مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vida68

New member
سلام به همه دوستان...
امسال کنکور از این سوالات چند پهلو زیاد داشت .... فک میکنم رشته ما جا برای بحث زیاد داره و هرمطلبش اش خودش نکاتی رو در برمیگیرده که قابل نقص هم هست...
بنظرم اول باید سوال رو خوب متوجه شد و کامل خوند. این سوال خیلی مبهمه بنظرم 1 و2 درسته. البته از 4 هم نباید غافل شد. باید دید سوال دقیقا چی رو خواسته.

Maryam BanoOo

New member
سلام
به نظر من سوالای رشته پرستاری سخت نیستن معمولا چند گزینه با هم جوابشون میشه و خوش شانس اون کسیه که نظرش با نظر طراح سوال یکی باشه در واقع یه جورایی جواب ها سلیقه ای شدن.
ما یه استاد داشتیم که همیشه سوالای امتحانش چند تا گزینه با هم صحیح بودن بعدا متوجه شدم از سوالای کنکور بوده .... احتمالا جواب دادن به این سوالا روش خاصی داره که حداقل من بلد نیستم ! :sadsmiley:

gentle

New member
سلام دوستان شما هم این خبرو شنیدید که کارشناسان اتاق عمل و بیهوشی بر طبق ابلاغیه ای که به دانشگاه ها فرستاده شده حق شرکت در ازمون ارشد پرستاری کلیه گرایش ها رو ندارن؟! من خودم ابلاغیه رو دیدم ولی متاسفانه نتونستم ازش اسکن بگیرم بزارم اینجا!

asal67

New member
سلام دوستان شما هم این خبرو شنیدید که کارشناسان اتاق عمل و بیهوشی بر طبق ابلاغیه ای که به دانشگاه ها فرستاده شده حق شرکت در ازمون ارشد پرستاری کلیه گرایش ها رو ندارن؟! من خودم ابلاغیه رو دیدم ولی متاسفانه نتونستم ازش اسکن بگیرم بزارم اینجا!
سلام.
یعنی فقط ی گرایش رو میتونیم انتخاب کنیم یا گرایش های خاصی؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدی.:14:

gentle

New member
سلام.
یعنی فقط ی گرایش رو میتونیم انتخاب کنیم یا گرایش های خاصی؟ ممنون میشم بیشتر توضیح بدی.:14:
اونجور که نوشته بود همه گرایش ها یعنی هم آموزش،مراقبتهای ویژه،نوزادان و هرچه که نام پرستاری داره-ولی یه چیزی که هست با اینکه حدود یه هفته ای هست که این ابلاغ رو دادن ولی هنوز توسایت وزارت خونه یا نظام پرستاری یا جاهای دیگه اینو ندیدم وعده ای میگن شایعه هست! ولی متاسفانه من خودم ابلاغشو دیدم که برای مدیر گروهمون فرستاده بودن.دلیلشونم برای اینکار اینه که اتاق عمل وهوشبری درسهایی مثل داخلی جراحی-مادران ونوزادان وروان وکارآموزیهاشون رو نگذروندن واز این قبیل دلایل!حالا با اینکه خودم دیدمش ولی باورم نمیشه واقعا یه همچین کاری کردن و اومدم اینجا تا ببینم کسی دیگه ای در این مورد چیزی می دونه یا حداقل اگه کسی تهران هست بره در موردش سوال بپرسه

davoudfathi

New member
سلام دوستان عزیزانجمن......حالتون چطوره؟؟؟؟بعد از چند ماهی دوباره برگشتم به انجمن...تو این مدت ، دوران آموزشی خدمت بودم....وای چقد سخت گذشت....یاد همه چیز بخیر...یاد اون استرس هایی که قبل از نتایج کنکور داشتیم.... تو این چند ماه که خدمت بودم نتونستم بخونم...الان هم که اصلا انگیزه ای ندارم.... خدایا....نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nakhl

New member
سلام دوستان عزیزانجمن......حالتون چطوره؟؟؟؟بعد از چند ماهی دوباره برگشتم به انجمن...تو این مدت ، دوران آموزشی خدمت بودم....وای چقد سخت گذشت....یاد همه چیز بخیر...یاد اون استرس هایی که قبل از نتایج کنکور داشتیم.... تو این چند ماه که خدمت بودم نتونستم بخونم...الان هم که اصلا انگیزه ای ندارم.... خدایا....نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام........همکارگرامی خیلی خوش اومدی...........
آخه چرا دیگه انگیزه ندارید؟ اتفاقا شمایه دور درسهارو خوندید الان میتونید مرور کنید

nazgol

New member
سلام به همه دوستان بخصوص الی نخل ناناز ویدا و ... همچنین دوستان تازه وارد
طبق اطلاعیه ای که سنجش زده گویا امسال گرایش های داخلی جراحی، اطفال و کودکان و روان هرکدوم یک رشته جدا میشن و آزمون جدا دارن و این خیلی خوبه.. مشکلاتی که بچه ها بعد قبولی و سر انتخاب گرایش داشتن دیگه برطرف میشه. توجه داشته باشید زیر اعلام منابع پرستاری تذکر زیر داده شده:
*تذکر: منابع مربوط به کلیه رشته هاي پرستاري ( 1. پرستاري داخلی و جراحی، 2. پرستاري کودکان، 3. پرستاري سلامت جامعه،
4. سلامت روان و روان پرستاري، 5. پرستاري سالمندي، 6. پرستاري نظامی) میباشد.
پس به احتمال بالا منابع همون منابع سایق هست و فقط رشته های امتحانی جدا شده و رشته پرستاری که تا الان یک رشته بود الان به 6 رشته با آزمونای جدا اما با منابع یکسان تفکیک شده.البته تا زمان اومدن دفترچه و وقت ثبت نام نمیشه 100% حرفی زد. انشاله که همگی موفق باشید

21Tir

New member
طبق اطلاعیه ای که سنجش زده گویا امسال گرایش های داخلی جراحی، اطفال و کودکان و روان هرکدوم یک رشته جدا میشن و آزمون جدا دارن و این خیلی خوبه.. مشکلاتی که بچه ها بعد قبولی و سر انتخاب گرایش داشتن دیگه برطرف میشه. توجه داشته باشید زیر اعلام منابع پرستاری تذکر زیر داده شده:
*تذکر: منابع مربوط به کلیه رشته هاي پرستاري ( 1. پرستاري داخلی و جراحی، 2. پرستاري کودکان، 3. پرستاري سلامت جامعه،
پس به احتمال بالا منابع همون منابع سایق هست و فقط رشته های امتحانی جدا شده و رشته پرستاری که تا الان یک رشته بود الان به 6 رشته با آزمونای جدا اما با منابع یکسان تفکیک شده.البته تا زمان اومدن دفترچه و وقت ثبت نام نمیشه 100% حرفی زد. انشاله که همگی موفق باشید

فدایت:riz304:

gentle

New member
دوستان عزیز آیا کسی هست ما را یاری کند؟ آقا اگه کسی هست خونش تهرانه یه لطفی بکنه بره این قضیه که رو که اتاق عمل و بیهوشی نمیتونن تو کلیه کارشناسی ارشد هایی که کلمه پرستاری داره مثلا ویژه یا نوزادان یا حتی آموزش شرکت کنن ببینه داستان از چه قراره واقعا حقیقت داره؟! که اگه حقیقت داشته باشه... ممنون

maryam133

New member
سلام
من قبلا عضو بودم ولی نمی دونم چرا غیر فعال شدم
الان دوباره اومدم میخوام برا کارشناسی ارشد بخونم ولی همش وقت کم میارم چیکار کنم:33:

yana

New member
سلام کی همچیم چیزی گفته که بیهوشی نمیتونه پرستاری بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اتفاقا تنها رشته ای که میشه امتحان بدیم همینه

yana

New member
اره نازگل جون منم الان دیدم کلی سوال واسم پیش اومد که جربان چیه گرایشارو هرکدوم یه رشته جداگونه زده..........

nakhl

New member

متشکرم عزیزم ما حالا تلا شمون رو ادامه میدیم تا خدا چی بخواد:ad54ad:

gentle

New member
سلام کی همچیم چیزی گفته که بیهوشی نمیتونه پرستاری بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اتفاقا تنها رشته ای که میشه امتحان بدیم همینه

ببخشید من خودم نامه ای که رو از طریق اتوماسیون برای مدیر گروه فرستاده شده بود دیدم الکی که نمیگم! به خاطر همین میگم یکی بره بپرسه ببینه جریانش چیه؟ اصن این چه تصمیمی اینا گرفتن!

eli m

New member
افرادي که به هنگام ثبت نام در آزمون ترم آخر دانشجویی بوده و پس از تاریخ برگزاري آزمون فارغ التحصیل
شوند، چنانچه در آزمون مربوطه پذیرفته نشوند، در صورتی که حداکثر بیش از یک سال از زمان فارغالتحصیلی آنها به هنگام ثبت
نام تا آزمون بعدي نگذشته باشد، میتوانند یکبار دیگر در آزمون مربوطه اعم از رشته مرتبط و غیر مرتبط شرکت نمایند. (به عبارتی
افرادي که قبل ازتاریخ برگزاري آزمون فارغالتحصیل میشوند به دلیل اینکه مشمول محسوب می گردند، در صورت شرکت در
آزمون از فرصت یک بار خود استفاده مینمایند ).

بچه ها من با توجه به قسمتی که قرمز کردم بالاخره میتونم شرکت کنم یا نه؟
من نمیفهمممم:smiliess (13)::13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا