مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

21Tir

New member
افرادي که به هنگام ثبت نام در آزمون ترم آخر دانشجویی بوده و پس از تاریخ برگزاري آزمون فارغ التحصیل
شوند، چنانچه در آزمون مربوطه پذیرفته نشوند، در صورتی که حداکثر بیش از یک سال از زمان فارغالتحصیلی آنها به هنگام ثبت
نام تا آزمون بعدي نگذشته باشد، میتوانند یکبار دیگر در آزمون مربوطه اعم از رشته مرتبط و غیر مرتبط شرکت نمایند. (به عبارتی
افرادي که قبل ازتاریخ برگزاري آزمون فارغالتحصیل میشوند به دلیل اینکه مشمول محسوب می گردند، در صورت شرکت در
آزمون از فرصت یک بار خود استفاده مینمایند ).

بچه ها من با توجه به قسمتی که قرمز کردم بالاخره میتونم شرکت کنم یا نه؟
من نمیفهمممم:smiliess (13)::13:
سلام.الی جان مگه چند بار آزمون دادی؟
یه بار به عنو دانشجوی سال آخر میشه شرکت کرد...
یه بارم بعد فارغ التحصیلی میشه شرکت کرد...
مثلا یه نفر 20 تیر 91 فارغ التحصیل شده...سال 91 به عنوان دانشجوی سال آخر شرکت کرده... سال 92 هم میتونه شرکت کنه...
.یه نفر 20 بهمن 91 فارغ التحصیل شده... سال 91 شرکت کنه دیگه 92 نمیتونه باید بره طرح... چون تا آزمون سال 92 یک سال و نیم از زمان فارغ التحصیلییش گذشته...

قانونش تا جایی که من میدونم اینه

nakhl

New member
افرادي که به هنگام ثبت نام در آزمون ترم آخر دانشجویی بوده و پس از تاریخ برگزاري آزمون فارغ التحصیل
شوند، چنانچه در آزمون مربوطه پذیرفته نشوند، در صورتی که حداکثر بیش از یک سال از زمان فارغالتحصیلی آنها به هنگام ثبت
نام تا آزمون بعدي نگذشته باشد، میتوانند یکبار دیگر در آزمون مربوطه اعم از رشته مرتبط و غیر مرتبط شرکت نمایند. (به عبارتی
افرادي که قبل ازتاریخ برگزاري آزمون فارغالتحصیل میشوند به دلیل اینکه مشمول محسوب می گردند، در صورت شرکت در

طبق این جملات منم با نظر21Tirموافقم شما قبل فارغ التحصیلی یه بار حق شرکت در آزمون داری یه بار هم بعد فارغ التحصیلی.حالا بستگی به این داره که این یه بار آزمونی که داددی به عنوان دانشجوی ترم آخری بوده یا بعد فارغ اتحصیلی بوده

آخرین ویرایش:

eli m

New member
طبق این جملات منم با نظر21Tirموافقم شما قبل فارغ التحصیلی یه بار حق شرکت در آزمون داری یه بار هم بعد فارغ التحصیلی.حالا بستگی به این داره که این یه بار آزمونی که داددی به عنوان دانشجوی ترم آخری بوده یا بعد فارغ اتحصیلی بوده
دوستای خوبم نخل و 21 تیر ممنون از جوابتون..
من به عنوان دانشجوی ترم آخرشرکت کردم...
حالا تکلیفم چیه؟
با تشکر...

nakhl

New member
حالا تکلیفم چیه؟
با تشکر...
[/QUOT

به نظرم الی جون امسال می تونی شرکت کنی ولی محض اطمینان باززنگ بزن از سنجش پزشکی بپرس تا خیالت راحت شه امیدوارم ودعا میکنم که بتونی شرکت کنی تادوباره رقابت خوبی داشته باشیم:28:

gentle

New member
عزیزان هوشبر واتاق عمل اینا تا ما رو به زمین نزنن ول کن نیستن اینم نامه ابلاغیه که وزرات بهداشت تصمیم گرفته که دیگه این دو رشته مظلوم در ارشد پرستاری، حالا هر رشته ایش،شرکت نکنن نمیدونم باید چیکار کنیم1521676_1447459495475042_173732844_n.jpg

21Tir

New member
حالا تکلیفم چیه؟
با تشکر...
الی کی فارغ التحصیل شدی؟
خوب اگه یه سال از زمان فارغت نگذشته میتونی شرکت کنی...... اگه هم قبول شی بقیه طرحتو هم میتونی نری....

21Tir

New member
عزیزان هوشبر واتاق عمل اینا تا ما رو به زمین نزنن ول کن نیستن اینم نامه ابلاغیه که وزرات بهداشت تصمیم گرفته که دیگه این دو رشته مظلوم در ارشد پرستاری، حالا هر رشته ایش،شرکت نکنن نمیدونم باید چیکار کنیممشاهده فایل‌پیوست 4661

اووووه .... میدونین اینجوری چقد حجم شرکت کننده های پرستاری میاد پایین؟ البته ما که بخیل نیستیم... اعتراض بزنین حل شه..... هر سال واسه این ارشد یه بامبولی در میارن

nazgol

New member

سلام الی جون. دوستم زنگ زده بودی شرمنده سر بودم.
پستتو خوندم خواستم یه تجربه خودمو بگم. امسال که برای اعتراض رفته بودم دوستانی بودن که زمان ثبت نام آزمون بیشتر از یک سال از فارغ التحصیلی اون ها نگذشته بود و کارشناس سنجش اونا رو حذف کرده بود و میگفت منظور ما زمان ثبت نام نبوده بلکه زمان آزمون مد نظر هست که تیر ماهه. در کل افرادیکه ورودی بهمن هستند و یکبار شرکت کردند و قبول نشدند امکان شرکت ندارند. اما ورودی های مهر میتونند چون اگه تیر فارغ التحصیل شن تا زمان کنکور تقریبا یک سال نشده هنوز.

البته یه استثنا هست و اونم بچه های استعداد درخشان هستند که قانون طرح براشون حذف میشه.
بازم توصیه میکنم برای اطمینان حتما زنگ بزن بپرس یا مراجعه حضوری

انشاله موفق باشی گلم

- - - Updated - - -

سلام الی جون. دوستم زنگ زده بودی شرمنده سر بودم.
پستتو خوندم خواستم یه تجربه خودمو بگم. امسال که برای اعتراض رفته بودم دوستانی بودن که زمان ثبت نام آزمون بیشتر از یک سال از فارغ التحصیلی اون ها نگذشته بود و کارشناس سنجش اونا رو حذف کرده بود و میگفت منظور ما زمان ثبت نام نبوده بلکه زمان آزمون مد نظر هست که تیر ماهه. در کل افرادیکه ورودی بهمن هستند و یکبار شرکت کردند و قبول نشدند امکان شرکت ندارند. اما ورودی های مهر میتونند چون اگه تیر فارغ التحصیل شن تا زمان کنکور تقریبا یک سال نشده هنوز.

البته یه استثنا هست و اونم بچه های استعداد درخشان هستند که قانون طرح براشون حذف میشه.
بازم توصیه میکنم برای اطمینان حتما زنگ بزن بپرس یا مراجعه حضوری

انشاله موفق باشی گلم

gentle

New member
فقط تاسف میخورم که داریم توی این سیستم کار میکنیم با جماعتی که هر روز برای این ملت یه نقشه جدید میکشن.البته من امیدوارم اصلاحیه بخوره و درست بشه چون هم اتاق عمل و هم هوشبری ساکت نمی شینند.

nakhl

New member
فقط تاسف میخورم که داریم توی این سیستم کار میکنیم با جماعتی که هر روز برای این ملت یه نقشه جدید میکشن.البته من امیدوارم اصلاحیه بخوره و درست بشه چون هم اتاق عمل و هم هوشبری ساکت نمی شینند.

بچه ها هنوز که دفترچه نیومده تا مشخص شده باشه چی به چیه .از الان واقعا خودتون رو برای حرفی که هنوز توصحتش شک هست ناراحت نکنید

vida68

New member

سلام دوست خوبم. منم با نظر شما موافقم مخصوصا تو سنجش پزشکی هرروز یه تصمیم میگیرن. ولی اگه واقعا همچین کاری رو کنند خیلی هم غیر معقول نیس. یه کارشناس پرستاری به اندازه تمام مریضاش درد کشیده که پرستار شده. کارورزی های سنگین، ارتباط با بیمار و همراهی و علاوه بر این دروس تخصصی (کودکان، نوزادان، ویژه، بهداشت،...) و... مواردی که ما گذروندیم.
من کاملا با رشته هوشبری و اتاق عمل آشنایی دارم چون بهترین دوستام این رشته اند و الان دارند برای ارشد اماده میشن ناراحت میشم که این اتفاق بیفته ولی معقوله.

vida68

New member

سلام دوست خوبم. منم با نظر شما موافقم مخصوصا تو سنجش پزشکی هرروز یه تصمیم میگیرن. ولی اگه واقعا همچین کاری رو کنند خیلی هم غیر معقول نیس. یه کارشناس پرستاری به اندازه تمام مریضاش درد کشیده که پرستار شده. کارورزی های سنگین، ارتباط با بیمار و همراهی و علاوه بر این دروس تخصصی (کودکان، نوزادان، ویژه، بهداشت،...) و... مواردی که ما گذروندیم.
من کاملا با رشته هوشبری و اتاق عمل آشنایی دارم چون بهترین دوستام این رشته اند و الان دارند برای ارشد اماده میشن ناراحت میشم که این اتفاق بیفته ولی معقوله.

vida68

New member
سلام.
حال چه کنیم؟؟؟
نه میدونیم چه شهرهایی چه گرایشی داره نه ضریباشو میدونیم نه اصلا میدونیم چه کنیم چی انتخاب کنیم؟؟؟
الان باید چه کنیم با این اطلاعیه ها؟؟؟؟!!!! یادم نمیاد پارسال چطور ثبت نام کردم!!!!!!!!!!

gentle

New member

دوست گرانقدر.شما یه جوری صحبت میکنی که انگار فقط پرستار سختی کشیده یا علمش بالاست!من که خودم اول راهم ولی خیلی را رو میشناسم که بیهوشین و هم در اورژانس 115 وهم آی سی یو و اتاق عمل کارکردن و زیروبم بیمار دستتشونه و براش زحمت کشیدن اونم توی شرایط سخت ودر ضمن بار علمیشون هم زیاده طوری که گاهی اوقات پزشک ازشون نظر میخواد ودر ضمن همه پرستارا که مثل شما نیستند بالاخره هستند کسایی که همینطور درسارو فقط پاس میکنند ودر آخر دریغ از یه کم دانایی! وهمچینین پرستارایی که ببخشید ها فقط نشستن تو استیشن وهر چند وقت یه بار میرن رو سر مریض علایم حیاتی چک میکنن و نهایش یه سرم ودارو میدن!البته روی صحبتم با همه نیست فقط خواستم در جریان باشید.متاسفانه رشته ما داره چوب نادانی یه عده آدم بیسواد که نشستن اون بالارو میخوره واصلا یه لحظه به این همه آدم که دارن با شوق برای کسب دانایی و بهبود اوضاع تلاش میکنن فکر نمیکنن. ولی در نهایت خدا با ماست

vida68

New member
دوست گرانقدر.شما یه جوری صحبت میکنی که انگار فقط پرستار سختی کشیده یا علمش بالاست!من که خودم اول راهم ولی خیلی را رو میشناسم که بیهوشین و هم در اورژانس 115 وهم آی سی یو و اتاق عمل کارکردن و زیروبم بیمار دستتشونه و براش زحمت کشیدن اونم توی شرایط سخت ودر ضمن بار علمیشون هم زیاده طوری که گاهی اوقات پزشک ازشون نظر میخواد ودر ضمن همه پرستارا که مثل شما نیستند بالاخره هستند کسایی که همینطور درسارو فقط پاس میکنند ودر آخر دریغ از یه کم دانایی! وهمچینین پرستارایی که ببخشید ها فقط نشستن تو استیشن وهر چند وقت یه بار میرن رو سر مریض علایم حیاتی چک میکنن و نهایش یه سرم ودارو میدن!البته روی صحبتم با همه نیست فقط خواستم در جریان باشید.متاسفانه رشته ما داره چوب نادانی یه عده آدم بیسواد که نشستن اون بالارو میخوره واصلا یه لحظه به این همه آدم که دارن با شوق برای کسب دانایی و بهبود اوضاع تلاش میکنن فکر نمیکنن. ولی در نهایت خدا با ماست

خدا با همه ماست... همه این مسائلی رو که گفتید برای همه رشته های علوم پزشکی وجود داره. اگه یه روز برید اورژانس تروما و سوختگی یا اصلا نه برید بخش های بستری اعصاب و داخلی می بینید پرستارا چه کارا که نمیکنند. ولی درهرحال دعا میکنم تلاش کسی بی نتیجه نمونه چون واقعا درد داره. من خودم پارسال همین موقع ها کلی تلاش کردم ولی نتیجه نگرفتم میدونم خیلی سخته.

سانا

New member
این حقه اتاق عملیات و هوشیاری هاست که گرایش ارشد جدا داشته باشن که بعد اینهمه درس پاس کردن نیان این برونر های عظیم الجثه ما رو بخونم و در نهایت دور بشن از رشتشون

eli m

New member
سلام عزیزان
با توجه به این مطلب که ویدا جون راهنماییم کرد متوجه شدم نمیتونم شرکت کنم
آرزوی موفقیت شما عزیزان:smiliess (10):
من 30بهمن91 درسم تموم شد...
:
تذکر: در صورتیکه داوطلب در زمان برگزاري آزمون (خرداد ماه 93 ) و قبل از آن فارغ التحصیل شده باشد ، علی رغم
تکمیل این فرم، به عنوان فارغالتحصیل محسوب خواهد شد

فرم مخصوص داوطلبان دانشجوي ترم آخر
دانشگاه هاي علوم پزشکی)متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال

آخرین ویرایش:

vida68

New member
سلام عزیزان
با توجه به این مطلب که ویدا جون راهنماییم کرد متوجه شدم نمیتونم شرکت کنم
آرزوی موفقیت شما عزیزان:smiliess (10):
من 30بهمن91 درسم تموم شد...
:
تذکر: در صورتیکه داوطلب در زمان برگزاري آزمون (خرداد ماه 93 ) و قبل از آن فارغ التحصیل شده باشد ، علی رغم
تکمیل این فرم، به عنوان فارغالتحصیل محسوب خواهد شد

فرم مخصوص داوطلبان دانشجوي ترم آخر
دانشگاه هاي علوم پزشکی)متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال

عزیزممممممممممممممممم............... خیلی ناراحت شدم. حدس میزدم فرم دانشجوی ترم آخرو پرکردی نمیخواستم مستقیم بهت بگم. انشا... سال بعد که همه قوانین رو به راه شد و مشخص شد چه شهرهایی چه گرایشی دارند قبول شی. امسال که همش دلهره داره و نگرانی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا