مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

_30min_

New member
دیروز سایت دوباره هنگیده بود:
دیروز:نصف فصل رونویسی+504+کارآموزی+ماه عسل+یه عالمه مهمان(با مشقت فراوان درس خوندم)
امروز:نصف فصل پروتئین+کارآموزی+بی حوصلگی و دلگیری

navaa

New member
گزارش امروز :فصل ۱ اکرمی تموم شد و از فصل ۲ کمی پیش رفتم
۱ درس ۵۰۴

elham z

New member
با سلام :ad54ad:
امروز فصل ساختار و اعمال pr تموم شد و 2 درس زبان از خوندم و 2درس هم مرور کردم.

هما.نوري

New member
دیروز سایت دوباره هنگیده بود:
دیروز:نصف فصل رونویسی+504+کارآموزی+ماه عسل+یه عالمه مهمان(با مشقت فراوان درس خوندم)
امروز:نصف فصل پروتئین+کارآموزی+بی حوصلگی و دلگیری

سيمين بيوشيمي چه كتابي ميخوني؟:33:

nafas_m3s

New member
سلام من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی هستم می خواستم بدونم برنامه مطالعه گروهی به چه صورت هستش و آیا شروع کردید یا خیر . ممنون

Maryam.A

Well-known member
سلام من فارغ التحصیل رشته زیست شناسی هستم می خواستم بدونم برنامه مطالعه گروهی به چه صورت هستش و آیا شروع کردید یا خیر . ممنون

سلام عزیزم
اینجا هرکی درس بخونه
میاد گزارش میده
چندتا تاپیک هم مربوط به نکات امری هست که خوبه بهش سر بزنید
سوالی بود در خدمتم

baharnarenj16

New member
سلام منم گزارش یهویییییییییی از چند روزمو میدم که فصل ایمنوژنتیک و تموم کردم و دوسوم ژنتیک سرطانو خوندم و هنگ کردم گرچه تازه داره به جاهای خوبش میرسه فکر کنم!!!!!!سلولی هم بخش انرژی و بیو شیمی هم فصل انزیم از ضروریاتم زبان هم تو این چندروز فقط 3صفحه از درس اخر504.

nafas_m3s

New member
من تازه می خوام شروع کنم واسه ژنتیک انسانی بخونم ولی خیلی سردرگم هستم نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بخونم کسی می تونه راهنماییم کنه ؟ ممنون می شم ؟

هما.نوري

New member
بچه ها من اينو الان خوندم.يعني ما نميتونيم با ارشد ژنتيك تو آزمايشگاه كار كنيم؟:sad:چه جاهايي ميتونيم كار كنيم؟

2067d1373707160-74530321299949855636.jpg

Maryam.A

Well-known member
هما جان
اینا در حد حرفه
کی از آینده خبر داره؟؟؟:33:
بیخودی ذهنتو مسغول نکن
این قانون برا کارشناسیم بود
ولی خیلیا رفتن سرکار
توکل به خدا بکنید
و هیچ کس باهاشون بحث نکنه
این بهترین حرکته

هما.نوري

New member
مريم اگه دكتري ژنتيك انساني بگيريم با توجه به اينكه كارشناسي زيست بوديم ميتونيم آزمايشگاه بزنيم؟

immuno92-93

New member
بچه ها من اينو الان خوندم.يعني ما نميتونيم با ارشد ژنتيك تو آزمايشگاه كار كنيم؟:sچه جاهايي ميتونيم كار كنيم؟

2067d1373707160-74530321299949855636.jpg

دوست عزیزم اصلا در این مورد برای خودت دغدعه نساز.اینو به عنوان کسی میگم که تجربه ی کاری داره.آزمایشگاه های خصوصی ژنتیک پزشکی زیادی هستند که نیاز به کارشناس ژنتیک دارن البته این فقط یه نمونه اش هستش....اون چیزی که دوستان گفتن در مورد آزمایشگاه های دولتیه که به شخصه اگر مجبور نباشم هیچ وقت برای کار اونجا رو انتخاب نمیکنم وقتی میشه توی آزمایشگاه یا شرکتهای خصوصی کار مرتبط با رشتمو داشته باشم.امیدتون به خدا باشه و بدونید که لیاقت بهترین ها رو دارین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا