مطالعه گروهی ارشد 94 بهداشت و ایمنی مواد غذایی

nian

New member
سلام دوستان منم میخوام باشما شروع کنم وهرشب سعی میکنم بیام به امید موفقیت همگی

eeeeeeehsan

New member
اعتراض به تاریخ برگزاری آزمون ارشد بهداشت 94
دوستان لطفن همگی تماس بگیرین.

با شماره های 81452574 و81452575 تماس بگیرید. شماره 1 رو بزنید، احتمالن باید شماره تون بیافته ببینن چه تعداد معترضن. پس اگه تونستین با شماره های دیگه و هرروز تماس بگیرین.
همچنین این شماره ها هم هستند:
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

خیلی از بچه های معترض پارسال تاکید می کنن تماس بگیرید، با ایمیل کاری به جایی نمی برین.
ولی با این وجود لطفن هیچکس دریغ نکنه، هم ایمیل بزنید هم تماس بگیرید.
توضیحات کامل تر داخل امضای بندست.

عذرخواهی می کنم از بابت این پست. :rose:

amiir

New member
سلام خدمت دوستای عزیز.... ایشالا که خوب خونده باشید و آماده آماده منتظر کنکور باشید...:riz304:
بنظر من این یکماه آخر رو بذارید برای مرور و جمع بندی نهایی، چون مطلب جدید خوندن تو این مدت باعث سردرگمی میشه و چون فرصت زیادی تا مطالعه دقیق مطالب نمونده مونده به کنکور دچار استرس و نگرانی میشید و از طرفی هم فرصت مرور مطالب قبلی رو از دست میدید. پس اگه وقتتون رو بذارید برای مرور مطالب قبلی، تست زنی و جمع بندی نهایی بیشتر جواب میگیرید. من همین کار رو کردم، بقیه دوستانی هم که قبول شدن میتونن نظراتشون رو به دوستای کنکوریمون بدن.
موفق باشید.

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان
16.gif

این آخرین شانس و احتمالن تلاش برای عوض کردن تاریخ آزمون هاست.
لطفن هرکی هرکاری از دستش بر میاد دریغ نکنه، هرچقدر می تونید تماس بگیرید.

ببینید پارسال ادمین یه همچین تاپیکی رو زدن:
اعتراض براي برگرداندن تاريخ برگزاري آزمون ارشد پزشكي 93 به روال عادي هر سال

با اعتراضی که بچه های پارسالی کردن تاریخ افتاد به 22 و 23 خرداد.
امسال هم همینطور، باید اعتراض کنید تا نتیجه بده، ولی اصلن رو تغییر کردن زمانش حساب باز نکنید و سخت بخونید.

من خودم به شخصه نمی خوام تاریخش عوض بشه چون دیگه حوصله ندارم، هنوز خیلی عقبم ولی میخوام هرچه زودتر تموم شه راحت شم.
ولی از فردا با 4تا خط موبایل و ثابت هی تماس میگیرم باهاشون. شما هم اگه میخواین تاریخ عوض بشه به دوست و آشنا و فامیل و همه اطلاع بدید که فقط و فقط تماس بگیرین با شماره های:
81452052
81452574
81452575
دفتر پورکاظمی 81453309
کارشناس آزمون ارشد خانم اسد برقی 81453243

ریمایندر رو گوشیتون سیو کنید 1 ساعت یه بار زنگ بزنید.

زنگ که میزنید جواب نمیدن ناامید نشین، باز زنگ بزنید.
هرکی تلفن رو برداشت بگین به تاریخ آزمون اعتراض دارین، واسه چی گذاشتینش 1 خرداد!!
28 خرداد اول رمضونه، فوقش 2 روز آزمون سراسری هست و 1 روزش هم استخدامی. اینا بهونشونه چون میخوان آزمون رو سریعتر برگزار کنن برن دنبال خوشی.
22 خرداد هم نشه 20، 19، 18 خرداد هم می تونن بندازن. فقط باید جدی باشین تا بفهمن اعتراضتون جدیه.

یه خواهش دیگه؛
نگین که ولش حالا بچه ها تماس میگیرن، معرفت داشته باشین و همه تماس بگیرین.

فقط جدی باشید، هر روز تماس بگیرید. بچه های ارشد پارسال و امسال و هرسال و اینجا و اونجا هیچکی واستون دل نمی سوزونه جز خودتون، پس جدی باشید.
بین دوستان و پدر و مادر و فامیل و همه اطلاع رسانی کنید که تا اونجایی که راه داره حجم تماس ها افزایش پیدا کنه.

فاطیما94

New member
سلام
زمان امتحان به دلیل امتحان استخدامی دو روز زودتر برگزار میشه. آزمون بهداشت وایمنی غذایی در تاریخ چهارشنبه30اردیبهشت ساعت 3 بعداز ظهر
با ارزوی موفقیت برای همگی

فاطیما94

New member
سوالاتش در مقایسه با سالهای قبل خیلی متفاوت بود میکروبش نسبت به سال قبل سختر بود شیمی هم خیلی سوال از آزمایشگاه داده بودند اصول بهتر بود. کلیات هم از سوسیس کالباس هم سه سوال داده بودندزبان هم چند تا بیشتر نزدم ولی می تونستند حداقل در سطح سوالهای سال قبل می دادند

پيام

New member
آره قبول دارم .کاملا درسته.انتظار نداشتم از ویدا پروانه و سوسی و اینا انقد سوال بدن

پيام

New member
من احساس میکنم .میکروب 70بزنم.نگه داری75.شیمی60.اصول65.زبان30یا 40بزنم
به نظرتون اینجوری قبولم بچه ها

- - - Updated - - -

ایشالا هه ر کی زحمت کشیده قبول بشه..

فاطیما94

New member
درصداتون خوبه. کاش بچه های دیگه میگفتند چطوری امتحان دادند امیدوارم امسال دیگه ظرفیت رو کم نکنند

elahe1366

New member
سلام
پیام وفاطیما جان،اقای امیر تو یه صفحه ی دیگه از بچه ها خاستن تانظراتشونا بگن شما هم بیان اونجا.
اقای پیام شما خیلی درصداتون خوبه اگه اینطور باشه حتما قبولییییید.
موفق باششششششییییییییییییییید.

پيام

New member
سلام.ممنون اله جان ایشالا هر کی زحمت کشیده جوابش رو بگیره.شما هم موفق و پیروز باشید

ilaidasarmad

New member
سلام دوستان خسته نباشین میخام بدونم واقعا بسته های اموزشی به درد نمیخورن ؟ در صورتیکه اونا هم منابع رو هر سال چک میکنن

بالا