مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nakhl

New member
سلام دوستان:thumbsupsmileyanim:
خوبید؟ کجایید ازتون خبری نیست من که اندرخم یه کوچه ام به زور روزی سه ساعت می خونم البته بعضی روزا تا 6ساعت هم رسیده ولی با این بحث تغییرگرایشها آدم نمیدونه دیگه چیکار کنه:idea_majidonline:بالاخره هر چی باشه منابع هر گرایش و ضریب در سها مشخص نیست:65d6a5d6s: شما خبر خاصی دراین زمینه از اساتید خودتون ندارید؟اصلا آدم نمیدونه با این ساعت کم مطالعه کسی قبول میشه؟ ما که فعلا یه درس رو میخونیم:j58r36j3gcr4suxymup

nakhl

New member
راستی بچه ها چرا کسی نمیاد گزارش روزانه بده تابخاطر حس رقابت هم که شده درس بخونیم من میخام گزارش بدم شما هم بیایید لطفا اینقد دیگه با چراغ خاموش نرید جلو بزارید روحیه بگیریم:smilies-azardl (181:smilies-azardl (181 هرکی میخاد اعلام کنه. انجمن واقعا صوت و کوره:smiliess (3):

آخرین ویرایش:

nakhl

New member
سلام:4d564ad6:
اول خودم گزارش بدم
امروز2ساعت.البته از فردا خیلی بهتر خواهد شد:smilies-azardl (181

nakhl

New member
:smilies-azardl (181
امروز سه ونیم ساعت:65d6a5d6s:البته فردا ازاینم بهتر خواهدبود

nakhl

New member
:smilies-azardl (181ا
امروز 5 ساعت :65d6a5d6s: به امید روز بهتر.راستی این میلاد برشما و همه بچه های انجمن مبارک:bunnyearsmiley:

merinos

New member
دوستای خوبم مثلا وقتی 3 ساعت میخونید...کامل همه موارد یادتون میمونه؟؟ نکته برداری هم میکنید؟؟؟

maryam.69

New member
دوستان سلام
واقعا براوو به همت همگی شما ...من هم که پیر محفل شما هستم دارم تلاش خودم را میکنم البته به کتاب نمیرسم و فقط از روی جزواتی که تهیه کردم اما گیر کار اینه که هر روز که میگذره مطالب روز قبل فراموشم میشه و ناچارم صفحات قبل را باز مرور کنم
خلاصه لاک پشتی میرم جلو
اما برای همه شما ارزوی موفقیت دارم...دست و جیغ و هوراااااااااااااا

nakhl

New member
سلام :21:
امروز از مطالعه ام راضی نبودم3ساعت:smilies-azardl (181:65d6a5d6s:

matin

New member
منم گیر کردم تو دو ساعت و نیم ، ایشالله بیشتر شه:tonguesmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا