مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tara afshar

New member
سوال

:rolleyessmileyanim:
من به شخصه هدفم برا بهاشته اما سعی میکنم یه جوری بخونم که علوم هم بتونم شرکت کنم

سلام من تازه به گروهتون ملحق شدم آیا واسه منم جایی هست؟؟؟ میشه درمورد نحوه مطالعه گروهی بیشتر توضیح بدین؟؟؟

gene...92

New member
جدی بچه ها؟ یعنی از کتاب دیگه هم میشه نتیجه گرفت؟ پس چرا همه انقدر به امری تاکید دارن؟! این امری اصلا تو سرمن نمیره خیلی بد ترجمه شده اگه واقعا مطمئنین که کتابهایی که گفتین همین نتیجه رو داره بهم بگین اونارو بخونم کافیه؟ کتاب هزاره چی اونو نخونم؟

بهناز جان،،،شك نكن امرئ ترجمه يوسفيان بهترين انتخابه،،،در مورد هزاره ،،،من أصلا نخوندمش ولي امسال زنتيك رو ٧٧ زدم

behnaz.h

New member
بهناز جان،،،شك نكن امرئ ترجمه يوسفيان بهترين انتخابه،،،در مورد هزاره ،،،من أصلا نخوندمش ولي امسال زنتيك رو ٧٧ زدم

خیلی ممنون ثواب کردی منو از دست این دلویی نجات دادی به ما هم بگو برای سلولی-مولکولی وبیوشیمی چی خوندی؟ اون کتابهای کوچیک برای کنکور هست اونارو بخونیم به درد میخوره یا باید خیلی مفصل تر بخونیم؟

serin

New member
مریم جووون ببخشید.اصلا نمی خونم که گزارش بدم:smiliess (12):
امروز رفتم لزگیو از کتابخونه گرفتم.به همراهه هزاره می خونم انشاالله

baharnarenj16

New member
سلام ارشد دوستان دوروزی مهمونی و اینور اونور بودم تا حالا 4ساعت درسیدم 2ساعت امری و 2 ساعت بیو تا بعد چی پیش بیاد شمام بگید چند ساعت میخونید

z.bio

New member
بهانه ی رمضان تموم شد اما بهانه ی درس نخوندن هنوز تموم نشده:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Maryam.A

Well-known member
بچه ها هر چقد میخونید مهم نیست مهم اینه که هر روز بخونید
تا عادت کنید بهش
خواهشأ 1 صفحه هم خوندید گزارش بدید
اینجوری بهم انگیزه میدیم

nourmah

New member
:rolleyessmileyanim:

سلام من تازه به گروهتون ملحق شدم آیا واسه منم جایی هست؟؟؟ میشه درمورد نحوه مطالعه گروهی بیشتر توضیح بدین؟؟؟
سلام عزیزم
خوش اومدی
تایپیک رو از اول یه نگاهی بنداز.بچه ها راهنمایی کردن
و هر چقد که خوندی بیا اینجا گزارش بده:28:

*فرناز*

New member
سلام دوستان.مبحث تنظیم بیان ژن اکرمی برام خیلی مشکله.چه پیشنهادی میکنین؟اصلا حوصله ندارم بخونمش:smiliess (12):

این مبحث سخته و طبیعی هستش که بار اول یا دوم چیزی متوجه نشی
اولا چه حوصله داشتی باشی چه نداشته باشی باید چند بار مکرر بخونیش بعد که کمی مطلب دستت اومد دونه دونه تست بزن اشکالات رفع بشه جاهایی هم که نفهمیدی خوب جا بیوفته

*فرناز*

New member
جدی بچه ها؟ یعنی از کتاب دیگه هم میشه نتیجه گرفت؟ پس چرا همه انقدر به امری تاکید دارن؟! این امری اصلا تو سرمن نمیره خیلی بد ترجمه شده اگه واقعا مطمئنین که کتابهایی که گفتین همین نتیجه رو داره بهم بگین اونارو بخونم کافیه؟ کتاب هزاره چی اونو نخونم؟

گلم بچه ها ترجمه های مختلف امری رو میگن!

behnaz.h

New member
گلم بچه ها ترجمه های مختلف امری رو میگن!

من ترجمه دلویی رو دارم چند فصل هم خوندم اما عادت نکردم چون واقعا جمله بندیش افتضاحه چندر بار باید بخونی تا تازه دستت بیاد که کجا اول جمله س کجا آخر جمله! شما کدوم ترجمه رو میخونین باهاش راحتین؟

Leyli002

New member
این مبحث سخته و طبیعی هستش که بار اول یا دوم چیزی متوجه نشی
اولا چه حوصله داشتی باشی چه نداشته باشی باید چند بار مکرر بخونیش بعد که کمی مطلب دستت اومد دونه دونه تست بزن اشکالات رفع بشه جاهایی هم که نفهمیدی خوب جا بیوفته

فرناز جون تستای اکرمی کمن.مولکولیم آبان میخوام شروع کنم...تستاشو از کتابی که انتشارات خانه فرهنگ هست بزنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا