مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mandy

New member
دوستان یکی منو در مورد آزمونا informکنه.رفتم توسایتش ی 12 مرحله ای بود که از 8 آذر شروع میشه...لینکشو هرکی داره برام بذاره لطفا
بهشون زنگ بزن و هر چی سوال داری بپرس این بهترین کاره من فقط میدونم 8 مرحله ای اولین آزمون 29 شهریوره اگه خواستی من بودجه بندیشو دارم برات میل می کنم

- - - Updated - - -

ماندانا کی بود اونی که ژنتیک تهران قبول شده؟

تو اد لیسته من هست اسمش supercoil هست

dilak

New member
11 صفحه ژنتیک اکرمی فصل پروتین
7 صفحه امری فصل وراثت
نصف درس تافل

parvaneh.g

New member
سلام بچه ها بعد از مدت ها اومدم گزارش بدم.امروز فقط 3 ساعت ژنتیک خوندم.در ضمن امری یک دور شده الان 2باره شروع کردم فصل 2 رو دارم می خونم.یه حقیقت بگم؟خیلی سخت بود چیزه خاصی یادم نیس :bunnyearsmiley:

mandy

New member
ژنتیک پایه + بیوشیمی پروتئبن +مولکولی رونویسی + زبان یک درس 504 و یک متن لزگی

آخرین ویرایش:

raskolnikov

New member
فقط بیوشیمی خوندم! چند صفحه از کربوهیدرات ها!
هر چی بیشتر می خونم بیشتر به این نتیجه می رسم که دارم وقت تلف می کنم! :thumbsdownsmileyani
دیگه کتاب واسه بیوشیمی نمی خونم، می خوام ج زوه ی استاد خودمون رو بخونم!
و البته بچسبم به همون سلولی و ژنتیک!

آخرین ویرایش:

mahnam

New member
فقط بیوشیمی خوندم! چند صفحه از کربوهیدرات ها!
هر چی بیشتر می خونم بیشتر به این نتیجه می رسم که دارم وقت تلف می کنم! :thumbsdownsmileyani
دیگه کتاب واسه بیوشیمی نمی خونم، می خوام ی استاد خودمون رو بخونم!
و البته بچسبم به همون سلولی و ژنتیک!

چه کتابی می خونی واسه بیوشیمی که فکر می کنی وقتت داره هدر میره؟؟

Leyli002

New member
امروز:10ص از کتاب اکرمی.مقداری مرور کربوهیدرات.دوره ی لغات زبان و تنظیم بیان ژن

mahnam

New member
بیوشیمی احسانی رو!
لنینجر رو هم هر کاری می کنم نمی تونم بخونمش!

یعنی فکر می کنی جز و ه ی استاد خودت گویاتره ؟؟!!! :5:
دوست خوبم فکر می کنم یه کم داری عجولانه قضاوت می کنی !
بیوشیمی اولش که می خوای بخونی خیلی سخته اما بعد که بلد میشی و مرور می کنی خیلی خوشت میاد !

z.bio

New member
به نظرتون بین بیوتک میکروبی الزهرا وزنتیک دانشگاه تب کدوم برای ادامه تحصیل بهتر هست? زنتیک وبیو هردو جزو رشته های وزارت علوم هستن واینکه میزان علاقه هم یکسان هست

عزیزم تا جایی که من تو دانشگاه تبریز درس میخونم از اساتید و امکاناتمون راضی نیستم.

سمانه68

New member
سلام دوستان خبرداریدسال های قبل ژنتیک پزشکی تکمیل ظرفیت داشته یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):

negin.

New member
سلام به همه دوستان خوبم.انشالا موفق باشید.منم میخوام شروع کنم ولی هر دفعه یه اتفاقی م افته!:65d6a5d6s: الانم به شدت سرماخوردم تو این گرما!!!!!!!!!! آخه چچچچچچچچچچچچچراااااااااااااااااا:1dco2x0p1lilzhfpg1t دعا کنید منم همین روزا دیگه شروع کنم پا ب پای شما بیام.مهنام عزیزم توام شروع کردی؟ ازت خبری نیس گلم کجایی

serin

New member
دیروز 15ص ژنتیک با مرور+2درس از 504
امروز فعلا تا الان 23 ص ژنتیک با مرور+2 درس 504

serin

New member
سلام به همه دوستان خوبم.انشالا موفق باشید.منم میخوام شروع کنم ولی هر دفعه یه اتفاقی م افته!:65d6a5d6s: الانم به شدت سرماخوردم تو این گرما!!!!!!!!!! آخه چچچچچچچچچچچچچراااااااااااااااااا:1dco2x0p1lilzhfpg1t دعا کنید منم همین روزا دیگه شروع کنم پا ب پای شما بیام.مهنام عزیزم توام شروع کردی؟ ازت خبری نیس گلم کجایی

دوست من بدنت ضعیفه که تو این گرما سرما میخوری:smiliess (11):.مراقب خودت باش هوا کم کم داره سرد میشه هاااااا
میوه زیاد بخور :riz277:

serin

New member
سلام دوستان خبرداریدسال های قبل ژنتیک پزشکی تکمیل ظرفیت داشته یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (11):

پارسال برا اولین بار تکمیل ظرفیت داشت که فک کنم همون شبانه بود و ورودی بهمن میشدن.امسال هم خواهند داشت

Leyli002

New member
دیروز 15ص ژنتیک با مرور+2درس از 504
امروز فعلا تا الان 23 ص ژنتیک با مرور+2 درس 504

آخه شما چه جوری 23ص تو صبح خوندی من از صبح خودمو کشتم 15ص دوره کردمو خلاصه نوشتم.درحالی که طبق برنامم باید10ص جدیدم میخوندم.واسه همین دیگه به بیوشیمی نمیرسم.چو تایم اون میره واسه ژن...:ph34r-smiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا