مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Maryam BanoOo

New member
مریم جان مگه شما اصفهانی که همایش یاس میخای بری؟
هتل آسمان دیگه؟؟؟

سلام نه من شیرازیم ولی پوسترش رو تو بیمارستان دیدم که با همکاری نظام پرستاری شیراز تو هتل پارس شیراز برای پرسنلی که مشتاق ادامه تحصیل هستن همایش برگزار میشه منم رفتم. به نظر من که خیلی مفید بود اگر به جای امسال پارسال به این همایش رفته بودم الان سر ارشد نشسته بودم :sad:

Maryam BanoOo

New member
دوستان خوبم حتما از مطالب مهمش تو انجمن بذارید. ممنونم
بله حتما :
یکی از مطالب مهمی که دکتر ناجی مدیر گفتن این بود که لازم نیست ما همه ی کتاب ها و رفرنس ها رو مطالعه کنیم چون کتاب مباحث رو خیلی مفصل توضیح داده ولی ما برای قبولی در ارشد باید خلاصه و نکات مهم دروس رو مطالعه کنیم و مسلما وقتش رو هم نداریم. با یک بار خوندن هم فایده ای نداره و حداقل 2 یا 3 دور باید خونده بشه تا مطالب ملکه ذهن بشن و
در مورد قوانین شرکت در آزمون گفتن که دیگه خودمون در این باره استادیم :motat:
یک مطلب دیگه اینکه ممکنه امسال آزمون پرستاری داخلی جراحی و روان و ... از هم جدا بشه و مثل ارشد ویژه برگزار بشه. رشته های پرستاری اورزانس و پرستاری توانبخشی هم اضافه خواهد شد.
و ...

Maryam BanoOo

New member
و در آخر اینکه با توضیحی که در مورد دوره های مکاتبه ای دادن من مشتاق شدم که ثبت نام کنم تا از ج ز و ا ت و CD های ها بتونم استفاده کنم ( مخصوصا که همه اساتید همون مولفان و نویسندگان کتاب هایی که میخونیم هستن! ) :smilies-azardl (181
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان :rose:

آخرین ویرایش:

vida68

New member
و در آخر اینکه با توضیحی که در مورد دوره های مکاتبه ای دادن من مشتاق شدم که ثبت نام کنم تا از ج ز و ا ت و CD های ها بتونم استفاده کنم ( مخصوصا که همه اساتید همون مولفان و نویسندگان کتاب هایی که میخونیم هستن! ) :smilies-azardl (181
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان :rose:

سلام. ممنون دوست خوبم... معلومه پر از انرژی مثبت شدی... منم پارسال بعد از یک همایش در یک ثبت نام کردم ولی اشتباه کردم...
یکی از بچه هامون پارسال یاس شرکت کرده بود گفت گوش دادن سی دی هاش حوصله میخواد ولی ج زوه هاش خوبن و از بقیه موسسات غلط غولوط کمتر داره.
اگه شرکت کردی از ازمون هاشونوم برام بگو . مرسی

dooste_u

New member
من ویژه بودم ...
به نظرم دوستایی مثل نیلو و dooste uبیشتر میتونن کمکت کنن
مطمئنا رفرنس ها بهترین منبعن ولی من به شخصه فرصت خوندن کل داخلی جراحی ها رو از رفرنس نداشتم .
ی درسنامه جامع از اسدی نوقابی دارم که چکیده کامل داخلی جراحی هاست (نشر جامعه نگر هم داره ...)هر جا به مشکل برمیخوردم به رفرنس مراجعه میکردم
های سنا رو هم دارم اینکه بخای از اول از روی اون بخونی کافی نیست سردر گم میشی ولی برای ماه آخر خیلی خوبه انگار نت برداری کردی
روان هم به همین شکل خوندم درسنامه ...سنا ...رفرنس ...البته من روان رو یه ماه قبل کنکور خوندم
بدون شک زبان هم نقش مهمی تو قبولی داره (زبان رو از رو 504 و لزگی خوندم )
تست هم هر چی گیر میاوردم میخریدم و میزدم ...اینجوری هم گسترده تر میشه هم با توجه به اینکه خیلی از کتابای تست گزینه های غلط داره زودتر به نتیجه درست میرسی ....

سلام دوستان
اوضاع چطوره؟
خوب میخونین؟

dooste_u

New member
سلام
دوستان من از ارشد های دانشگامون پرسیدم اونا گفتن چه برونر بخونی چه درسنامه میانگین50 60 %میزنی ولی منم خودم برونرهای اصلی رو می خونم و برای بقیه داخلیها درسنامه می خونم در ضمن درسنامه 4 جلدی انتشارات بشری بهتر از بقیس روون نوشته واگه قبل از خوندن برونر یه دور اونو بخونی فهم برونر راحتتره درضمن اگه زبان رو فول باشید راه ارشد خیلی هموارتر میشه به نظر من مهمترین درس زبانه.

بخ نظر من حوندن کامل برونرها ضرورت نداره
اتلاف وقت و انرژیه
درسنامه کامل خیلی بهتره

dooste_u

New member
سلام نه من شیرازیم ولی پوسترش رو تو بیمارستان دیدم که با همکاری نظام پرستاری شیراز تو هتل پارس شیراز برای پرسنلی که مشتاق ادامه تحصیل هستن همایش برگزار میشه منم رفتم. به نظر من که خیلی مفید بود اگر به جای امسال پارسال به این همایش رفته بودم الان سر ارشد نشسته بودم :sad:

من پارسال نرفتم و شیراز هم قبول شدم
اینطور تفکر نداشته باشید

dooste_u

New member
بله حتما :
یکی از مطالب مهمی که دکتر ناجی مدیر گفتن این بود که لازم نیست ما همه ی کتاب ها و رفرنس ها رو مطالعه کنیم چون کتاب مباحث رو خیلی مفصل توضیح داده ولی ما برای قبولی در ارشد باید خلاصه و نکات مهم دروس رو مطالعه کنیم و مسلما وقتش رو هم نداریم. با یک بار خوندن هم فایده ای نداره و حداقل 2 یا 3 دور باید خونده بشه تا مطالب ملکه ذهن بشن و
در مورد قوانین شرکت در آزمون گفتن که دیگه خودمون در این باره استادیم :motat:
یک مطلب دیگه اینکه ممکنه امسال آزمون پرستاری داخلی جراحی و روان و ... از هم جدا بشه و مثل ارشد ویژه برگزار بشه. رشته های پرستاری اورزانس و پرستاری توانبخشی هم اضافه خواهد شد.
و ...

کاملا درست گفتند
در مورد تغییر نوع کنکور هم چند وقت پیش مدیر تحصیلات تکمیلی شیراز سر بهمون گفت
کنکورها جدا میشه و توی دوره هم واحدها یه کم بیشتر و سخت تر میشه
برای بالین آموزش میبینین

eli m

New member

اصل این اصفهانه..
من پارسال بیشتر دوستام اینجا رفتن اما قبول نشدن
مریم جان بستگی به طرف و ارادش و نوع خوندن هم داره
امیدوارم موفق بشی عزیزم.....:a2d3:

Maryam BanoOo

New member
اصل این اصفهانه..
من پارسال بیشتر دوستام اینجا رفتن اما قبول نشدن
مریم جان بستگی به طرف و ارادش و نوع خوندن هم داره
امیدوارم موفق بشی عزیزم.....:a2d3:

:1dco2x0p1lilzhfpg1t من تصمیم گرفتم فقط از های یاس استفاده کنم چون دیگه حوصله ام نمیشه کتاب ها رو بخونم ولی اینطور که شما میگین دوستاتون قبول نشدن دوباره نا امید شدم....

vida68

New member
:1dco2x0p1lilzhfpg1t من تصمیم گرفتم فقط از های یاس استفاده کنم چون دیگه حوصله ام نمیشه کتاب ها رو بخونم ولی اینطور که شما میگین دوستاتون قبول نشدن دوباره نا امید شدم....

سلام هرجور فکر میکنی بهتره شروع کن. مهم این ج زوه ها و سی دی ها نیس...

mw.ashel

New member
00412336238495900663.jpg

bahramian0935

New member
هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود هرگز از یاد من آن سرو خرامان نرود
از دماغ من سرگشته خیال دهنت به جفای فلک و غصه دوران نرود
در ازل بست دلم با سر زلفت پیوند تا ابد سر نکشد وز سر پیمان نرود
هر چه جز بار غمت بر دل مسکین من است برود از دل من وز دل من آن نرود
آن چنان مهر توام در دل و جان جای گرفت که اگر سر برود از دل و از جان نرود
گر رود از پی خوبان دل من معذور است درد دارد چه کند کز پی درمان نرود
هر که خواهد که چو حافظ نشود سرگردان دل به خوبان ندهد وز پی ایشان نرود

niloufar_v

New member
سلام بچه ها
همگی خسته نباشید
من از امروز توی مطالعه گروهیتون شرکت میکنم
لطفا همه زود به زود سربزنید و هرکس هر تجربه ای که داره درمیون بذاره

niloufar_v

New member
من کنکور امسال رو شرکت کرده بودم
یعنی بعدازعید شروع کردم به خوندن همزمان با ترم 8 کارشناسیم و اما نتیجه ی 3ماه خوندن :
داخلی 47
روان 66
کودکان 45
نوزادان 78
بهداشت 50
زبان 16
رتبه:402

niloufar_v

New member
وقتی بشه توی 3ماه با خوندن درسنامه و خلاصه ها به این درصدا رسید،حتما میشه توی یکسال با خوندن اصل کتابا حتی به رتبه تک رقمی رسید....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا