مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

21Tir

New member
بچه ها ب نظرتون قبول شدن پرستاری تو دانشگاه بین الملل یا آزاد سخته یا آسون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مثلا چ درصدایی میخواد؟

آزاد نمیدونم... چون برا آزاد زیاد نمیگیرن... اما برا بین الملل واست کارت دعوتم میفرستن... منم بین الملل آبادان قبول شدم خیلی دوره ه ه ه ه ........نرفتم دیگه.... ولی میگن استاداش حرف نداره...
هزینه دانشگاههای بین الملل باهم فرق داره ... ولی بین همون سه تا 5 میلیونه....دیگه گرفتن مدرک بیشتر از بیست میلیون واست آب نمیخوره...

خدا قوت ب همه پشت کنکوریها:rose:

mw.ashel

New member
MagicMan-MArtesh.jpg

farzad_nurse

New member
موفقیت از آن کسانی نیست که هرگز دچار ناکامی نشده اند، بلکه متعلق به کسانی است که هرگز برای ازسرگرفتن مبارزه، بیم و هراسی ندارند. هانری کپ

Zahra.NR

New member
ﺳﻼﻡ و ﺳﭙﺎﺱ ﺑﻪ ﻫﻤﮕﻲ
ﻣﻨﻢ ﻫﺴﺘﻢ ﺑﺎﻫﺎﺗﻭن ﺩﻭﺭاﺩﻭﺭ
ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻱ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻪ

21Tir

New member
سلام به همه ... حالتون خوبه ایشالا....
ما که داریم اصلا درس نمیخونیم... :smilies:

نازگل... زهرا مرادیان... ویدا .... آقا احسان....nurse hope....احمد جوهری ...eli.... hosein68.....nani و ,آقا حامد....BBTو بقیه ای که یادم نمیاد(یعنی الان دیگه حضور ذهن ندارم...).. هر جا هستین دنیا به کامتون....

یاد اون روزا بخیر....
روز وصل دوستداران یاد باد / یاد باد آن روزگاران یاد باد

گرچه یاران فارغند از یاد من / از من ایشان را هزاران یاد باد.​

در کوچ پرنده های غمگین
در آن کویر آرزو
شاعری دل شکسته و تنها
می نوشت شعری به یاد با هم بودن ها
شعری برای خشکیدن گلهای عشق در مزرعه دوست داشتنها
قطره اشکی به یاد همه بودن ها ...

خودم میدونم خیلی با معرفتم:riz304:

التماس دعا...

آخرین ویرایش:

21Tir

New member
درود بر انسان های خوب انانکه در اندیشه دیگران تصویر زیبا مینگارند....تا انجا که یادشان زیبا و خاطرشان همواره در دل خواهد ماند

Maryam BanoOo

New member
سلام.یه سوال بی ربط دارم .... ببخشیییییییییییییییییییییییییید میدونم که اسپمه!:dadad4:
ما یه آشنایی داریم LP کرده ... با اینکه دو روز گذشته خ درد داره بنده خدا... دکتر چیزه خاصی هم تجویز نکرده ... تفلی خ خ خ درد داره حتی دیشب از هوش رفت از شدت درد.... کسی میدونه بهتره چی کار کنه؟؟؟؟؟؟
اسلا طبیعیه این همه درد؟؟؟؟؟!!!
سلام من تجربه عملی در این زمینه ندارم ولی کلا باید بعد از lp چند ساعت با پوزیشن دمر بخوابن و مایعات فراوان و مسکن برای سر درد که عارضه lp هست استفاده بشه :rose:

sahar_nurse

New member
سلام بچه ها.... به نظرتون بهترین و جامع ترین درسنامه واسه ارشد یا درسنامه داخلی جراحی کدوم کتابه؟؟؟؟

nurse_hopes

New member
کنکوری های عزیز تا کنکور پیشتون می مونم.نا امید نشید از ماهاااااااااااااااااا

Maryam BanoOo

New member
کنکوری های عزیز تا کنکور پیشتون می مونم.نا امید نشید از ماهاااااااااااااااااا

خیلی ممنون من یه مدت خوب میخوندم ولی متاسفانه الان خیلی سرد شدم و بدتر اینکه چند روز دیگه طرحم شروع میشه نگرانی اونم اضافه میشه
امیدوارم که از پسش بر بیام ... :smiliess (2)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

vida68

New member
خیلی ممنون من یه مدت خوب میخوندم ولی متاسفانه الان خیلی سرد شدم و بدتر اینکه چند روز دیگه طرحم شروع میشه نگرانی اونم اضافه میشه
امیدوارم که از پسش بر بیام ... :smiliess (2)::1dco2x0p1lilzhfpg1t

سلام عزیزم منم قبل از اینکه طرحمو شروع کنم خیلی استرس داشتم که چطور بخونم ولی بعد که وارد شدم دیدم تازه خیلی بهتر از خونه نشستنه. ماه اول بهم خیلی سخت گذشت تا اومدم کارو یاد بگیرم یک ماه طول کشید و اصلا تو این مدت درس نخوندم یا اگه خوندم خیلی پراکنده ولی بعد یه ماه که کارای روتین بخش دستم اومد خستگیم کمتر شد. نگران هیچی نباش . خیلی ها تازه میخوان شروع کنن ما که قبلا یه بار خوندیم... من خودمم تازه از فاز نا امیدی دراومدم اوضاع روحیم از موقع اعلام نتایج خیلی خراب بود ولی دیگه نمیخوام تعلل کنم... به امید خدا محکم زاهمو ادامه میدم...
از دوستان هم خبری نیست جز نرس هوپ که به عهدش وفا کرد و هنوز با ماست... امیدوارم هرجا هستند خوشحال و سلامت باشند...

Maryam BanoOo

New member

سلام عزیزم منم قبل از اینکه طرحمو شروع کنم خیلی استرس داشتم که چطور بخونم ولی بعد که وارد شدم دیدم تازه خیلی بهتر از خونه نشستنه. ماه اول بهم خیلی سخت گذشت تا اومدم کارو یاد بگیرم یک ماه طول کشید و اصلا تو این مدت درس نخوندم یا اگه خوندم خیلی پراکنده ولی بعد یه ماه که کارای روتین بخش دستم اومد خستگیم کمتر شد. نگران هیچی نباش . خیلی ها تازه میخوان شروع کنن ما که قبلا یه بار خوندیم... من خودمم تازه از فاز نا امیدی دراومدم اوضاع روحیم از موقع اعلام نتایج خیلی خراب بود ولی دیگه نمیخوام تعلل کنم... به امید خدا محکم زاهمو ادامه میدم...
از دوستان هم خبری نیست جز نرس هوپ که به عهدش وفا کرد و هنوز با ماست... امیدوارم هرجا هستند خوشحال و سلامت باشند...

سلام ویدا جون خیلی ممنون از اینکه تجربیاتت رو در اختیارم گذاشتی راستش با اینکه من ارشد امتحان دادم ولی هیچی نخونده بودم و الان بار اولمه.
طرحم تازه 3 روزه شروع شده و هنوز راه نیوفتادم چون از بس نیرو کم دارن نمیتونن به من آموزش های لازم رو بدن و خیلی از بابت یاد نگرفتن چم و خم کار استرس دارم و از فردا من رو وارد برنامه کردن در صورتیکه من اول باید 70 ساعت اورینتیشن داشته باشم ... :13:
نمیدونم بیمارستان های شهر های دیگه هم اینطوره یا نه ولی امیدوارم منم مثل شما رو دور بیفتم و بتونم درس بخونم.
ممنون :riz304:

vida68

New member
سلام ویدا جون خیلی ممنون از اینکه تجربیاتت رو در اختیارم گذاشتی راستش با اینکه من ارشد امتحان دادم ولی هیچی نخونده بودم و الان بار اولمه.
طرحم تازه 3 روزه شروع شده و هنوز راه نیوفتادم چون از بس نیرو کم دارن نمیتونن به من آموزش های لازم رو بدن و خیلی از بابت یاد نگرفتن چم و خم کار استرس دارم و از فردا من رو وارد برنامه کردن در صورتیکه من اول باید 70 ساعت اورینتیشن داشته باشم ... :13:
نمیدونم بیمارستان های شهر های دیگه هم اینطوره یا نه ولی امیدوارم منم مثل شما رو دور بیفتم و بتونم درس بخونم.
ممنون :riz304:

سلام خانومی. منم سه چهار روزی استرس داشتم که کار و روتین های بخش رو یاد نمیگیرم و حتی یک نفر بهم پیشنهاد کرد تک تک روتین ها رو بنویسم و حفظ کنم ولی من حتی اینکار رو هم نکردم.به خودم گفتم اخرش اینه که یاد نمیگیرم!!! و اصلا مهم نیس و خودمو زیاد خسته نکردم بعد سه چهار هفته از همه بهتر کار میکردم الان بعد گذشت نزدیک دوماه سرپرستار من رو مسئول شیفت میذاره و از کارم راضیه. متاسفانه به من هم اموزش لازم وکافی داده نشد در بدو ورود چون سرپرستارمون تا دوهفته نبود و من فقط تا دوهفته در شیفت صبح ثابت بودم. نگران درس نباش خود بیمارستان محلی برای یاد گرفتن درسهای تئوریه . منم الان زیاد نمیخونم روزی 3 ساعت بیشتر نمیشه!!! روزهایی که اف باشم تا 6 ساعت. ولی امید دارم ایندفعه دیگه قبول میشم... با توکل و امید به خدا...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا