مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

dilak

New member
:p7977cujr38iyymsu8:بچه ها از فردا اگه نیایین برنامه بزارین تنبیح می شینا
روزی باید 25 صفحه سلولی بخونید 20 صفحه بیو شیمی 15 صفحه هم باید ژنتیک بخونید
اول از امری شروع کنیم
زبانم که هر روز شب 2 ساعت باید پایه باشه برا همه اوکی می دین؟؟؟؟؟؟؟؟

مروه

New member
سلام بچه ها منم عشق ژنتیک دارم اما فک میکنم بازار کار ارشد تغذیه و قبولیش بیشتره میشه راهنماییم کنین؟به نظرتون کدوم بهتره؟

DNA.2013

New member
سلام بچه ها منم عشق ژنتیک دارم اما فک میکنم بازار کار ارشد تغذیه و قبولیش بیشتره میشه راهنماییم کنین؟به نظرتون کدوم بهتره؟

نه بابا تغذیه چیه!!!!!!!!!!!! من واسه کنکور سراسری رتبم جوری بود که ژنتیک تغذیه صنایع غذایی فیزیوتراپی و... همه رو می اوردم ولی پیش هر مشاوری که رفتم گفت ژنتیک از همه بهتره و در آینده بهتر هم میشه:riz277:

DNA.2013

New member
:p7977cujr38iyymsu8:بچه ها از فردا اگه نیایین برنامه بزارین تنبیح می شینا
روزی باید 25 صفحه سلولی بخونید 20 صفحه بیو شیمی 15 صفحه هم باید ژنتیک بخونید
اول از امری شروع کنیم
زبانم که هر روز شب 2 ساعت باید پایه باشه برا همه اوکی می دین؟؟؟؟؟؟؟؟

شما واقعا میرسی هر روز این همه رو بخونی؟؟ بهتر نیس ژنتیک و زبان یه روز باشه سلولی و بیوشیمی روز بعد باشه؟؟ یعنی یه روز درمیون هر درسی رو بخونیم؟؟

genetiki

New member
الان که ماه رمضون یه کم کمترش کنین لطفا!!من الان دارم کتاب کلمه های تافلو میخونم!شماها اونو خوندین؟یا برم لزگی شروع کنم؟

hirkania

New member
بهتره که منابع وزارت بهداشت و واسه زبان بخونید همش از همون میاد ژنتیک هم امری و هزاره لازمه

hamed7

New member
ببینید اصولا خوندن4تا درس در روز خیلی غیر متعارفه چون برنامه ای خوبه که قابل تکرار باشه
مرور باید به این صورت باشه تا در حافظه ی بلند مدتتون بمونه :
هر 1 ساعت مطالعه 6 دقیقه دوره کردن_دوره کردن بعد از 16 ساعت_دوره کردن بعد از 4 یا 5 روز بعد.
در ضمن در روز باید درس ژنتیک و زبان حتما خونده بشه و یک درس متغیر دیگه(که ازش میترسین که میتونه بیوشیمی و سلولی مولکولی باشه)
اوله روز ژنتیکو بخونید_بعد از ظهر درس متغیر_نزدیکه آخره شب 1 تا2 ساعت یا بیشتر زبان بخونید(چون زبان نیاز به تمرکز نداره)
پس در24 ساعت 3 درس کافیه و مرورش مهمتره.
این برنامه جواب داده.
اگه نظری دارین بفرمایید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DNA.2013

New member
ببینید اصولا خوندن4تا درس در روز خیلی غیر متعارفه چون برنامه ای خوبه که قابل تکرار باشه
هر 1 ساعت مطالعه 6 دقیقه دوره کردن_دوره کردن بعد از 16 ساعت_دوره کردن بعد از 4 یا 5 روز بعد.
در ضمن در روز باید درس ژنتیک و زبان حتما خونده بشه و یک درس متغیر دیگه(که ازش میترسین که میتونه بیوشیمی و سلولی مولکولی باشه)
اوله روز ژنتیکو بخونید_بعد از ظهر درس متغیر_نزدیکه آخره شب 1 تا2 ساعت یا بیشتر زبان بخونید(چون زبان نیاز به تمرکز نداره)
این برنامه جواب داده.

من با این روش کاملا موافقم دوستم که 4 بهداشت شده بود همین روشو پیشنهاد کرد. البته گفت به جای 3 تا درس اگه 2 تا هم باشه اشکالی نداره.

xavi

New member
من با این روش کاملا موافقم دوستم که 4 بهداشت شده بود همین روشو پیشنهاد کرد. البته گفت به جای 3 تا درس اگه 2 تا هم باشه اشکالی نداره.

سلام
ببخشید که من اومدم تاپیکتون و دارم نظر میدم

اما خواستم بگم خیلی خوبه که هر کدوم از دوستان اگه تجربه ای از قبولی های سالهای قبل دارن بیان و اینجا بگن
بقیه هم میتونن استفاده کنن

آخرین ویرایش:

estel

New member
من هم با حامد موافقم به نظرم برنامه اینطوری خیلی بهتر پیش میره ولی تو رو خدا شروع کنیم دیگه چرا اینقد دست دست میکنیین؟؟؟؟

dilak

New member
شما واقعا میرسی هر روز این همه رو بخونی؟؟ بهتر نیس ژنتیک و زبان یه روز باشه سلولی و بیوشیمی روز بعد باشه؟؟ یعنی یه روز درمیون هر درسی رو بخونیم؟؟

رسیدن که چی بگم با خودکشی
ولی برام خسته کننده می شه
اما بعضی دوستام هستن که خیلی بیشتر از من می خونن
خوب برنامه هامونو بذاریم با کمک هم اگه اشکالاتی داشت باهم رفعش کنیم منم باهات موافقم به نظرم بیوشیمی و سلولی یه روز در میان بشه خیلی بهتره

RBC!

New member
من هم با حامد موافقم به نظرم برنامه اینطوری خیلی بهتر پیش میره ولی تو رو خدا شروع کنیم دیگه چرا اینقد دست دست میکنیین؟؟؟؟

estel.. تو هم برنامه ت رو بنویس دیگه بچه خوب :p

راستی شما خانوم هستی یا آقا؟
واسه این می پرسم که بدونم چه پیشوند و پسوندی باید قبل یا بعد اسمت بذارم :black_eyed:

dilak

New member
این برنامه جواب داده.
برنامت عالیه و اگه تعداد صفحات رو هم بگی عالیتر می شه چن صفحه در روز خوندن خوبه ؟؟؟

DNA.2013

New member
بچه ها اینجا همه میخوان ژنتیک انسانی شرکت کنن؟ کسی هدفش ژنتیک مولکولی نییییییییس؟؟

DNA.2013

New member
من 504 تمام کردم حالا میخوام اسنشیال ورد بخونم بعدشم لزگی رو.
امری و بیوشیمی هم از فردا شروع میکنم

بچه ها بیاین همه سنا ثبت نام کنیم و از برنامه ی اون بخونیم تا رتبه های آزمون رو با هم مقایسه کنیم و توی رقابت بیوفتیممممممممممممممممممممم

hamed7

New member
estel شما الان باید شروع کرده باشی
از منابعی که داری شروع کن
و نحوه پیشرفتتو بهمون بگو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا