مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asie67

New member
سلام به همه
من امسال کنکور ژنتیک دادم و قبول نشدم اما به چند مساله مهم ایمان پیدا کردم
اولا این که کتاب سلولی برای کنکور واقعا چیز خوبیه
ثانیا تستهای دکتر جعفر نژاد عالیه من با اینکه فقط 3یا4فصل بیوشیمی خوندم با تستای این کتاب تونستم 60 درصد بزنم
ثالثا کنکور ارشد در واقع کنکور زبانه در گرایشهای ژنتیک یا میکروب یا.........
بچه ها شما با 50درصد ژنتیک قبول میشین اگه فقط زبانو بالای 60 بزنید این یعنی زبان با ضریب 2با ارزشتر از ژنتیک با ضریبه4 :smiliess (15): البته اینم یه مزیتی حساب میشه چون هم زبانتونو قوی میکنید هم ارشد قبول میشید:thumbsupsmileyanim:

parvane

New member
سلام به همه
من امسال کنکور ژنتیک دادم و قبول نشدم اما به چند مساله مهم ایمان پیدا کردم
اولا این که کتاب سلولی برای کنکور واقعا چیز خوبیه
ثانیا تستهای دکتر جعفر نژاد عالیه من با اینکه فقط 3یا4فصل بیوشیمی خوندم با تستای این کتاب تونستم 60 درصد بزنم
ثالثا کنکور ارشد در واقع کنکور زبانه در گرایشهای ژنتیک یا میکروب یا.........
بچه ها شما با 50درصد ژنتیک قبول میشین اگه فقط زبانو بالای 60 بزنید این یعنی زبان با ضریب 2با ارزشتر از ژنتیک با ضریبه4 :smiliess (15): البته اینم یه مزیتی حساب میشه چون هم زبانتونو قوی میکنید هم ارشد قبول میشید:thumbsupsmileyanim:
آسیه جان دوست من ژنتیکشو 75% زد و زبانشو 30 ولی مشهد قبول شد......

parvane

New member
راستی امروز 30 صفحه ژنتیک خوندم با 1 فصل سلولی
هووووووووووووووراااااااا. کمه ولی استارتو زدم دیگه :thumbsupsmileyanim:

asie67

New member
آسیه جان دوست من ژنتیکشو 75% زد و زبانشو 30 ولی مشهد قبول شد......

بله شما با 70درصد ژنتیک و درصدهای بالا در درسهای دیگه قبول میشید اما لازمه اش خودکشیه:wacsmiley: اونم درحالیکه معلوم نیست طراحان محترم هرسال چه مبحثی رو گلچین میکنند وهیچ تضمینی نیست که نخوان یهو از منبع جدید سوال بدن ولی در زبان اینطور نیست با اطمینان میخونی و میتونی قبول بشی:thumbsupsmileyanim:

عليرضا

New member
سلام به همه
من رشتم بهداشت عموميه عاشق ژنتيکم ولي نميتونم ارشد شرکت کنم به نظرتون ارشد چي بخونم راحت تره تا دکتري ژنتيک بخونم
تو رو خدا کمکم کنيد
خوش به حال کسايي که ارشد ميتونن ژنتيک شرکت کنن

Asena90

New member
سلام فک کنم بتونی برا ارشد ژنتیک وزارت علوم شرکت کنی و بعد از اون دکترا ژنتیک پزشکی(وزارت بهداشت)

asie67

New member
سلام به همه
من رشتم بهداشت عموميه عاشق ژنتيکم ولي نميتونم ارشد شرکت کنم به نظرتون ارشد چي بخونم راحت تره تا دکتري ژنتيک بخونم
تو رو خدا کمکم کنيد
خوش به حال کسايي که ارشد ميتونن ژنتيک شرکت کنن

سلام
شما میتونید ارشد بیوتک پزشکی بدین بعد دکترای ژنتیک اینطوری راحتتره:ad54ad:

parvane

New member
بله شما با 70درصد ژنتیک و درصدهای بالا در درسهای دیگه قبول میشید اما لازمه اش خودکشیه:wacsmiley: اونم درحالیکه معلوم نیست طراحان محترم هرسال چه مبحثی رو گلچین میکنند وهیچ تضمینی نیست که نخوان یهو از منبع جدید سوال بدن ولی در زبان اینطور نیست با اطمینان میخونی و میتونی قبول بشی:thumbsupsmileyanim:
به نکته ظریفی اشاره کردی.... درسته قبول دارم حرفتو :applause:

leila00

New member
سلام دوستای خوبمممم. دو ساعت طول کشید تا از صفحه اول این تاپیک رو خوندم!!! منم امسال کنکور ژنتیک دادم ولی متاسفانه قبول نشدم. راستش هنوز نمیدونم مجدد بخونم یا نه ولی نظرات شما رو که خوندم یه کم انگیزه گرفتم که شروع کنم.
سلام لیلا جان منم دقیقا همین مشکل را دارم ..ولی من هنوز به نتیجه نرسیدم که میتونم ادامه بدم یا نه ..تقریبا اعتماد بنفسم را از دست دادم ..با آرزوی موفقیت همگی شما ...

RBC!

New member
نیازی به خوندن کتابای دیگه نیست سوالا از ژنتیک مولکولی پزشکی در هزاره سوم و امری میاد اینا رو کامل بخونین.
یعنی چی بچه !!! فرق ژنتیک کلاسیک و امری چیه؟ حالا این بچه کی هست!!!!!!:smiliess (12):

ای بابا.. اون اشتباه تایپی بود.. :دی
منظورم بچه هااااا بود :دی

parvane

New member
بچه ها بیاین هر هفته برای هر درس سر فصل تعیین کنیم و با هم بخونیم.هر کی با هر کتابی که داره.به هوای هم دیگه می تونیم بریم جلو.یکی از دوستان که خبره تره ایده بده.هر کی موافق یا علی:smiliess (8):

RBC!

New member
najma.. خانومی آواتارت رو دیدم کم مونده بود سکته کنم! :-/

najma

New member
najma.. خانومی آواتارت رو دیدم کم مونده بود سکته کنم! :-/

این یک پسر سیاه پوست مبتلا به زالی آکولار هست . به خاطر همین چشماش آبی شده . به نظرم مورد جالبیه از لحاظ ژنتیکی

آخرین ویرایش:

reza.n

New member
خب بچه ها می گن بخونی بالای 80 می زنی بیو رو
به نظرت نمی ارزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه واقعا میشه 80 زد خوبه.به هرحال تصمیم با خودتونه.هرطور که فکر میکنین نتیجه میگیرین همونطور عمل کنین.:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا