مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

Hobbit

New member
کارنامه ها قراره دوباره اصلاح بشه.
اینجا کسی به کلیدهای جدید اعتراض نداره؟؟؟سلولی یک سوالش دوتا گزینه درست داره اما فقط یکیشو درنظر گرفتن..

azadeh94

New member
سلام بچه ها
کانال یا گروه تلگرامی برای مطالعه ژنتیک انسانی نمیشناسین؟

unholy-001

New member
من میخوام ژنتیک انسانی شرکت کنم. میخواستم منابع رو بدونم

سلام

منابع ژنتیک انسانی:
ژنتیک (ضریب 5):
ژنتیک پزشکی امری ترجمه های مختلفی داره که اکثریت داوطلبا ترجمه لیلا یوسفیان رو تایید میکنن
مهمترین منبع همون امریه هروقت بهش مسلط شدین و خیالتون از بابت اون راحت شد ژنتیک در هزاره سوم تالیف دکتر نوری دلویی رو فصلایی که با امری فرق دارن رو میتونید بخونید
زیست سلولی مولکولی(ضریب 2):
منبع زیست شناسی سلولی مولکولی لودیشه ولی خوب چون حجمش زیاده خیلیا به جا اینکه خود لودیش رو بخونن خلاصه لودیش رو تهیه میکنن و خوب میخونن و مرور میکنن و وقتو بیشتر به درس اصلی که همون ژنتیکه اختصاص میدن که ضریب بالایی داره
بیوشیمی (ضریب 1):
بیوشیمی دکتر احسانی انتشارات پوران پژوهش بعلاوه تست گنجینه بیوشیمی انتشارات کتابخانه فرهنگ
زبان (ضریب 2):
زبان رو کلا دریابید که معجزه میکنه
کتابای 504 و لغات تافل و درسنامه جامع زبان ارشد پزشکی دکتر امیر لزگی منابع مناسب واسه زبانن
موفق باشید

azadeh94

New member
سلام

منابع ژنتیک انسانی:
ژنتیک (ضریب 5):
ژنتیک پزشکی امری ترجمه های مختلفی داره که اکثریت داوطلبا ترجمه لیلا یوسفیان رو تایید میکنن
مهمترین منبع همون امریه هروقت بهش مسلط شدین و خیالتون از بابت اون راحت شد ژنتیک در هزاره سوم تالیف دکتر نوری دلویی رو فصلایی که با امری فرق دارن رو میتونید بخونید
زیست سلولی مولکولی(ضریب 2):
منبع زیست شناسی سلولی مولکولی لودیشه ولی خوب چون حجمش زیاده خیلیا به جا اینکه خود لودیش رو بخونن خلاصه لودیش رو تهیه میکنن و خوب میخونن و مرور میکنن و وقتو بیشتر به درس اصلی که همون ژنتیکه اختصاص میدن که ضریب بالایی داره
بیوشیمی (ضریب 1):
بیوشیمی دکتر احسانی انتشارات پوران پژوهش بعلاوه تست گنجینه بیوشیمی انتشارات کتابخانه فرهنگ
زبان (ضریب 2):
زبان رو کلا دریابید که معجزه میکنه
کتابای 504 و لغات تافل و درسنامه جامع زبان ارشد پزشکی دکتر امیر لزگی منابع مناسب واسه زبانن
موفق باشید

ممنون. خیلی لطف کردین.

من واقا سردرگمم بین بیوتکنولوژی پزشکی و ژنتیک انسانی شک دارم.نمیدونم به طور جدی روی کدومشون تمرکز کنم.بیوتکنولوژی برام راحت تره ولی شنیدم بازار کار ژنتیک خیلی بهتر از بیوتکه.اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا راهنماییم کنه.مرسی

امیر.k

New member
من واقا سردرگمم بین بیوتکنولوژی پزشکی و ژنتیک انسانی شک دارم.نمیدونم به طور جدی روی کدومشون تمرکز کنم.بیوتکنولوژی برام راحت تره ولی شنیدم بازار کار ژنتیک خیلی بهتر از بیوتکه.اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا راهنماییم کنه.مرسی
بیوتک جزء بهترین رشته هاست ولی نه در ایران!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

azadeh94

New member
سلام دوستان
آیا تاپیکی برای رفع اشکالات دروس ژنتیک، بیوشیمی، سلولی و زبان برای کنکور 96 هست؟

TrueLove90

New member
...

سلام همگی دوستان قدیمی و جدید :bunnyearsmiley:

انشالله که خوب و خوش و سلامت باشین

و کنکورتون رو خوب و عالی داده باشین :a2d3:

تاپیک نتایج کجاست راستی ؟ :thanks:

...

...

راز.

New member
سلام دوستان من یه کتاب خلاصه میخام برامیکرب لطفامعرفی کنید زیر100صفحه

n421

New member
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه

طبق خواست کاربران این تاپیک ایجاد شد تا متقاضیان رشته های
بیوتکنولوژی پزشکی، بیوشیمی بالینی و ژنتیک انسانی تا کنکور کنار هم باشن
نظر بچه ها بر این بود که ادغام مطالعه گروهی این سه رشته نتیجه بهتری میده

اهداف تاپیک:
1.
کمک به افزایش اطلاعات خود و دیگران درمورد این کنکور
2. بالا بردن روحیه و انگیزه متقاضیان
3. کمک به پیش بردن یک برنامه منظم

توجه :با هر موردی که مانع رسیدن به اهداف بالا بشه برخورد میشه

موفق باشیم

(دلیل اینکه تاپیک رو توی بخش بیوتک زدم اینه که این بخش دو تا مدیر داره که انشاالله کنترل بیشتری روی تاپیک باشه .. ولی اینمورد موقتی هست و اگه احیانا مشکل خاصی پیش اومد با مشورت شما به یکی از بخشای دیگه (آزمون ارشد کلیه رشته ها/ بیوشیمی/ژنتیک) که مدیر فعالتری داشته باشه منتقلش میکنیم
طبق بازخورد تغییرات اعمال میشه)
متشکرم.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

sunny

New member
دوستان کسی سوالات ارشد94و95وزارت بهداشت رو داره برای دانلود بیاره؟

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

😍فراخوان کارشناسی ارشد 97 تمامی گرایش ها😍

#تدریس سلولی مولکولی لودیش

💯💯تدریس و مشاوره رایگان زیر نظر رتبه 6 ارشد علوم آزمایشگاهی، کارشناس ارشد از دانشگاه علوم پزشکی تهران💯💯

🔴 فوری فوری

♥️‌‌‌‌ فراخوان عمومی برای ارشدهای علوم آزمایشگاهی ها
💛 بیوتکنولوژی پزشکی
💜 ایمنی شناسی پزشکی
💗 ژنتیک پزشکی
♥️ هماتولوژی
💜بیوشیمی
💙باکتری شناسی
💛ویروس شناسی
💖انگل شناسی
♥️و سایر رشته های که در آزمون ارشد درس سلولی مولکولی دارن

😍😍خاص ترین کانال تلگرامی