مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

فاطی66

New member
نمره امسالم شده 190آخرین نفر پذیرفته شده 184جالبه نه؟؟؟داغونم.......

farshad70

New member
بچه ها بیاین از رتبه یک کنکور 92 یعنی آقا فرشاد دعوت کنیم بیان اینجا و بهمون از رازهای موفقیت شون بگن. تو این تاپیک حضور دازندد
http://olumpezeshki.ir/thread7048-709.html
سلام دوستان
من رتبه 1 آزمون کارشناسی ارشد سال 92-93 با نمره 310 هستم و دانشگاه خوب و زیبای ایران را انتخاب کردم
من از شهریور سال قبل شروع به خوندن کردم جز 504 که قبلا خونده بودم . با کارورزی ها واقعا سخت بود . ولی اصلا فشرده کار نمیکردم . بیرون رفتن ، تلویزیون و شب نشینی تو خوابگاه همیشه بود ولی سعی کردم مدتشون را کم کنم . ساعت 2 که از بیمارستان می اومدم تا 4 و نیم خواب بودم . 5 تا 7 درس . 7 تا 9 استراحت و شام . 9 تا 11 و 12 درس . ولی چون هدف داشتم همیشه با انگیزه درس می خوندم و لذت میبردم . درس می خوندم تا اگر کسی بعنوان ی کارشناس ارشد ازم سوالی پرسید بتونم جوابشا بدم نه این که تو کارشناسی ارشد قبول بشم . واسه همین تا همه ابعاد ی مطلب را بررسی نمیکردم ، اونو تموم نمیکردم .
با این پشتکاری که تو این تاپیک دیدم مطمئنم همه تون رتبه تاپ های سال بعد خواهید بود.
اگر سوالی داشتید فردا در خدمتتون هستم .

dooste_u

New member
سلام دوستان
من رتبه 1 آزمون کارشناسی ارشد سال 92-93 با نمره 310 هستم و دانشگاه خوب و زیبای ایران را انتخاب کردم
من از شهریور سال قبل شروع به خوندن کردم جز 504 که قبلا خونده بودم . با کارورزی ها واقعا سخت بود . ولی اصلا فشرده کار نمیکردم . بیرون رفتن ، تلویزیون و شب نشینی تو خوابگاه همیشه بود ولی سعی کردم مدتشون را کم کنم . ساعت 2 که از بیمارستان می اومدم تا 4 و نیم خواب بودم . 5 تا 7 درس . 7 تا 9 استراحت و شام . 9 تا 11 و 12 درس . ولی چون هدف داشتم همیشه با انگیزه درس می خوندم و لذت میبردم . درس می خوندم تا اگر کسی بعنوان ی کارشناس ارشد ازم سوالی پرسید بتونم جوابشا بدم نه این که تو کارشناسی ارشد قبول بشم . واسه همین تا همه ابعاد ی مطلب را بررسی نمیکردم ، اونو تموم نمیکردم .
با این پشتکاری که تو این تاپیک دیدم مطمئنم همه تون رتبه تاپ های سال بعد خواهید بود.

جانا سخن از زبان ما میگویی
یعنی من عاشق این مدل درس خوندن هستم
خودمم همینطوری درس خوندم
منتهی من چون یه کم دیرتر شروع کردم و بعضی روزها بنا به شرایط کاری نمیتونستم اصلا درس بخونم رتبه اول نشدم:a2d3:
به هر حال دوست عزیز از صمیم قلب بهت تبریک میگم ایشالا تشریف بیارین شیراز خوابگاه ارم در خدمت باشیم

vida68

New member
سلام دوستان

سلام. ممنون. من هم ساعت مطالعه شما رو داشتم و با انگیزه جلو میرفتم. صبح کارورزی و عصر مطالعه. از خیلی از تفریحاتم هم زدم. پس چطور من قبول نشدم وشما 1 شدید. من دنبال این تفاوت هستم. مرسی

farzad_nurse

New member
سلام دوستان

سلام ، اقا فرشاد...
واقعا باعث افتخاره که شما رو در جمع خودمون داریم...
بالاخره فوت کوزه گری و تجربیاتی هم این مابین بوده ، که اگه به اون هام اشاره کنین ، ممنون میشیم...

noor63

New member
:riz303:خدایا برای همسایه ای که نان مرا ربود نان/برای دوستی که قلب مرا شکست مهربانی/برای آنکه روح مرا آزرد بخشایش و برای خویشتن خویش آگاهی میطلبم...آمین

من در رقابت با هیچکس جز خودم نمیباشم هدف من مغلوب نمودن آخرین کاری است که انجام داده ام . .

noor63

New member
خدایا برای همسایه ای که نان مرا ربود نان/برای دوستی که قلب مرا شکست مهربانی/برای آنکه روح مرا آزرد بخشایش و برای خویشتن خویش آگاهی میطلبم...آمین

من در رقابت با هیچکس جز خودم نمیباشم هدف من مغلوب نمودن آخرین کاری است که انجام داده ام . .

asal67

New member
سلام شما چی شد که قبول نشدین؟ چقدر خونده بودین؟ بنظرتون اگه چیکار میکردین قبول میشدین؟
این سوالا رو واسه این میپرسم تا بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم... چون من سال اوله میخوام ازمون بدم

سلام نمیدونم والا.کاش میفهمیدم چرا نشد.تو خوندن کم نذاشتم.شک ندارم.تصمیم جدیدی ک برا امسالم گرفتم یکیش خلاصه نویسیه یکی دیگش هم هر روز زبان خوندنه.ان شاالله با راهنمایی های اقا فرشاد همهمون جز بهترین رتبه های 93 بشیم.

farshad70

New member
سلام. ممنون. من هم ساعت مطالعه شما رو داشتم و با انگیزه جلو میرفتم. صبح کارورزی و عصر مطالعه. از خیلی از تفریحاتم هم زدم. پس چطور من قبول نشدم وشما 1 شدید. من دنبال این تفاوت هستم. مرسی

سلام دوستان خوبم
یک نکته کلیدی که نه توی قبول شدنم بلکه تو اول شدنم بهم کمک زیادی کرد ای بود که من از 160 تا سوال جواب حدود 60 تاش را مطمئن نبودم ولی بر خلاف خیلی ها که ترجیح میدهند اینطور مواقع عقب نشینی کنند و اون سوال را رها کنن من تنها 1 سوال را نزدم که اون هم به خاطر سردرد آخر امتحان بود . وقتی یک سال واسه امتحان میخونی نباید یه سوال را هم خالی بگذاری چون واقعا مسئولان ریسک جالبی را واسه ما قرار دادند ، ریسک 1صحیح به سه غلط . به نظر بنده خالی گذاشتن یک سوال با اشتباه جواب دادن آن تفاوت زیادی نمیکند چون در دو حالت شما یک سوال صحیح که امتیاز بالایی را دارد نتوانسته اید بزنید . من درس های آب و الکترولیت ، مفاهیم ، سرطان ، اتاق عمل ، ایدز آلرژی ، ژنیتال را اصلا وقت نکردم بخونم ولی 90% سوال های امتحان این بخش ها را صحیح زدم . من متن 2 ( فکر کنم ) زبان را نتونستم ترجمه کنم و ی سوالش را که گفتم اصلا نزدم و چهار تا سوال دیگه را هم کاملا شانسی زدم که یکیش صحیح و سه تاش را اشتباه زدم ، پس با خالی گذاشتنش هیچ فرقی نکرد . پس با اعتماد به نفس بالا و بدون استرس درس بخونید و تست بزنید ، سعی کنید سوالی را بدون جواب نگذارید و همیشه به آینده خوش بین باشید .
امیدوارم موفق باشید .

asal67

New member
سلام دوستان خوبم
یک نکته کلیدی که نه توی قبول شدنم بلکه تو اول شدنم بهم کمک زیادی کرد ای بود که من از 160 تا سوال جواب حدود 60 تاش را مطمئن نبودم ولی بر خلاف خیلی ها که ترجیح میدهند اینطور مواقع عقب نشینی کنند و اون سوال را رها کنن من تنها 1 سوال را نزدم که اون هم به خاطر سردرد آخر امتحان بود . وقتی یک سال واسه امتحان میخونی نباید یه سوال را هم خالی بگذاری چون واقعا مسئولان ریسک جالبی را واسه ما قرار دادند ، ریسک 1صحیح به سه غلط . به نظر بنده خالی گذاشتن یک سوال با اشتباه جواب دادن آن تفاوت زیادی نمیکند چون در دو حالت شما یک سوال صحیح که امتیاز بالایی را دارد نتوانسته اید بزنید . من درس های آب و الکترولیت ، مفاهیم ، سرطان ، اتاق عمل ، ایدز آلرژی ، ژنیتال را اصلا وقت نکردم بخونم ولی 90% سوال های امتحان این بخش ها را صحیح زدم . من متن 2 ( فکر کنم ) زبان را نتونستم ترجمه کنم و ی سوالش را که گفتم اصلا نزدم و چهار تا سوال دیگه را هم کاملا شانسی زدم که یکیش صحیح و سه تاش را اشتباه زدم ، پس با خالی گذاشتنش هیچ فرقی نکرد . پس با اعتماد به نفس بالا و بدون استرس درس بخونید و تست بزنید ، سعی کنید سوالی را بدون جواب نگذارید و همیشه به آینده خوش بین باشید .
امیدوارم موفق باشید .

سلام اقا فرشاد.ممنون از حضورتون در جمع ما.
برای این کار باید روش خاصی بلد باشیم.میشه بهمون یاد بدین؟البته خیلی میترسم اینکارو بکنم!

فاطی66

New member
مرسی دوست من.امیدوارم امسال جز برترینابشیم.خدایاکمکمون کن.

فاطی66

New member
:sad:بچه ها چیکارکنم؟الان 5 صبه.همش دارم ب این فکر میکنم چراهمه شهرارو نزدم که قبول نشم.نمره م ودرصدام خیلی خوب بودآیا سال بعد بدتراز این نمیشه؟؟؟؟؟
اصلا نمیتونم شروع کنم به خوندن........هم کار هم درس!!!!!!خیییییییییلی سخته!!!!!!انرژی ندارم!!!!!سال قبل خیلی خونده بودم.:sad:

vida68

New member
:sad:بچه ها چیکارکنم؟الان 5 صبه.همش دارم ب این فکر میکنم چراهمه شهرارو نزدم که قبول نشم.نمره م ودرصدام خیلی خوب بودآیا سال بعد بدتراز این نمیشه؟؟؟؟؟
اصلا نمیتونم شروع کنم به خوندن........هم کار هم درس!!!!!!خیییییییییلی سخته!!!!!!انرژی ندارم!!!!!سال قبل خیلی خونده بودم.:sad:

سلام. نگران نباش منم مث خود شما هستم. این فکرا سراغ منم میاد/ واقعا اونایی که با کار و بچه و... درس میخونن و ارشد قبول میشن چیکار میکنن؟؟؟ چند روزه میرم طرح درس خوندن که هیچ اززندگی کردن هم عقب افتادم!!!!

asal 92

New member
سلام به جامعه پرستاری

خوشحال میشم وقتی بچه های پرستاری رو میبینم که با وجود سختی کار باز هم با انرژی هستنو مصمم به ادامه تحصیل ....
گذشته ها دیگه رفته این همه حرص اینکه چرا نشد و نخورید تجربه بگیرید و نقاط ضعفتونو قوت بدید
امسال مال شماست ...
فقط تلاش تلاش تلاش....
این تاپیک خیلی با ارزشه ازش استفاده کنید رقابت کنید بهم انرژی بدید وکمک هم باشید ....
اونایی که امسال قبول نشدید به جای دیدن نیمه خالی لیوان به این فک کنید که شما یک گام جلوتر از رقیباتون هستید چون قبلا درسا خونده شده وفقط حالت تکرار داره پس با تجربه دیروز و تلاش امروز میتونید رتبه تک رقمی رو بدست آورید ....

همگی موفق باشید ...
دوستدار همه پرستارا عسل ....

asal 92

New member
ویدا جون مطمئنم امسال قبولی شک نکن ....
یاد تاپیک مطالعمون بخیر ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا