مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eli_d

New member
دوستان عزیزم سلاااام شما میدونید برای ارشد پرستاری دانشگاه آزاد باید کی و کجا ثبت نام کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :smiliess (11):

dooste_u

New member
خیلی از بچه های قبول امسال قول دادن راهنما و مشاور باشن،اگه قولشون یادشون نره...

سلام
من همچنان به قولم وفادارم اما یه مدتی شدیدا درذگیر امتحانات پایان ترم بودم
خیلی خیلی اذیت شدم

- - - Updated - - -

دوستان عزیزم سلاااام شما میدونید برای ارشد پرستاری دانشگاه آزاد باید کی و کجا ثبت نام کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :smiliess (11):

پارسال که همزمان با دولتی بود

- - - Updated - - -

5 ساعت تا الان خوبه؟؟؟؟:smiliess (12):

بدک نیست بهتره بیشتر بشه

dooste_u

New member
سلام میدونم این روزا با دیدن دفترچه ارشد حسابی خوش بحالتون شده ولی ما هوشبری ها و اتاق عملی ها هم برای کنکور داخلی جراحی حسابی زحمت کشیده بودیم به نظرتون این نامردی نیست که ما یهو حق شرکت تو آزمون رو نداریم خواهشا ز رو تعصب رشته ای حرف نزنید خودتون رو بذارید جای ما ز تابستون داریم میخونیم اگه نمیشد از ابتدا می گفتن تا ما هم یه رشته دیگه میخوندیم خواهشا شما هم لاقل همدری کنید

الان شرایط خیلی به نفع شما شده
قدرشو بدونین
تو پرستاری چون غریبه بودین خیلی مشکل براتون پیش میومد

dooste_u

New member
سلام!
من از فردا می خوام شروع کنم بهمن درسم تموم می شه!!!
و کتابم یه چن تا برونر دارم و زبانم 504!!!!
قرار شده درسنامه و بهداشتم بگیرم بقیه هم کم کم می گیرم!!!!:14:
الان کاملا امیدوار شدید؟؟ یه همچین رقیبای توپی داریدا!!
توروخدا کتابای جامع و خلاصه ی خوب دارید معرفی کنید!!!
:ad54ad:

من توی یکی از تاپیکها یه سری کتاب خوب معرفی کردم که فکر کنم خیلی به دردتون بخوره

dooste_u

New member
بچه ها شما کدوم گرایش میرین؟؟؟ به نظرتون کدوم بهتره؟؟؟

هر کی بنا به شرلیط و علاقه خودش باید گرایش رو تعیین کنه
مثلا من به خاطر کارم داخلی جراخی رو انتخاب کردم اما یکی از دوستهام رفت بهداشت بحث خوب و بدی نیست

21Tir

New member
هر کی بنا به شرلیط و علاقه خودش باید گرایش رو تعیین کنه
مثلا من به خاطر کارم داخلی جراخی رو انتخاب کردم اما یکی از دوستهام رفت بهداشت بحث خوب و بدی نیست

من برام فرقی نداره...یعنی علاقه خاصی ندارم...اما از بهداشت هم خوشم نمیاد،میگم به نظر کدو بهتره؟بعد از داخلی جراحی!!!

merinos

New member
بچه ها ضریب داخلی و جراحی چرا شده 5؟؟؟

به خدا موندم کدوم گرایش بردارم!!؟؟ راستی کی ما این گرایشارو انتخاب میکنیم؟؟

21Tir

New member
بچه ها ضریب داخلی و جراحی چرا شده 5؟؟؟

به خدا موندم کدوم گرایش بردارم!!؟؟ راستی کی ما این گرایشارو انتخاب میکنیم؟؟

موقع ثبت نام... ولی اگه انتخاب موقع انتخاب شهر بود خیلی بهتر بود..................

21Tir

New member
ببخشیدا مثلا ما کدوم رشته رو بدیم غریب نیستیم توش؟!!!!!!!

آموزش بهداشت
ارگونومی
ویژه
ویژه نوزادان
تکنولوژی گردش خون
آناتومی
فیزیولوژی
تغذیه

این همه رشته ... یکی از اینارو بخونین... الان پرستاری اونم گرایش داخلی جراحی زیاد شده....

پ ن: اعتراض بزنین به سنجش... اگه بخوان این طرحو اجرا کنن که فلان رشته فلان واحدارو پاس نکرده... کلی ارشد دیگه هم هست که از رشته های بی ربط توش دارن ادامه تحصیل میدن... لااقل این طرحشونو زمانی اجرا کنن که کارشناسی رشته پرستاری اتاق عمل و پرستاری هوشبری رو اورده باشن

matin

New member
امروز چهار ساعت ، به نظرم هر کی داخلی خونده بره جراحی ضریبش پنج هست ، هر کدوم دیگه بریم احتمال میاد پائین

Zahra.NR

New member
سلام به همه دوستان.
من خيلي اهل پست گذاشتن نيستم اما خب تقريبا هرچندهفته يبار به انجمن ﺳﺮﻣﻴﺰﻧﻢ.
من از 1مهر ﺍستارت زدم.مهروآبان 6ساعت ﻡيخوندم.آذر ماه شد 8-9ساعت ﻭ از اول دي حداقل 10ساعت ميخونم در روز.نميدونم چقدر شيوه مطالعه م درسته ﺍﻣﺎشك ندارم كه هيچ تلاشي بي نتيجه نميمونه.
برا همتون آرزوي موفقيت ﻭ آرامش دارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا