مطالعه گروهی ارشد مهندسی پزشکی 93

94TEEN

New member
اتفاقی وارد این سایت شدم ک باین موضوع برخوردم...الان واقعا انتظار دارید با ادامه تحصیل تو مهندسی پزشکی به جایی برسید؟ من 89 فارغ التحصیل شدم و تا ب امروز هیچ کار درست حسابی در مورد این رشته تو ایران ندیدم.اونم تو زمینه بیوالکتریک...بیومواد خوبه کارش خصوصا تو اصفهان و تهران،من تقریبا جایی تو ایران نیست که رزومه نفرستاده باشم و درخواست کار تو زمینه مهندسی پزشکی نکرده باشم.با وصف چندین سال تجریه ی علمی و مقاله و ... و ... هنوز نتیجه ایی نداشته، واقعا بنظرم خودتونو درگیر مهندسی پزشکی نکنین ک هیچ عاقبتی نداره. این ی سمت ماجرا

از سمت دیگه بنظرم وزارت علوم بهتره چون واقعا بیوالکتریک تو دپارتمان برق تدریس میشه ه دانشکده پزشکی...من تقریبا امار تمام دانشگاه های علوم پزشکی رو دارم.جز کرمونشاه ک جدید ی استاد دکترای بیوالکتریک بصورت مهمان دعوت کرده 99 درصد اساتید این رشته تو دانشگاه های علوم پزشکی از رشته فیزیک پزشکی هستن وسلام....

یعنی خدایی فقط ی بار ب گذشته بر میگشتم هیچ وقت حتی ب وزارت بهداشت فک نمیکردم....
الان با این اوضاع بنظرم اصلا جالب نیست این رشته رو ادامه دادن .تصمیم با خودتونه.

94TEEN

New member
ببین من 2 ساله فارغ تحصیل شدم خیلی هم پیگیر کار بودم واقعا هیچ جایگاهی برا مهندسی پزشکی نیست.به کار دولتی که نباید فکر کنی چون اگه هم باشه دانشگاه ازادیرو میگیرن اما ماها رو نمیگیرن چرا؟چون پارتی نداریم بخدا امروز دیگه داشت اشکم درمیومد
بابا با خوندن الکترونیک حداقل دست بازه میتونی همه جا بری دنبال کار
اما مهندسی پزشکی چی ؟کار دولتی رو بزار کنار کلا میمونه شرکتای خصوصی که یه بازاریاب بیشتر نیستی

daqiqan hamintoore manam ba in kamel movafeqam....kari ke ye sikl mitone anjam bede ro bas beri anjam bedi onam ba mahi 300 400 hezar toman o na bishtar :(

pouyan877

New member
من نمیدونم دیگه این بحث بازار کار دیگه از کجا پیدا شده اونم تو این مقطع .
این صحبتها مال قبل از تصمیم برای کنکور دادنه ، اما الان که فقط 2ماه تا امتحان مونده واقعا بی مورد هستش ،
من خیلی از دوستانم که لیسانس برق داشتن فوق م.پ گرفتنو خیلی هم موفق هستن تو زمینه کاریشون ،
من خودم لیسانسم مخابراته و کلی تحقیق کردم و م.پ واسه ادامه انتخاب کردم و هیچ وقتم پشیمون نمیشم ، ( البته راجع به تفاوت ها وزارت علوم و بهداشت هیچ نظری ندارم )

یه مورد دیگه هم هست اینه که کسی مثل من که وزارت علوم امسال قبول نمیشه منتطقیه یک سال دیگه از عمرشو پشت دیوار کنکور حروم کنه که مثلا وزارت علوم مثلا مخابرات قبول شه ؟
من که ترجیح میدم این دو ماهم بخونم م.پ بهداشت قبول شم اا یکسال دیگه پشت کنکور لعنتی نمونم

pouyan877

New member
دوستان سوالای ریاضی مهندسی وزارت بهداشت یه جوری نیست ؟
من احساس می کنم با درسی که از رو کتاب کریمی خوندم نمیتونم درست حسابی جواب بدم
پاسخ تشریحی نیست دردسر شده

medic69

New member
دوستان سوالای ریاضی مهندسی وزارت بهداشت یه جوری نیست ؟
من احساس می کنم با درسی که از رو کتاب کریمی خوندم نمیتونم درست حسابی جواب بدم
پاسخ تشریحی نیست دردسر شده
فقط ریاضی مهندسی که نیست معادلات +امار هم هست.هر سوالی مشکل داری بگو من حلشو میزارم

medic69

New member
میبینم که همه در حال خوندنید اصنم وقت نمی کنید بیاد نت:applause:

medic69

New member
بچهای چیه بابا چرا نیستین دلم گرفت این کتابارو یکم ول کنید :smilies-azardl (181

daruosh

New member
من یه 40 روزه درس خوندنو ول کردم . حقیقتش حس درس خوندن نداشتم . به فکر کرایه ی مغازه و کار بودم که اونم فعلا نشده و ....
اگه همین یه ماهو بخونم امیدی به قبولی توی ازاد علوم تحقیقات تهران دارم یا نه ؟

arash13badami

New member
من یه 40 روزه درس خوندنو ول کردم . حقیقتش حس درس خوندن نداشتم . به فکر کرایه ی مغازه و کار بودم که اونم فعلا نشده و ....
اگه همین یه ماهو بخونم امیدی به قبولی توی ازاد علوم تحقیقات تهران دارم یا نه ؟

چه گرایشی شرکت کردی آزاد ؟ مهندسی پزشکی یا مهندسی برق؟
این یه ماه رو اگه خوب بخونی شانس داری ولی صد در صد نمیشه گفت قبولی چون رقابت برای علوم تحقیقات زیاده

daruosh

New member
چه گرایشی شرکت کردی آزاد ؟ مهندسی پزشکی یا مهندسی برق؟
این یه ماه رو اگه خوب بخونی شانس داری ولی صد در صد نمیشه گفت قبولی چون رقابت برای علوم تحقیقات زیاده
الان شما هم شرکت کرده اید توی ازاد ؟
من الکترونیک بودم ولی توی مهندسی پزشکی شرکت کردم توی آزاد .

medic69

New member
چه کاری کردید ...

- - - Updated - - -

چه کاری کردید ...

medic69

New member
مثه اینکه از هیچ کس خبری نیست.مایل هستین با هم دیگه حل تشریحی سالای قبلو بزاریم؟

بالا