مطالعه گروهی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AWWA

New member
بیایین از این به بعد هرشب گزارش مطالعهء روزانه بدیم .... رقابت مفید ایجاد میشه و انگیزه میگیریم

t.gh

New member
سلام طيبه جون
فكر كردم خداي نكرده گزارش مطالعه دادي :rolleyessmileyanim:

سلام لیلا جون.خوبی؟
بعد این همه وقت که سایت بسته بود دلی از عزا در آوردم. دلم تنگ شده بود واسه انجمن :smiliess (3):
شروع کردم ولی هنوز ساعت مطالعه ام کمه.دارم روش کار میکنم بیشترش کنم
الان روزی 3 ساعت میشه (میدونم باید بیشتر باشه:smilies-azardl (181)

آخرین ویرایش:

ghazal26

New member
سلام به دوستای انجمنی :ad54ad: یه چنوقت درگیر کار بودم نیومدم انجمن..دلم برا همتون یه ذره شده بود.... آفرین به کسایی که خوندن :smilies-azardl (181 و بدا به حال من که هنوز وقت نکردم چیزی بخونم:sadsmiley:
بچه ها واقعن به نظرتون با این وقت کمی که من دارم جای امیدی برای قبولی هست؟؟؟؟؟؟:dadad4:

سلام بر مهندسین عزیز
منم مطالعه ام روزانه بیشتر از 5 ساعت نمیشه، ولی انشاالله از این به بعد سعی میکنم ساعت مطالعه رو ببرم بالا.
فعلا برنامم زباله با کلیات هس + زبان

AWWA

New member
سلام به دوستای انجمنی :ad54ad: یه چنوقت درگیر کار بودم نیومدم انجمن..دلم برا همتون یه ذره شده بود.... آفرین به کسایی که خوندن : و بدا به حال من که هنوز وقت نکردم چیزی بخونمبچه ها واقعن به نظرتون با این وقت کمی که من دارم جای امیدی برای قبولی هست؟؟؟؟؟؟:dadad4:

سلام غزل جون.....به کمک هم بیشترش میکنیم و همگی قبول میشیم.:smilies-azardl (113 ولی منم موندم کساییکه 9-10 ساعت می خونن چطوری اینکارو میکنن :j58r36j3gcr4suxymup

t.gh

New member
سلام غزل جون.....به کمک هم بیشترش میکنیم و همگی قبول میشیم.:smilies-azardl (113 ولی منم موندم کساییکه 9-10 ساعت می خونن چطوری اینکارو میکنن :j58r36j3gcr4suxymup

وای awwa جون منم همیشه به همین فکر میکنم.نمیدونم چطوری بعضی ها می تونن 9 تا 10 ساعت بخونن.من 5 ساعت هم بخونم کلی ذوق میکنم و به خودم استراحت میدم خدای نکرده یه وقت خسته نشم

marzi ba

Well-known member
دوستای خوبم و مهندسین عزیز درسته دیر شده ولی روز مهندس گذشتتون مبارک باشه و پیش پیش روز بهداشت محیط مبالک باشه

خیلی خوشحالم که دارید خوب میخونید انشاله که همتون موفق باشید

t.gh

New member
روز مهندس به همه شما مهندسین عزیز تبریک میگم (البته با تاخیر یک روزه)

یه سوال دارم وجوابشو تشریحی وکامل میخوام
حداکثر حجم ذخیره آب آتش نشانی برای اجتماعی به جمعیت 20000 نفر معمولا چند متر مکعب می باشد؟
مرسی

AWWA

New member
وای awwa جون منم همیشه به همین فکر میکنم.نمیدونم چطوری بعضی ها می تونن 9 تا 10 ساعت بخونن.من 5 ساعت هم بخونم کلی ذوق میکنم و به خودم استراحت میدم خدای نکرده یه وقت خسته نشم

اتفاقا من یه روز اومدم رکورد بزنم 9 ساعت خوندم ....بعد از خوشحالی تاچند روز هیچی نخوندم. تو اون چند روز خستگی 9 ساعتم از تن بدر کردم!!!:))

منم روز مهندس رو پساپس وروز ملی بهداشت محیطو پیشاپیش تبریک میگم:rose:

AWWA

New member
یه سوال دارم وجوابشو تشریحی وکامل میخوام
حداکثر حجم ذخیره آب آتش نشانی برای اجتماعی به جمعیت 20000 نفر معمولا چند متر مکعب می باشد؟
مرسی

من این سوالو طبق فرمولش حل میکنم ولی به جوابی که تو کلید نهایی داده شده نمیرسم(یعنی 300)ولی تا جایی که بلدم مینویسم تا با کمک بقیه دوستا کاملش کنیم

فرمول محاسبهء حجم ذخیرهء آب آتش نشانی:
Qf=Vf*تعداد آتش سوزی همزمان* زمان هر آتش سوزی(ساعت)

45رادیکال(جمعیت برحسب 1000 نفر)=Qf

Qf=45*4.5=201.24( لیتر در ثانیه)*3.6=724.46(مترمکعب در ساعت)

Vf=724.46*2*4=5795

بااحتساب 0.15 درصد برای آب آتش نشانی بازم 300 نمیاد

آخرین ویرایش:

t.gh

New member
حرفه ایست مقدس،حراست از: آب زلال،هوای تمیز،زمین پاک وغذای سالم.11 اسفند
روز ملی بهداشت محیط مبارک

امین18

New member
چقداستادا مارو تحویل گرفتن حداقل نگفتن روزتون مبارک:65d6a5d6s:مهم اینه ما خودمون خدمونو تحویل بگیریم:(40):

mina6228

New member
سلام . دوستان . ببخشید سوالمو اینجا میپرسم .
1. من بهداشت محیط هستم و طرحم هم اختیاری هستش و طرحمو هم نرفتم و نمیخام برم ، در گواهی موقتم هم 5 سال تعهد خدمت که البته جایی استخدام نیستم .
الان میخام ریز نمرات و مدرک اصلیمو بگیرم . دقیقا مدرک اصلیم کی آماده میشه ؟ و دقیقا باید چه کار کنم برای گرفتنشون ؟
اگر کسی اینها رو گرفته لطفا بهم بگه و راهنماییم کنه. ممنون
2.دانشگاه آزاد دیگه مهلت ثبت نام و ویرایش نداره ؟

آخرین ویرایش:

fatima ra

New member
سلام دوستان
من کتابای دکتر ززولی با آلودگی هوای کرمانی رو میخونم با خانیران.
زبان 504 و لزگی میخونم
یعنی رفرنس نمیخونم قبول نمیشم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا