مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hirkania

New member
بنده های خدا شماها وقتتون خیلی زیاده یا دانشگاه میرین که فکرتون همش به درس نزدیکه یا اینکه فارغ التحصیلین و همش تو خونه درس میخونین
من که سربازم و همش تو پادگان نظامی فکرمو خراب میکنن بخونین انقد بهونه نیارین باورکنین من آرزو میکنم چند ساعت بیکار بشم فقط بخونم همین
اگه جای بعضی از شماها بودم نفر اول ژنتیک انسانی میشدم ......حیف که وقتمو میگیرن .....یه برنامه ریزی کنین روزی 8 تا 9 ساعت بخونین ....

dilak

New member
بچه ها به نظرم اونهایی که درس میخونن و زود یادشون میره مشکلشون روش درس خوندنه نه خود درس
من توی پستهای قبلی نوشتم چه جوری باید درس خوند تا توی حافظه ی بلند مدت بمونه ولی فکر نکنم کسی یه بار هم امتحانش کرده باشه
اگه خواستید بیشتر بازش کنم
چون این برنامه تجربه شدست. حتما جواب میده
یه مشکل دیگه ی کسایی که نمیتونن شروع خوبی کنن اینه که فکر میکنن باید از صفحه ی 1 شروع کنن تا ..........
به نظرمن هر جور راحتی درس بخون اصلا اونایی که بلدی رو اول بخون تا روحیت بره بالا بعد مطالب مشابهو با هم بخون
اگه تو درس خوندن به خودمون سخت بگیریم از لحاظ روحی و پیشرفت درسی کم میاریم که این خیلی بده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ...
می دونی مشکل چه من از فصلای اول اینقد بدم میاد که نمی تونم بخونیم حالم از امری بهم میخوره وقتی فصل اولو می خونم
می خوام برم از فصلای دیگه بخونم استرس ورم میداره که نکنه حالیم نشه بهم ربط دارن خوب متوجا نشم بعد میرم سر خونه اول خسته و کلافه می شم
من دوس دارم همیشه از هر جایی که دوس دارم شروع کنم ولی میگن که ترتیب خوندن مهمه

dilak

New member
حامد تو برنامه ریزیت فک کنم از همه ما بهتره برنامه ای که داری هر روز بزار اینجا
ببینم ما چقد توان خوندنشو داریم
خلاصه باهم پیش بریم بیشتر به نتیجه می رسیم هرکیم تونست می تونه از برنامه جلو بزنه

najma

New member
سلام دوستای خوبم. شما می دونین ترتیب سوالای کتاب تست سلولی و مولکولی عبادی و تست ژنتیک نجات مهدیه به چه ترتیبه؟ میکروطبقه بندی هستن یا بر اساس سال کنکور منظم شدن؟؟؟

طبقه بندی شده

najma

New member
فرناز جان شما به نظرم اول از هزاره شروع کن امری سنگینه برا اولین بار
آره دیگه راز موفقیت کسایی که قبول میشن همینه تکرار و تکرار و تکرار و تکرار چون درسای ما بدونه تکرار فایده نداره ولی اگه تکرار بشه ملکه ذهن میشه و اونوقته که دانشگاه تهران قبول میشیم ان شااله

عزیزم با حرفاتون موافقم . به جز مطالعه هزاره قبل از امری به این دلیل که امری از هزاره سنگین تره .
از اونجایی که هزاره در بر گیرنده امری هست و تقریبا تمام مباحث امری رو در برمیگیره ، نمیشه گفت خوندنش از امری آسون تره یا بهتره ابتدا از هزاره شروع کرد .
دوستانی که در خوندن این دو کتاب به مشکل بر میخورید ، نگران نباشید این مشکل همه ما هم بود . به قول دوستمون با تکرار و مطالعه عمیق همه چیز حل میشه .

najma

New member
سلام بچه ها منابعتون چیه واسه خوندن؟
من دنبال جزوه هستم اصلا با کتاب حال نمیکنم:smiliess (2):
اگه کسی جزوه خوب وتضمینی سراغ داره به منم بگه لطفا

جسارتا اشتباه میکنید دوست من . جزوه جای کتاب رو نمیگیره .

najma

New member
می دونی مشکل چه من از فصلای اول اینقد بدم میاد که نمی تونم بخونیم حالم از امری بهم میخوره وقتی فصل اولو می خونم
می خوام برم از فصلای دیگه بخونم استرس ورم میداره که نکنه حالیم نشه بهم ربط دارن خوب متوجا نشم بعد میرم سر خونه اول خسته و کلافه می شم
من دوس دارم همیشه از هر جایی که دوس دارم شروع کنم ولی میگن که ترتیب خوندن مهمه

فصل اول کلا اینجوریه ! من توی تاپیک نحوه مطالعه ژنتیک نکاتش رو گذاشتم .
بله باید امری رو با نظم خاص خودش خوند وگرنه آدم بدتر سر در گم میشه . چون منم مثل شما بودم اولش ...

DNA.2013

New member
من از یرنامه ی سنا دارم میخونم.کسی دیگه هست که مث من باشه؟

*فرناز*

New member
من امیدم به زبان هستش که مشکل زیادی ندارم! البته با این شانسی که من دارم تا روز آزمون اونم یادم میره!
امری پیرم میکنه آخرسر!!!!!!!!!!!!!!!!

hamed7

New member
حامد تو برنامه ریزیت فک کنم از همه ما بهتره برنامه ای که داری هر روز بزار اینجا
ببینم ما چقد توان خوندنشو داریم
خلاصه باهم پیش بریم بیشتر به نتیجه می رسیم هرکیم تونست می تونه از برنامه جلو بزنه
من که هر روز گزارش میذارم!!!
من 8 بعضی وقتا هم 9 صبح میرم کتابخونه تا 1 بعد میام خونه ناهار و نماز و خواب/ بعد از ظهر 4.30 یا 5 میرم تا 8
صبح ژنتیک میخونم و اگه شد مرور لغات زبان
بعد از ظهرم یه روز در میون سلولی و بیوشیمی(البته هنوز بیو رو جدی شروع نکردم)
همون بعد از ظهر زبانم میخونم
دیگه 11شب شایدم 12 میخوابم
فرداشم اول مرور درسای دیروز بعدشم ادامشو میخونم
البته حوادث غیر مترقبه هم بعضی وقتا پیش میاد که طبق برنامه پیش نمیرم

آخرین ویرایش:

hirkania

New member
اوووه حامد چقد وقتت آزاده خوش بحالت ....
بچه ها نگران نباشین اگه ژنتیک سخته برا همه سخته اگرم آسونه برا همه آسونه مهم یادگیری و تکراره ....فقط تکرار چاره ی کاره

hamed7

New member
اوووه حامد چقد وقتت آزاده خوش بحالت ....
بچه ها نگران نباشین اگه ژنتیک سخته برا همه سخته اگرم آسونه برا همه آسونه مهم یادگیری و تکراره ....فقط تکرار چاره ی کاره
امید وارم بتونم حداکثر استفادرو ببرم

hamed7

New member
زبان 504 رو 5 تا درس دیگه خوندم که جمعا 10 تا درس شد تا الان
فکر کنم 9 یا 10 روزه میشه تمومش کرد

sanaz_naz

New member
نجما جان اگر که امکانش هست واسمون یه کتاب خوب تست بیوشیمی معرفی کن :heart:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا