مطالعه گروهی ارشد مهندسی پزشکی 93

ramin12x

New member
اصلا این کتابا انگار که نه انگار کتاب مرجعن
فوقش از کل سوالا 5 سوال بیاد
هر طور که دوس دارن سوال میدن
اصلا داخل این کتابا وجود نداره باید خودت بفهمی و جواب بدی؟

electropayam

New member
سلام من تازه اینجا رو پیدا کردم راستش کتابی که من دارم 19 فصل داره و یه جایی خوندم فصل 9 تا 19 مهم است

electropayam

New member
پاسخ

سلام من تازه اینجا رو پیدا کردم راستش کتابی که من دارم 19 فصل داره و یه جایی خوندم فصل 9 تا 19 مهم است

ba ba barghi

Well-known member
سلام ....:ad54ad:
عیدت مبارک ....:4d564ad6:

ماهم شما رو تازه پیدا کردیم ....میشه نام دقیق کتاب ....سال انتشار،ویرایش چندم...و انشارتشو بگی.....اگه هم یه عکس از جلدش بذاری که دیگه نورالی نور ؟؟نور علی نور ؟؟نور الا نور؟؟نورالنور...عاغا همون دیگه :wacsmiley:

medic69

New member
کتاب فیزیک پزشکی جان کامرون ترجمه دکتر تکاور هستش که 20 فصله اما فصل 9تا 19 مهمه
بعدم مسائل هم مربوط به فیزیک پزشکی میشن و هم مقدمه بر مهندسی پزشکی

medic69

New member
بنظرم باید بشینیم سوالات سالهای قبلو نگاه کنیم بعد از تو کتابا فرمولای مسائلو در بیاریم چون والا من چند فصل کتابو خوندم ولی نمیشه باهاشون سوال جواب داد

pouyan877

New member
خوب بچه ها رو درسای برقی بیشتر کار کنید
من سوالای برقشو نگاه کردمواقعا راحت بود
فک میکنم از 60 تا سوال برقی بشه در شرایط نرمال 30-35 تاشو جواب داد
البته اینا همش حرفه سر جلسه مهمه چی بشه

electropayam

New member
سلام ببخشید عید شما هم مبارک جواب سوالتون هم دوستمون دادن راستش برای این درس من یه وبلاگ دیدم که یه سری فایل آموزشی داره البته یه نفر که قبلا این آزمون رو داده پیشنهاد داده من خودم هنوز فایلاشو ندیدم. وبلاگ آقای سامان پروانه. یه سوالم داشتم این کتابی که آزمون های گذشته رو به همراه پاسخ چاپ شده میشه اینترنتی تهیه کرد؟ از کجا من تو سایت چیزی ندیدم؟ ممنون

موفق باشید

آخرین ویرایش:

medic69

New member
سلام ببخشید عید شما هم مبارک جواب سوالتون هم دوستمون دادن راستش برای این درس من یه وبلاگ دیدم که یه سری فایل آموزشی داره البته یه نفر که قبلا این آزمون رو داده پیشنهاد داده من خودم هنوز فایلاشو ندیدم. وبلاگ آقای سامان پروانه. یه سوالم داشتم این کتابی که آزمون های گذشته رو به همراه پاسخ چاپ شده میشه اینترنتی تهیه کرد؟ از کجا من تو سایت چیزی ندیدم؟ ممنون

موفق باشید

fبرئ این لینک http://http://ketabkhanehfarhang.ir/product/%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D8%B2/

electropayam

New member
سلام. ممنون. یه خواهشی داشتم من تقویم رونگاه کردم آزمون میشه جمعه که تولد امام زمان هم هست راستش روز عید فکر نکنم من ماشین گیرم بیاد اگه ممکنه و جایی میشه اعتراض بزنیم تاریخش رو عوض کنن؟ممنون

ramin12x

New member
وزارت بهداشت بیاد به خاطر میلاد که ماشین گیر نمی یاد
تاریخ امتحان رو عوض کنه؟ عمرا این کار رو بکنه
تا بخواد جلسه بگیرن تصویب کنن نتیجه امتحان رو زدن رفته؟

ba ba barghi

Well-known member
سلام. ممنون. یه خواهشی داشتم من تقویم رونگاه کردم آزمون میشه جمعه که تولد امام زمان هم هست راستش روز عید فکر نکنم من ماشین گیرم بیاد اگه ممکنه و جایی میشه اعتراض بزنیم تاریخش رو عوض کنن؟ممنون

هوم ؟؟؟ برادر من شما باید یه روز قبلش بری حوزه ی مورد نظر چادر بزنی توی محوطه ..... اونا عوض نمی کنن تاریخو که !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

ba ba barghi

Well-known member
اوضاع درسیدن چطوره دوستان؟

زیرخط فقره

واقعا درخواستم نا معقوله؟؟ خب من برا همه گفتم!!!

اخه یه بار فکر کنم بچه ها همچین درخواستودادن و تاریخوبرگردونن بهتاریخ همیشگی ...(اخه پارسال کنکورو کشیدن جلو ...امسال گذاشتنش سرجاش) واسه همین اگه باز اعتراض کنین فکر نکنم به جایی برسه ...

mw.ashel

New member
mk6j9khr1kjnohievzc.jpg

arash13badami

New member
اوضاع درسیدن چطوره دوستان؟

شرایط من اصلا خوب نیست ..... درس ها تکراری و خسته کننده شده . بعد از خراب کردن کنکور وزارت علوم دیگه انرژی ای برام نمونده . با نوسان خیلی زیادی درس می خونم بعضی روز ها خیلی خوب اکثر روزها بد

pouyan877

New member
شرایط من اصلا خوب نیست ..... درس ها تکراری و خسته کننده شده . بعد از خراب کردن کنکور وزارت علوم دیگه انرژی ای برام نمونده . با نوسان خیلی زیادی درس می خونم بعضی روز ها خیلی خوب اکثر روزها بد
آخ آخ منم مشکلم همون کنکور وزارت علومو و اثراته جانبیشه

ba ba barghi

Well-known member

خجالت خجالت.......

- - - Updated - - -

خجالت خجالت.......

بالا