری از بچه ها هم نیست!!!
جزوه دکتر ج نیست احیانا؟
عزیزم ما همه تو مساله شیمی آلی موندیم!!!
در مورد دوره بیو هم بستگی داره! خوب من بعضی فصلای ضروریات رو پارسال خیلی خونده بودم به خاطر همین یه دور ضروریات خوندن من شاید حدود یک ماه طول بکشه اما از اونجایی که این کتاب به تنهایی کافی نیست تازه کار من بعد از دوه اون شروع میشه! به نظر من این سوالت جنبه شخصی داره به قول دکتر خلیلی مثل این میمونه به یکی بگی چقدر غذا بخوری سیر میشی؟!!!!!!!!

rojiin

New member
من یه پسری رو میشناسم که رتبه 5 بیو پارساله، میگفت مطالعه من 5 ماه و نیم روزی 5 الی 6 ساعت بود!
باید بدونی چه منابعی بخونی؟! خودت رو با تکست که خیییییلی جاهاش تو کنکور نمیاد مشغول نکن! اول یه نگاهی به سوالای کنکورای گذشته بنداز ببین طراحا بیشتر از کجا سوال میدن برو اونا رو بخون!
ببینم نمیتونی از بهمن به بعد کارت رو کات کنی تا بعد از کنکور؟

مرسي بخاطر راهنماييهات.كارموكه نميتونم ول كنم.اما حتما ايشالله ميخونم.:28:من جزوه بيوشيمي يكي از همين موسساتي كه شماها ميكين(سانسور)دارم.زيست هم از همين منابع دردسنرس دارم.اما الي هيجيييييي ندارم!هيجي هم الي بلد نيستم.اصلا نميدونم شيمي الي جي هست:whistle:زبانم هم لزكي و تافل و 504 دارم.بنظرتون از جي شروع كنم؟همه با هم بخونم؟

rojiin

New member
من از کتاب لزگی فقط 3 یا 4 مهارتشو خوندم. چون خیلی وقتگیر بود و لغت نامانوس فراوان داشت گذاشتم کنار. :whistle:
504و تافل تا 70 درصد هم پوشانی دارند. من اول یک سوم 504 رو خوندم. بعدش ول کردم رفتم سراغ تافل. به نظر من تافل بهتره بازم با هرکدوم راحتتری.
من پاسسالر اون کتاب کوچیکه انتشارات خسروی رو خوندم.بسیار کامل و نکته ای. اون یکی رو تا حالا ندیدم

منظورتون از كتاب كوجيك انتشارات خسروي كدومه؟همون كه ابي رنك هست و سوالات سال هاي كدشته رو داره؟

rojiin

New member
آخرین ویرایش:

محمدنبی

New member
دوستان منم هستم.یکم البته دیر اومدم.ولی من تازه امتحان دادم و زیاد عقب نیستم.
فقط بگین چجور میتونم بازم به این صفحه بیام.

reihoon

New member
salam golab jan.
male dr "kh" va khanume mashayekhie..... aali nabud vali badam nabud.
khob man tehran nistam, va fek konam bayad ketabe zaruriato interneti sefaresh bedam, vali axare forushgahaye interneti chape parsalo tamum kardan.

meraeen

New member
سلام به همه دوستای خوبم
چقدر خوشحالم که بچه دارن جمع میشن.:thumbsupsmileyanim:
شرمنده که چند شب غیبت داشتم اینترنتم قطع بود.:smiliess (2): الان وصل شد ترسیدم دوباره قطع بشه زود اومدم.

meraeen

New member
این سه شب طبق برنامم 2 فصل بیو خوندم + لغت زبان , کلا طبق برنامه پیش میرم.
انشالله تا فردا جلد 1 لنینجر رو تموم میکنم.
:a2d3:

biochem

New member
اينايي كه فوق بيام نور بيوشيمي دارن ميتونن توي ازمايشكاه بالني كار كنن؟جون دوستام فوق بيام نور ميخونن و هميشه ميكن ما كه هستم ديكه بازار كار واسه شماها نيست!!!!!!!!!!!!!

قتی توی آزمایشگاها طرف با مدرک زیست یا بهداشت کار میکنه چه انتظاری میشه داشت اونام نرن سر کار:14:

گلاب

New member
اول
امشب زود اومدم... خوش اومدم :motat:
امروز من فصل کربوهیدرات و نصف ساختمان پروتئین ها و ساختمان اسیدهای نوکلئیک رو از ضروریات خوانیدم!
بعلاوه مرور زبان!
میخواستم یه درس جدیدم از زبان بخونم که چون وقت دکتر داشتم رفتم اما از شانس بدم 2ساعت و ربع معطل شدم! :p7977cujr38iyymsu8:با این که سر وقت رسیده بودم!
من عاااااااااااشق ایران جونم هستما :thanks: اما یه مسئله گنده تو این کشور هست که امیدوارم به زودی یه فکری به حالش بشه و اونم اینه که اینجا هییییییچ کس برا وقت آدم ارزش قائل نیست! از راننده سرویس و خدمات سایت کامپیوتری دانشگاه گرفته تا استاد دانشگاه و دکتر و X و Y....
هیچی دیگه الان دیگه نا ندارم از جام بلند شم چه برسه بدرسم! :smiliess (9):

آخرین ویرایش:

konjkave

New member
این سه شب طبق برنامم 2 فصل بیو خوندم + لغت زبان , کلا طبق برنامه پیش میرم.
انشالله تا فردا جلد 1 لنینجر رو تموم میکنم.
:a2d3:
سلام به همه دوستان.بابا گل کاشتی از کی شروع کردی که جلد 1 لنینجر تموم کردی؟من از نیمه تیر خوندن لنینجر شروع کردم تازه فصل 7 امشب تموم کردم.شما با چه شیوه ای میخونی تند خوانی میکنی یا یاد هم میگیری؟اگه مایلید با هم برنامه ریزی کنیم هر چند که سرعت شما خیلی بیشتر از منه.

konjkave

New member
کسی هست که بدونه برای شیمی عمومی چه منبعی باید بخونیم؟به نظرتون جلد 1 مورتیمر کافیه؟:riz304:

monika.r

New member
اول
امشب زود اومدم... خوش اومدم :motat:
امروز من فصل کربوهیدرات و نصف ساختمان پروتئین ها و ساختمان اسیدهای نوکلئیک رو از ضروریات خوانیدم!
بعلاوه مرور زبان!
میخواستم یه درس جدیدم از زبان بخونم که چون وقت دکتر داشتم رفتم اما از شانس بدم 2ساعت و ربع معطل شدم! :p7977cujr38iyymsu8:با این که سر وقت رسیده بودم!
من عاااااااااااشق ایران جونم هستما :thanks: اما یه مسئله گنده تو این کشور هست که امیدوارم به زودی یه فکری به حالش بشه و اونم اینه که اینجا هییییییچ کس برا وقت آدم ارزش قائل نیست! از راننده سرویس و خدمات سایت کامپیوتری دانشگاه گرفته تا استاد دانشگاه و دکتر و X و Y....
هیچی دیگه الان دیگه نا ندارم از جام بلند شم چه برسه بدرسم! :smiliess (9):

ssalammmmmmm

بهنوش

New member
سلام به همگی، خوش به حالتون که وقت کافی واسه درس خوندن دارین! من که تا از سر کار برگردم خونه ساعت 17 میشه! خیلی هنر کنم شبی 3 ساعت میتونم درس بخونم، به نظرتون امیدی هست؟!!!!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا