مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

shabnam_m

New member
کاملا با نظرت موافقم؛ ولی باید یکی بیاد کمکمون کنه که به مباحث مسلط باشه و یه برنامه ی خوب بهمون بده.بی برنامه درس خوندن انگیزه ی آدمو از بین میبره.
هرچی زودتر بهتر.من که چون یه دو سه سالی هست لای کتابارو باز نکردم از خدامه همین فردا شروع کنم.چون خیلی خیلی عقبم

مگه واسه کنکور 94 نمیخوندی؟از همین فردا شروع کنیم فعلا حتی بدون برنامه خیلی دقیق.دست دست نکنیم

Chromosome

New member
مگه واسه کنکور 94 نمیخوندی؟از همین فردا شروع کنیم فعلا حتی بدون برنامه خیلی دقیق.دست دست نکنیم

پارسال دقیقا دو هفته بیوشیمی خوندم، ولی از بس بابت کار سرم شلوغ بود نتونستم ادامه بدم .
باشه شروع کنیم ان شاءالله :smilies-azardl (181

maxin

Well-known member
من سعی میکنم هرچه سریعتر به کمک دوستم که امسال درصدای خوبی زده یه برنامه بریزم و اینجا بزارم تا روش نظر بدین
شما هم اگه کسی رو میشناسین که مسلطه ازش کمک بخواین
ریش سفید جان کجایی کمک کنی? :motat:
با اجازتون من امسال سربازم و نمیتونم دربرنامه ای منظم شرکت کنم...واینکه شاید ژنتیک محض نخونم یه نگاهی به بقیه زیرگروها هم دارم.(به شرطی که وقت کنم)
اما درتاپیک میام ,که امیدوارم جمعمون شلوغ شه و انگیزه بگیریم.

PariSima

New member
با اجازتون من امسال سربازم و نمیتونم دربرنامه ای منظم شرکت کنم...واینکه شاید ژنتیک محض نخونم یه نگاهی به بقیه زیرگروها هم دارم.(به شرطی که وقت کنم)
اما درتاپیک میام ,که امیدوارم جمعمون شلوغ شه و انگیزه بگیریم.

آخی
نمیشد با سوابق فعالیتت تو انجمن معافی بگیری? :)
بازم ممنون که تنهامون نمیزاری

PariSima

New member
بچه ها من با دوستم مشورت کردم
نتیجه حرفامون این شد که فعلا تا اول تیر برنامه ی خیلی دقیقی نباشه و بیشتر ژنتیک پایه و زبان خونده شه
چون بچه هایی که امسال دانشجو هستن الان تو امتحاناتشونه و از تیر ملحق میشن به ما
حیفه که از مباحث امری جا بمونن
تصمیم بر این شد که از هفته اول تیر برنامه شروع بشه و تا آخر دی همه درسها یک دور خونده شن
میشه زودتر هم این برنامه رو بست اما به خاطر انعطاف پذیر بودن برنامه و آهسته پیش رفتن اینطور فکر کردیم بهتر باشه
چون مطمئنا برای هممون وسطای راه مشکلی پیش میاد و از درسا عقب میمونیم ،فرصت جبران توی برنامه حتما میزاریم
من برنامه رو سعی میکنم جوری بچینم که هرچه سریعتر مطالب مهم خونده شن و مطالب کم اهمیت تر برای آخر برنامه باشه که اگه کسی هم نخواست نخونه ،بازم منتظر نظرات سازندتون هستم :thumbsupsmileyanim:

SARA...

New member
سلام به همگی...منم میخوام شروع کنم و حس میکنم خیلی میتونیم به هم کمک کنیم... پارسال که خیلی همه سکوت بودند:smiliess (3):..امیدوارم امسال اینطور نباشه اینجا...و به نظرم باید قدر فرصتها و روزهایی که داریمو بدونیم..من به این نتیجه رسیدم واقعا هر لحظه ارزشمنده و زمان ما واقعا با ارزشه نباید از دستش بدیم ..بهتره هرچه زودتر شروع کنیم...با ارزوی موفقیت برای همه مون!

PariSima

New member
سلام به همگی...منم میخوام شروع کنم و حس میکنم خیلی میتونیم به هم کمک کنیم... پارسال که خیلی همه سکوت بودند:smiliess (3):..امیدوارم امسال اینطور نباشه اینجا...و به نظرم باید قدر فرصتها و روزهایی که داریمو بدونیم..من به این نتیجه رسیدم واقعا هر لحظه ارزشمنده و زمان ما واقعا با ارزشه نباید از دستش بدیم ..بهتره هرچه زودتر شروع کنیم...با ارزوی موفقیت برای همه مون!
آفرین ، همینه
باید سریعتر شروع کرد
اما سرعت مجاز. یش برین که زود خسته نشین ، دقیقا 12 ماه فرصت هست تا کنکور و مهمترین زمان همون دو ماهه آخره ، پس یه جور پیش برین که آخرای راه نفس کم نیارید
Atp رو با برنامه مصرف کنید :smilies-azardl (181

amirjavan1372

New member
من دانشجو ترم 6 بیوتکنولوژی هستم
از ترک 5 شروع کردم بخوندن امری
سلولی ام استادمون خیلیی خوب بستش در حد سه تا کتاب weaver cell lodish
برنامه ام خودم ریختم
نمیدونم خوبه یا نه نظر شما چیه من میترسم آخرش کم بیارم مثل کنکور نمی تونم سبک شروع کنم

PariSima

New member
من دانشجو ترم 6 بیوتکنولوژی هستم
از ترک 5 شروع کردم بخوندن امری
سلولی ام استادمون خیلیی خوب بستش در حد سه تا کتاب weaver cell lodish
برنامه ام خودم ریختم
نمیدونم خوبه یا نه نظر شما چیه من میترسم آخرش کم بیارم مثل کنکور نمی تونم سبک شروع کنم
به نظر میاد خیلی زود شروع کردی ، اما چون دانشجویی خوبه
ولی این ایام به امتحانات برس ، تابستون کلی وقت داری که درس بخونی و جلو بیفتی
در کل ببین روحیات خودت چجوریاس ، اگه زود از درس خسته میشی کمتر به خودت سخت بگیر

Chromosome

New member
سلام بچه ها.من امروز استارت زدم ولی انگار خییییییییلی کند پیش میرم. از ظهر تا حالا فقط نصف فصل 1 امری! :65d6a5d6s:
سالها و اسم دانشمندا مهمه؟باید حفظ کنیم؟

PariSima

New member
سلام بچه ها.من امروز استارت زدم ولی انگار خییییییییلی کند پیش میرم. از ظهر تا حالا فقط نصف فصل 1 امری! :65d6a5d6s:

سلام ، آفرین خوب بوده برای روز اول
نه عزیزم
تو 4 سال اخیر اصلا از تاریخچه و اسم دانشمندا سوال نیومده

amirjavan1372

New member
به نظر میاد خیلی زود شروع کردی ، اما چون دانشجویی خوبه
ولی این ایام به امتحانات برس ، تابستون کلی وقت داری که درس بخونی و جلو بیفتی
در کل ببین روحیات خودت چجوریاس ، اگه زود از درس خسته میشی کمتر به خودت سخت بگیر
خلیی ممنون از راهنماییتون
بنظر من برای ژنتیک پایه وقت نزاریم چون همینطور که امسال دیدید کلا سوال نیومده بود و فقط پند سوال از ژنتیک مولکولی با مهندسی ژنتیک اومده بود
من میگم از فصل 6 امری شروع کنیم

shabnam_m

New member

امسال ندیدید چیزایی که به چشم نمیانرو سوال دادن تو درسای مختلف؟البته من هنوز سوالارو ندیدم چون کنکور ندادم:tonguesmiley:

shabnam_m

New member
خلیی ممنون از راهنماییتون
بنظر من برای ژنتیک پایه وقت نزاریم چون همینطور که امسال دیدید کلا سوال نیومده بود و فقط پند سوال از ژنتیک مولکولی با مهندسی ژنتیک اومده بود
من میگم از فصل 6 امری شروع کنیم

یادتون باشه هیچی قابل پیش بینی نیست.پارسال همش از مهندسی بود امسال خیلی کم.سال بعد...

PariSima

New member
موافقم با شبنم
نمیشه ریسک کرد
و البته تو سالهای گذشته از ژنتیک پایه هم سوال داده بودن
کلا ژنتیک پایه شاید نهایتا ده روز وقت آدم رو بگیره
پس حالا که وقت داریم بهتره ریسک نکنیم
صرفنظر کردن از بعضی بخشها مال زمانیه که دو ماه مونده به کنکور
فعلا تا تیر رو پایه سرمایه گذاری کنیم تا بچه های دیگه هم بهمون بپیوندن بعد شروع میکنیم به خوندن امری و اگه کسی مشکل داشت تو هر بحثی همینجاراجبش صحبت میکنیم
هر هفته مبحث هفته بعد گفته خواهد شد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا