مطالعه گروهی ارشد پرستاری 94

lidalida

New member
خیلی شرایطه بدیودارم..اصلانمیتونم یه تصمیم جدی بگیرم..دعام کنین.

ممول

New member
بچه ها جون انشاالله همتون قبول میشید با توکل به خدا و همت خودتون. من مطمئنم

lidalida

New member
هنوزتازه شروع کردم 3ماهه دارم میرم.نه تموم نمیشه ولی حداقل فرصتم بیشترمیشه تااونموق میتونم بهتربخونم.ببخشیدرفیقه نیمه راه بودم باهاتون :( ولی تنهاتون نمیزارم بازم باهاتون میخونم.انشالله موفق بشین.

مسعود21

New member
هنوزتازه شروع کردم 3ماهه دارم میرم.نه تموم نمیشه ولی حداقل فرصتم بیشترمیشه تااونموق میتونم بهتربخونم.ببخشیدرفیقه نیمه راه بودم باهاتون :( ولی تنهاتون نمیزارم بازم باهاتون میخونم.انشالله موفق بشین.
فکراتو بکن و هرجور ک فک میکنی به صلاحته همون کارو بکن.
تو هم موفق باشی.

ماتاتا

New member

موفق باشی لیدا جان.برای ماهم دعاکن.:riz304::thanks:

ماتاتا

New member
بچه ها برا کودکان لطفا یه منبع خوب که ترجمه قابل فهم داشته باشه معرفی کنید...میدونم ونگ خوبه ولی ترجمه چه کسی؟ یا اگه نظردیگه ای داریدبگید....:thumbsupsmileyanim::riz481:

مسعود21

New member
بچه ها برا کودکان لطفا یه منبع خوب که ترجمه قابل فهم داشته باشه معرفی کنید...میدونم ونگ خوبه ولی ترجمه چه کسی؟ یا اگه نظردیگه ای داریدبگید....:thumbsupsmileyanim::riz481:
سلام.من کتاب ونگ با ترجمه پوران سامی دارم.ترجمش خیلی خوبه.
ولی چون ججمش خیلی زیاده یک کتاب گرفتم نکات برتر کودکان همراه با تستاش میخوام بخونم.

lidalida

New member
ماله من ترجمه مریم شیری هستش حجمش زیاده ولی خوبه.اقامسعودازچه لحاظ فرق دارن؟اون کتاب نکات برترکودکان منم دارم نویسندش سیاوش بهمینارهستش.

مسعود21

New member
ماله من ترجمه مریم شیری هستش حجمش زیاده ولی خوبه.اقامسعودازچه لحاظ فرق دارن؟اون کتاب نکات برترکودکان منم دارم نویسندش سیاوش بهمینارهستش.
آره آفرین.کتابش جلد سبزه.
لیدا به نظرت همون کتابو بخونیم کافی نیست؟:smiliess (12):

lidalida

New member
نمیدونم.نه فک نکنم.اخه خیلی خلاصس به نظرم.البته شماکه کودکان نمیدین پس همینوبخونین که حجمش کتره :):smiliess (3): موفق باشین

hamsayeabr

New member
منم اون کتاب nvdبهمنیار ودارم به نظرم حجمش خیلی کمه.یعنی خیلی خلاصه شده .نمی دونم

lidalida

New member
اره nvpهستش.منم فک میکنم خیلی خلاصس.یعنی اگه کتاب کودک بیمار ژیلامیرلاشاری روبخونیدازاین بهتره.اون نسبت به این جامع ترهستش. :)

lidalida

New member
اخه براونگ وقت زیادی ندارین که :( من جدی پیشنهادمیکنم کتاب میرلاشاری بخونین.اگه نه که اینوبخونین.ولی این خلاصه تره من خودم دارم ولی نمیخونم.

مسعود21

New member
اخه براونگ وقت زیادی ندارین که :( من جدی پیشنهادمیکنم کتاب میرلاشاری بخونین.اگه نه که اینوبخونین.ولی این خلاصه تره من خودم دارم ولی نمیخونم.
ممنون.
ببینم چی میشه.
بچه ها به نظرتون از کودک سالم بیشتر سوال میاد یا از کودک بیمار؟

lidalida

New member
سلام.منکه اینجامم.بقیه نیستن!:thumbsdownsmileyani:dadad4::sadsmiley: چه خبرااامسعود؟چقدخوندی؟چیاخوندی؟کودکانوچیکارکردی؟

بالا