مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مائده 70

New member
بچه ها

من خیلی هنر کنم بتونم تا بهمن امری رو بخونم و دوره کنم دیگه هزاره رو وقت نمیکنم چی بخونم که جبرانش کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nourmah

New member
سلام به همه ی دوستان خوبم در گروه زنتیک زیبامون
خیلی وقته نیومدم
و ننوشتم
چون هیچی نخوندم
درگیر سمینار و کاراش بودم(البته میدونم که بهانه ست!)
اما سعی میکنم که جدی شرو کنم
و بیام و گزارش بدم:riz513:

آخرین ویرایش:

serin

New member
عید قربان مبارک:heart:
روز خوبی داشته باشید دوستای خوبم

farzanee20

New member
سلام بچه ها
این ترم درسام به طرز عجیبی سخت و زیاد شده خیلی خسته شدم میخواستم دیگه شروع کنم کم کم بخونم اما خستگی یونی و درسا اجازه نمیده......
:sad:

raskolnikov

New member
سلام بچه ها
این ترم درسام به طرز عجیبی سخت و زیاد شده خیلی خسته شدم میخواستم دیگه شروع کنم کم کم بخونم اما خستگی یونی و درسا اجازه نمیده......
:sad:

آآآآآآآآاخ گفتی!:sad:
حالا خستگی من کاش از درسا بود که فک می کردم یه کار مفید دارم انجام میدم! دقیقا دو ساعت تو راه رفت، دو ساعت تو راه برگشت یه خاطر یه کل.اس زپرتی خیلی زور داره! و این کار هر روز هم تکرار می شه! وقتی هم که بر می گردم دیگه نایِ انجام دادن هیچ کاری رو ندارم! :smiliess (9):
الان یه چند روزیه که هیچ کتابی رو باز نکردم! و این داره باعث می شه که کلا قطع امید کنم! :sad:

این هفته فقط فصل اول ژنتیک رو دوره کردم! :|

nourmah

New member
سلام
عید همگی مبارک
امروز فصل احتمال ژنتیک
و تفریح روز عید!!!(نیست که خیلی درس میخونم و خسته میشم!از تفریحات روز عید غافل نیستم!!!!)
تا آخر شب هم میخوام یکم به لزگی نزدیک بشم!!!:motat:

شقایق71

New member
سلام به همه.....بچه ها من اخیرا مردد شدم بین ایمونولوژی پزشکی و ژنتیک پزشکی :sdasdasd::j58r36j3gcr4suxymupکمکم کنید. چند وقته حسابی فکرم مشغوله نمیخواستمم اینجا بنویسم که وقتتونو تلف کنم و فکر شمام مشغول ولی خب آخرش مجبور شدم چون هیچ تاپیکی با این انسجام و پیگیر ندیدم شایدم من به اینجا عادت کردم

nourmah

New member
سلام
دوستان
من از خودم نا امید شدم
آخه با اینکه میدونم باید بخونم،این همه مدت نخوندم
یا کم خوندم
اینجود درس خوندن فایده نداره
انگار انرژی ندارم یا دارم تنبلی میکنم
هی هی وقتم هدر میره
این برخورد من با خودمه:sdasdasd:
sos

serin

New member
سلام به همه.....بچه ها من اخیرا مردد شدم بین ایمونولوژی پزشکی و ژنتیک پزشکی :sdasdasd::j58r36j3gcr4suxymupکمکم کنید. چند وقته حسابی فکرم مشغوله نمیخواستمم اینجا بنویسم که وقتتونو تلف کنم و فکر شمام مشغول ولی خب آخرش مجبور شدم چون هیچ تاپیکی با این انسجام و پیگیر ندیدم شایدم من به اینجا عادت کردم

شقایق جان این تاپیک مربوط به ژنتیکیاست.
پس کاملا مشخصه که میگیم ژنتیک.چون همه عاشقشیم.
حتی از من بپرسی میگم فقط ژنتیک.
اگه مرددی سرچ کن دیگه(عجبب کمکی بهت کردم:tonguesmiley:)

serin

New member
سلام
دوستان
من از خودم نا امید شدم
آخه با اینکه میدونم باید بخونم،این همه مدت نخوندم
یا کم خوندم
اینجود درس خوندن فایده نداره
انگار انرژی ندارم یا دارم تنبلی میکنم
هی هی وقتم هدر میره
این برخورد من با خودمه:sdasdasd:
sos

ببین علت تنبلی و نبود انرژیت چیه.
اگه بتونی اونارو بر طرف کنی مشکلی پیش نمیاد.
مثلا من یه بار گفتم چون همش خونه ام حوصلم سر میره به خاطر همین یک روز در میان مامانمو به زور میبرم پیاده روی.یا عصررارو میذارم برا کارای کوچیکی که دوست دارم.
ضمنا چون تا کنکور وقت زیاده تنبلی میکنی اما باید اینم یادت باشه تا اسفند ماه سعی کن دیگه مطلبی واسه خوندن نمونه.
به تغذیت هم برس تا شاداب باشی(منظورم مصرف ویت سی و ای).صبا هم ورزش کن.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا