مطالعه گروهی ارشد 95 _ علوم آزمایشگاهی 1

love virology

New member
طی ایمیلی به دکتر ک ش ف ی زدم / راجع به سوالات میکروب گفتند 93 و 94 به علت تغییر کتاب جاووتز عمده سوالات از این کتاب بود / گفتند سوالات بسوی باکتری های غیر مهم و چند ساله سوال نبوده داره پیش میره / گفتند جاووتز نخست خوب خوب بخونید سپس مورای بعلاوه تست های 20ساله / شاد باشید

bio1

New member

متشکرم...مطالعه لزگی خیلی سخته؟چقدر زمان نیازه؟

marynas

New member
گزارش امروز
4:20 سلولی
2:05 زبان
37دیقه بیوشیمی (دوسش ندارم خب :dadad4: )

love virology

New member
متشکرم...مطالعه لزگی خیلی سخته؟چقدر زمان نیازه؟

شما لزگی حداقل 6ماه باید وقت بزارید من حداقل عرض کردم امسالم هرکس کتاب ایشون خونده موفق بوده اولش ممکنه کند پیش برین ولی خوندش با هر پایه ایی کمک کننده برای سوالات کنکور هست پس خوندن این کتاب جدی بگیرید

bio1

New member
شما لزگی حداقل 6ماه باید وقت بزارید من حداقل عرض کردم امسالم هرکس کتاب ایشون خونده موفق بوده اولش ممکنه کند پیش برین ولی خوندش با هر پایه ایی کمک کننده برای سوالات کنکور هست پس خوندن این کتاب جدی بگیرید
چشم حتما...از راهنماییتون ممنونم.

.Nazanin

New member
:4d564ad6::4d564ad6:امروز 7 ساعت سلولی
2ساعت مولکولی
1ساعت زبان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marynas

Mahe.asemuni

New member
سلام بچه ها روزتون بخیر
منم تازه واردم، میخوام به جمعتون اضافه بشم،هدفم ژنتیک انسانی،پارسال یکم خوندم الان یکم امادگی دارم اما زبانم ضعیفه 😢

marynas

New member
سلام بچه ها روزتون بخیر
منم تازه واردم، میخوام به جمعتون اضافه بشم،هدفم ژنتیک انسانی،پارسال یکم خوندم الان یکم امادگی دارم اما زبانم ضعیفه ??????
سلامممم خوش اومدی :bunnyearsmiley:
وقت زیاد داری زبانم میخونی !نگران نباش :)

Hobbit

New member
دوستان من هیچ پایه ای از زیست ندارم.میخام اول مهدوی رو بخونم.فقط همینو موندم ک بعدش برم سراغ خود لودیش یا برم سراغ خلاصه لودیش!
فک میکنین کسی میتونه با خوندن مهدوی آمادگی لازم برای خلاصه لودیش رو پیدا کنه؟یا نه بعد مهدوی بره کل لودیشو بخونه؟:dadad4:

:sad::sad::sad:

Fatimaaa

New member
سلام اومدم وااای چقدر نگران شدین این مدتی که نبودم:bunnyearsmiley:

marynas

New member
سلام اومدم وااای چقدر نگران شدین این مدتی که نبودم:bunnyearsmiley:
سلامممم اتفاقا من همش میگفتم پ چ شد کجا رفتی!!
امروز فقط 3ساعت سلولی خوندم :dadad4:
از فردام ک میرم مسافرت!البته سعی میکنم بخونم و میام گزارش میدم:ad54ad:

Andia93

New member
سلام دوستان عزیزم من هم میخوام بیام تلگرام برای گروه هماتولوژی لطف من رو هم ادد کنيد

بالا