مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

sana777

New member
سلام دوستان
یه سوالی داشتم من بخش ساختاری بیوشیمی رو از لنینجر خوندم به نظر شما بخش متابولیسم رو از چه کتابی بخونم؟ هارپر جطوره؟
سوال دیگه نظرتون در مورد زیست سلولی مولکولی نشر اشراقیه چیه؟

sabere.khavari

New member
بچه ها سلولی خیلی سخته همه واقعا فصلهایی که خوندن بلدن؟؟؟
من که احساس میکنم هیچی یاد نگرفتم

m14

New member
منم با سلولی مشکل دارم هنوز درست و حسابی نخوندمش یه سوال بنظرتون اگه الان ک ل ا س برم میتونه مفید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sabere.khavari

New member
آخه هزینه کلا سا بالاس..همون یه تومنی که میخوای بدی کلا س بذاری جلوت نگاش کنی درسو بهتر میفهمی.والا چه وظعشه!!!

لیلیوم

New member
دوستان کمممممممممممممک!
من امروز کتابفروشی های مشهدو زیرو رو کردم.ولی لودیش خانه زیست شناسی رو نداشت:sad:
کسی میدونه باید چجوری و از چ سایتی سفارشش بدم؟؟:ph34r-smiley:

دوسته عزیزبه این سایت مراجعه کنید و سفارش بدین براتون بیارن
:riz304:دانشگاهي

لیلیوم

New member
ای بابا فیلتر میکنن اسم سایت رو
عزیزم برو تو سایته گوگل بزن سایته خانه زیست...بعد برو تو بخش فروشگاه کتاب و و کتاب دانشگاهی

raviz

New member
سلام ،من سال پیش خلاصه مک موری رو برای الی خوندم ،برای عمومی هم رو خوندم. ،شیمی 50 زدم.

آخرین ویرایش:

mtDNA

New member
سلام0000خسته نباشید.کسی لینکی از پی دی اف کتاب امری ویرایش 14 زبان انگلیسیش داره بهم بده؟

Mohammad gh

New member
منم با سلولی مشکل دارم هنوز درست و حسابی نخوندمش یه سوال بنظرتون اگه الان ک ل ا س برم میتونه مفید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلولی فقط یه راه حل داره
شکل
شکل
شکل

باید برای هر مکانیسمی شکلشم ببینید
لودیشای رنگی خیلی به کار میان
حتی اگر شده فقط برای شکلاشون

Mohammad gh

New member
علت اینکه جواب سوالات با لودیش همخوانی نداره اینه که تازه2ساله که لودیش شده رفرنس وزارت بهداشت...سالهای قبل کتاب دکتر مجد رفرنس بود.
ولی چون تنها منبع اعلامی وزارت لودیش هست پس
حتما باید لودیش خونده بشه.
ولی پیشنهاد من اینه که هم مراحل جزئی پروفازمیوز1 و همانند سازی باکتری رو از یک کتاب دیگه بخونید.
موفق باشید

100درصد همینطوره

همانندسازی باکتری یا مراحل میتوز و میوز و ... هم بهتره مطالعه بشه
حتی اگر در بهداشت نیاد در علوم حتما میاد

بالا