مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

*فرناز*

New member
فرنازجون چقد طول میکشه حالیمون شه امری واقعا سخته می خونم دور اول هیچی حالم نمی شه؟
یکیم پارسال انگار بچه ها می گفتن مهندسی ژنتیک رو باید از براون بخوننن؟

سال قبلم دیلاک بین کاربرا داشتیم!
امری برای خود من که فقط یک واحد قبلش ژنتیک گذرونده بودم تا اواخر آبان طول کشید یک دور روزنامه وار تا مهر! بعد 2 ماه فشرده امری خوندم با ز اونم با چه زحمتی!!!!
من خیلی زمان کم داشتم هرروز تا ساعت 2 بیمارستان بودم. بچه های فارغ التحصیل قدر وقتتونو بدونین عالیه

دیلاک جان تکوین سخترین بخشه به نظرم! حق داری!

سال قبل همین سوال رو از نجما پرسیدم گفت هزاره و امری کافیه!براون اگه وقت داشتین سراغش برین
خودم برای مهندسی ژنتیک فقط هزاره و امری خوندم

RBC!

New member
بچه هااااا
ویرایش 13 و 14 امری خیلی با هم فرق دارن؟

کسی هست هر دو تا رو خونده باشه؟

حسان

Well-known member
بچه هااااا
ویرایش 13 و 14 امری خیلی با هم فرق دارن؟

کسی هست هر دو تا رو خونده باشه؟

من هر دو ویرایش رو خوندم ویرایش 14 بعضی موضوعات جدید داره: مثل مباحث توالی یابی...در تکویت بحث مویچه...غربالگری قبل تولد و دوران نوزادی هموگلوبینوپاتی ها
کل فصی ایمونوژنتیک... مسیر گیرنده شبه toll ....کشش خارج سلولی...سندرم های حذف و ریز حذف...درمان با سلول های بنیادی چند توان القایی...

البته این مواردی ک گفتم برا هرکدوم در حد یه پاراگراف و بعضی هاشونم بیشتر فرق دارند..

موفق باشی:a2d3:

dilak

New member
مرسی فرناز جون
آره من بیشتر از دو ساله میام سایت پارسالم بودم

dilak

New member
دوست عزیز لنینجر خوندن خوبه ولی بعد اینکه خوندی تازه اگر خوب مسلط شی مجبوری دیفراگش کنی. پس خیلی علاف میشی. تازه چیزای اضافی زیادی داره که به دردت نمیخوره. خوب عاقلانه اینه که بجای اینکه مطالب اضافی بخونی و همشو نصف و نیمه مسلط شی بهتره که اون مطالبی که لازمه بخونیو کاملاً مسلط شی. نترس درصد خوبی هم میزنی. البته این نظر منه. من یه کتاب معرفی میکنم که استاد بیوشیمیم مهرفی کرده بود. چرا میگم خوبه؟ چون به سبک جز و ه هستش. همه مطالب مربوط به یه مطلبو یه جا جمع کرده. کتاب بیوشیمی پزشکی که 2 جلده. یکی ساختمان و دیگری متابولیسم. موفق باشین.
اسم کتاب رو کامل تایپ کن
بیوشیمی بالینی تیتز آورد تو گوگل زدم

serin

New member
حسان من ویرایش 13ام رو دارم.اینجور که میگی فک کنم باید ویرایش 14 رو بخرم؟!!!

حسان

Well-known member
حسان من ویرایش 13ام رو دارم.اینجور که میگی فک کنم باید ویرایش 14 رو بخرم؟!!!

سرین بگیری بد نیست... از دوستان ک پرسیدم گویا بهترین ترجمه مال یوسفیان ه خواستی بخری اونو بخر... من برای خودم چند تا سوال کنکوری توپ از این قسمت های جدید دراورده بودم ک بعدا دیدم مثل همونا در کنکور دکترا 91 اومد
موفق باشیم:a2d3:

serin

New member
ممنون حسان جان
از اینجا یه توصیه ای هم به بچه ها کنم.
کتاباتونو فقط زمانی تهیه کنید که می خواین برا کنکور بخونین نه مثل من که سال اول رفتم ویرایش 13 رو خریدم اما الان همه از ویراست 14 می خونن

حسان

Well-known member
ممنون حسان جان
از اینجا یه توصیه ای هم به بچه ها کنم.
کتاباتونو فقط زمانی تهیه کنید که می خواین برا کنکور بخونین نه مثل من که سال اول رفتم ویرایش 13 رو خریدم اما الان همه از ویراست 14 می خونن

سرین من ویرایش 13 رو خریدم دو دور هم از روی همون خوندم..... بعد ک ویرایش 14 اومد.. خریدمش.. اما خوندنش مثل ویرایش 13 بهم نمیچسبید.. برا همین بیشترمطالب و نکاتش رو در همون ویرایش 13 حاشیه نویسی کردم:a2d3:...
ویرایش 13 من یه دنیا خاطره است... عید هم از دستم افتاد کمرش شکست خودم اتل بندیش کردم:tsimuzpzwoap1t9y3o7...

آخرین ویرایش:

Dr.passtor

New member
اسم کتاب رو کامل تایپ کن
بیوشیمی بالینی تیتز آورد تو گوگل زدم

نام کتاب: بیوشیمی پزشکی
دو جلد:
جلد اول: ساختمان
جلد دوم: متابولیسم
انتشارات: آییژ
سایت های قابل جستجو: خودسایت آییژ و آدینه بوک
مولف: اعضای هیءت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
اگه تهران تشریف دارین آدرس تابخونه ای رو که من ازش تهیه کردم رو واستون تو پیام خصوصی میفرستم تا تبلیغ نشه.
موفق باشین.

serin

New member
منم کتابمو خیلی دوس دارم.نمیدونی چقدر ازش مراقبت میکنم

mandy

New member
ژنتیک پایه + سلولی8 ص + مولکولی 7 ص +بیوشیمی مبحث اسید آمینه ها با زنجیره جانبی غیر قطبی آلیفاتیک +زبان 504

avva70

New member
عزیزم حسان درست میگه
البته اینم بگم جدولاش خیلی مهمه!
پیش میاد تستی میزنی که مطمئنی جوابش تو امری نیومده ! و فقط هزاره اون مطلب رو داره
من کنکور سالای پیش رو زدنی حس میکردم یکی دوسوال از هزاره میاد که امری توضیح نداده
الویتت امری باشه!
جلد دوم هزاره و مهندسی ژنتیک هزاره رو از قلم ننداز

ممنونم فرناز جون از راهنماییت
دنبال یه کتاب جامع برا تست می گردم که برای هر مبحث تست جداگانه داشته باشه شما کتاب خوبی سراغ داری؟

omid9030

New member
لعنت به اين خدمت مقدس سربازي :smiliess (2):
من نميتونم درس بخونم بچه ها كمكم كنيد::sad:
از بس برنامه نوشتم و انجومش ندادم افسرده شدم
اخه از ساعت 5عصر تا 10شب ازادم.تو اين چند ساعت چكار ميتونم بكنم

omid9030

New member
راستش بچه ها فك ميكنم لياقتش رو ندارم بيام اينجا
شما ها خوب ميخونيد
حس ميكنم به اين جمع تعلق ندارم
ايشالا حداقل شماها قبول بشين:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا