مطالعه گروهی ارشد 93 رشته پرستاری...!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Negar.T

New member
سلام بچه ها انشا الله که همتون موفق بشید راستی من تازه کارم نمی دونم چطوری برم تو قسمتی که همه باشن علی الخصوص سم شناسی های گل بی زحمت راهنمایی ام کنید اخه رشته ام سم شناسیه و به مشکل خوردم میخام ازشون بپرسم تشکر مرسی

nakhl

New member

سلام گلم. ممنون

من هنوز ثبت نام نکردم. رفتم ثبت نام کنم گزینه در حال گذراندن طرح رو زدم نوشت باید مدرکی برای وضعیت طرحت بفرستی! دقیقا ازم چی میخواد؟؟؟تو کجای دفترچه نوشته ؟
سلام ویدا جان باید بری کار گزینی بیمارستان محل طرحت و ازشون یه گواهی طرح بگیری که تو اون قید میکنه که مثلا تاآخر ماه چند و سال چند طرحت رو تو اون مرکز خواهی گذراند بعد همون رو اسکن میکنی

vida68

New member
سلام ویدا جان باید بری کار گزینی بیمارستان محل طرحت و ازشون یه گواهی طرح بگیری که تو اون قید میکنه که مثلا تاآخر ماه چند و سال چند طرحت رو تو اون مرکز خواهی گذراند بعد همون رو اسکن میکنی

سلام گلم. در اوایل شروع طرحم بهم ابلاغ دادند. بنظرت همون خوبه؟ ممنون از پاسخت. کل دفترچه رو خط ب خط خوندم پاسخی پیدا نکردم

سانا

New member
من ميخام ويژه شرکت کنم ترم هشتيم و تير درسم تموم ميشه!اگه مرداد برم طرح کى ميتونم ارشد شرکت کنم؟و اينکه سال94ميتونم آزمايشى شرکت کنم؟و ديگر اينکه... اصن به نظرتون خوبه ويژه؟:)

nakhl

New member

سلام گلم. در اوایل شروع طرحم بهم ابلاغ دادند. بنظرت همون خوبه؟ ممنون از پاسخت. کل دفترچه رو خط ب خط خوندم پاسخی پیدا نکردم
نه ویداجان باید گواهی وضعیت طرح بگیری از بیمارستان محل خدمتت

nakhl

New member
من ميخام ويژه شرکت کنم ترم هشتيم و تير درسم تموم ميشه!اگه مرداد برم طرح کى ميتونم ارشد شرکت کنم؟و اينکه سال94ميتونم آزمايشى شرکت کنم؟و ديگر اينکه... اصن به نظرتون خوبه ويژه؟:)

نه برای ویژه دوسال سابقه کار بالینی لازمه حتما باید طرح رو بگذرونید بعد ویژه بدید.دیگه اینکه شرکت تو این رشته بستگی به علاقه داره

یسنا290

New member
بچه ها کسی از شهریه دانشگاه آزاد واسه ارشد خبر داره؟اصلاً به درد میخوره رفتنش؟مثله آزاد کارشناسی نباشه که با دولتی خیلی متفاوته
گیج شدم.یکی میگه اگه طرح رو نرفتی نمیتونی شرکت کنی!یکی میگه توقف طرح میخوری...
من ترم هشتیم...
بچه ها کمکم کنید

21Tir

New member
بچه ها کسی از شهریه دانشگاه آزاد واسه ارشد خبر داره؟اصلاً به درد میخوره رفتنش؟مثله آزاد کارشناسی نباشه که با دولتی خیلی متفاوته
گیج شدم.یکی میگه اگه طرح رو نرفتی نمیتونی شرکت کنی!یکی میگه توقف طرح میخوری...
من ترم هشتیم...
بچه ها کمکم کنید

کی گفته کارشناسی پرستاری آزاد با دولتی فرق داره؟؟؟ جفتش مثه همه... شهریه ش کمتره نسبت به بین الملل.... تو دفترچه که نوشته باید موقع ثبت نام مدرک بدی... تا پایان طرحم نداشته باشی مدرک نداری پس نتیجه میگیریم باید طرحت تموم شده باشه...
پ ن: چون معمولا .... در و پیکر نداره ، شما امتحان بده ، قبول شو برو ببین چی میگن،

آخرین ویرایش:

merinos

New member
سلام ...بچه ها کسی ثبت نام کرده واسه ارشد سراسری یا آزاد؟؟؟

بابا من بلد نیستم ثبت نام کنم آخه!!!!!!!!!!

merinos

New member
بچه ها میشه این موردرو واسه من توضیح بدید؟؟؟؟

اصلا متوجه نمیشم

لف ) ضوابط تعيين فارغ التحصيلان ممتاز :
بند ۱ : معدل كل حداقل ۱۷ داشته باشند.
بند ۲ : جزو ده درصد فارغ التحصيلان برتر براساس تعداد ثبت نام شدگان محل دانشگاهي در رشته مربوطه و در سال ورود باشند.
تذكر ۱ : تعداد ده درصد براساس ظرفيت دوره محاسبه مي شود و در صورتي كه ده درصد محاسبه شده داراي اعشار باشد كوچكترين عدد صحيح بالاتر ملاك عمل قرار مي گيرد.

matin

New member
امروز 5 ساعت بچه ها ی کم اکتیو تر باشین ، پایه هستین مراقبت پرستاری های فصل ها رو که میخونیم اینجا بزاریم تا بقیه هم استفاده کنن هم برا خودمون ی مروری بشه ؟؟ اگه پایه باشین تقسیم کنیم فصل هارو

niloufar_v

New member
سلام
بچه های فارغ التحصیل تورو خدا جواب بدین:
من فرم شماره 2 رو بردم دانشگاه ولی گفتن نیازی به این فرم نیست.خودشون ثبت نام رو انجام میدن برام.
برای شماها هم همینطور بوده؟؟؟ فرم رو نخواستن ازتون؟؟؟
در ضمن توی دفترچه گفته سوالاتی که دارید رو ازطریق فلان آدرس ایمیل کنید بعد جوابتون رو توی قسمت سوالات رایج سایت سنجش ببینید!
ولی من هرچی گشتم قسمت سوالات رایج رو پیدا نکردم
توروخدا یکی کمک کنه.....:13:

سانا

New member
نه برای ویژه دوسال سابقه کار بالینی لازمه حتما باید طرح رو بگذرونید بعد ویژه بدید.دیگه اینکه شرکت تو این رشته بستگی به علاقه داره
منظورم اين بود که اگه از مرداد برم طرح سال 95ميتونم شرکت کنم يا چون چند ماه کم دارم ميشه96
واينکه سال94ميتونم آزمايشى شرکت کنم

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
با آرزوی موفقیت برای همه کاربران انجمن علوم پزشکی

بــــــه یــــاد داشـــتـه بـــــاش :

آیـــــنـده کــــتـابـی اســت کـــه امــــروز مــــی نـــــویــسی

پـــــس چــــیـــزی بــــنـویـــس کـــه فـــــردا از خــــوانــدن آن لـــــذت بــــبـری !

smilies-azardl%20%28181%29.gif
:a2d3::rose:

Zahra.NR

New member
ﺑﭽﻪ ها ﺗﺮﺑﻴﺖ ﻣﺪﺭﺱ كه ﺟﺰﻭ ﻳﻜﻲ اﺯ اﻧﺘﺨﺎﺑﺎ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺷﺮاﻳﻄ ﺧﺎﺻﻲ ﺑﺮا اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻛﺮﺩﻧﺶ ﻻﺯﻣﻪ ﻳﺎ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺳﺖ?

mahsa00

New member
سلام بچه ها منم میخوام واسه ارشد بخونم الان ترم 6 پرستاریم کسی هست کمک کنه؟؟؟؟؟

nakhl

New member
سلام بچه ها:ad54ad: خوبید؟ درسه خوب پیش میره؟؟؟؟؟؟من که اوضاعم تعریف نداره تنبل شدم کم میخونم................الان هم که درس نمی خوندم گفتم حداقل تایپیک صوت و کور نمونه برم سری به همکاران محترم بزنم

21Tir

New member
سلام بچه ها:ad54ad: خوبید؟ درسه خوب پیش میره؟؟؟؟؟؟من که اوضاعم تعریف نداره تنبل شدم کم میخونم................الان هم که درس نمی خوندم گفتم حداقل تایپیک صوت و کور نمونه برم سری به همکاران محترم بزنم

یعنی چی تنبل شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بشین بخون... شما قبول شین من انگیزه بگیرم شااااااید یه ده سال دگ قبول شدم.... با قبول شدن بچه های پارسال ده درصد انگیزه گرفتم... به میزان ده درصدم درس میخونم....خخخخخخخ

بچه ها چ گرایشی انتخاب کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا