مطالعه گروهی ارشد مهندسی پزشکی 93

medic69

New member
بازم خوبه بکوب بخونید اهسته و پیوسته بخونید منم یه خورده خسته شدم اما نباید کم بیاریم

1trust

New member
مغزم بایت یه چی دیگه داشت می ترکید.والا من خودمم نرفتم اما گفتن که کتاب فروشی دانشکده علوم انسانی علوم تحقیقات تهران

سلام من تازه عضو این سایت شدم. بچه ها کسی این کتاب مقدمه رو خریده؟ من امروز رفتم این کتابو بگیرم از کتابفروشی علوم تحقیقات گفت نداریم !دستگاهامون خراب بوده فعلا چاپ نکردیم دست از پا درازتر این همه راهو برگشتم!

1trust

New member
سلام بچه ها من یه چیزی فکرمو مشغول کرده یکی از دانشجوهای ارشد مهندسی پزشکی که وزارت بهداشت میخوند بهم گفت اصلا خوب نیست وزارت علوم هرچی قبول شدی برو!. نمیدونمبه حرفش اعتنا کنم یا نه! هعی...

arash13badami

New member
سلام بچه ها من یه چیزی فکرمو مشغول کرده یکی از دانشجوهای ارشد مهندسی پزشکی که وزارت بهداشت میخوند بهم گفت اصلا خوب نیست وزارت علوم هرچی قبول شدی برو!. نمیدونمبه حرفش اعتنا کنم یا نه! هعی...

اگه میدونی که وزارت علوم قبول میشی همون رو برو . ما که وزارت علوم رو خراب کردیم و ناچاریم که بریم وزارت بهداشت البته اگه قبول بشیم .

ba ba barghi

Well-known member
مرسی. آره فکر کنم الان به این حرفا فکر نکنم بهتره

سلام
حرفای ضد و نقیض بین دانشجوها زیاده ..چون وارد بازار کار نشده طبیعی هم هست ..شما اول ببین برای خودت چی مهمه و هدفت چیه ....بسته به هدفت راهتو انتخاب کن ...

این رشته یه رشته ی نو پا هست ... شاید الان نه ..ولی چندین سال دیگه خیلی بازار کار خوبی داشته باشه ..حتی همین حالا هم اگه کار پیدا بشه ،خیلی پر در آمد هست ..می دونی تعمیر تجهیزات پزشکی یا سرویس اونا چقد پر در امد هست ؟؟ نه می دونی ؟؟؟؟منم نمی دونم فقط شنیدم

این رشته شاید تو ایران کم اهمیت باشه...ولی برای اون ور بسیار بسیار عالی هستش...

بعد من شنیدم وزارت بهداشت از نظر بازار کار بهتره ...ولی خب اینم برام ثابت شده بدون بند پ هیچ مدرکی و هیچ وزارتی در مورد کار جوابگوی شما نمی باشن!!!!

آخرین ویرایش:

medic69

New member
دوستان بهتون توصیه اکید میکنم که هر گرایشی قبول شدید تو وزارت علوم بجز پزشکی هر کجا بود برید من بعنوان کسی که رشته خودمم مهندسی پزشکی و کسی که 2 ساله تو بازار کار بودم میگم
به هیچ عنوان جذبی توی کار دولتی وجود نداره من خودم دیروز نامه خود وزارت بهداشتو دیدم که گفته بودن حتی برای طرح 2 ساله هم دیگه مهندسی پزشکی رو نمی گیرن خیلی بدبختییییییییییییییییییییم
یعنی دیروز من رفته بودم دنبال طرحم میخواستم مسئولشو بزنم نصف کنم همونجا اینقد اعصابمو بهم ریخت

medic69

New member
من دیگه از کار بیخود و خونه موندن نشستم درس میخونم چون واقعا دیگه روانی شدم ازین اوضاع

bme88

New member
من دیگه از کار بیخود و خونه موندن نشستم درس میخونم چون واقعا دیگه روانی شدم ازین اوضاع

یعنی در این حد داغوونه؟
حتی ارشد؟
من خودم صد در صد مخابرات بابل رو در بدترین شرایط میارم
البته فک کنم م.پزشکی خواجه هم بیارم
ارشد وزارت بهداشت ارزش نداره که براش بخونم؟
انقدر بازار کار م.پزشکی بده؟
بد اونوقت واسه مخابرات و الکترونیک بازار کار کجاست؟

medic69

New member
ببین من 2 ساله فارغ تحصیل شدم خیلی هم پیگیر کار بودم واقعا هیچ جایگاهی برا مهندسی پزشکی نیست.به کار دولتی که نباید فکر کنی چون اگه هم باشه دانشگاه ازادیرو میگیرن اما ماها رو نمیگیرن چرا؟چون پارتی نداریم بخدا امروز دیگه داشت اشکم درمیومد
بابا با خوندن الکترونیک حداقل دست بازه میتونی همه جا بری دنبال کار
اما مهندسی پزشکی چی ؟کار دولتی رو بزار کنار کلا میمونه شرکتای خصوصی که یه بازاریاب بیشتر نیستی

bme88

New member
ببین من 2 ساله فارغ تحصیل شدم خیلی هم پیگیر کار بودم واقعا هیچ جایگاهی برا مهندسی پزشکی نیست.به کار دولتی که نباید فکر کنی چون اگه هم باشه دانشگاه ازادیرو میگیرن اما ماها رو نمیگیرن چرا؟چون پارتی نداریم بخدا امروز دیگه داشت اشکم درمیومد
بابا با خوندن الکترونیک حداقل دست بازه میتونی همه جا بری دنبال کار
اما مهندسی پزشکی چی ؟کار دولتی رو بزار کنار کلا میمونه شرکتای خصوصی که یه بازاریاب بیشتر نیستی

با الکترونیک چه جوری دست آدم بازه؟
چند تا کار دولتی سراغ داری براش؟
شرکت هم بخوای بری باید کار فنی بلد باشی
با همین مدرک م.پزشکی هم میتونی اون کار ها رو انجام بدی
کلا رشته هیچ فرقی نمیکنه
همه چیز برمیگرده به پارتی و توانایی خودت...
ولی سواله من کلا اینه که اگه ارشد وزارت بهداشت به درد نمیخوره من همین وزارت علوم رو برم
واسه اینم دیگه نخونم!
به جاش الان می‌تونم نرم افزار یاد بگیرم و اینا....

arash13badami

New member
کلا رشته هیچ فرقی نمیکنه
ولی سواله من کلا اینه که اگه ارشد وزارت بهداشت به درد نمیخوره من همین وزارت علوم رو برم
واسه اینم دیگه نخونم!

من اگه جای شما بودم قطعا می رفتم وزارت علوم و از الان تا مهر ماه هم روی نرم افزارها و ... کار می کردم. در مورد گرایش هم به نظر من علاقه شرط اصلیه . واقعا گرایشی رو بخون که علاقه داری . درس ها توی مقطع ارشد و دکترا سنگین میشه و اگه علاقه نداشته باشی کم میاری

آخرین ویرایش:

medic69

New member
کلا رشته هیچ فرقی نمیکنه
واسه اینم دیگه نخونم!

حداقلش اینه میتونی برای دو سه تا ازمون شرکت گاز و نفت و غیره شرکت کنی ولی پزشکی چی ؟ها فقط باید حسرت بخوری اعصاب خوردی توی دوسال هیچ گونه استخدامی نداشته این رشته جز شرکتای خصوصی که اونم فقط و فقط به عنوان بازاریاب چیزی که یه دیپلمه هم با یکم اطلاعات میتونه انجام بده یعنی هرچی تو خوندی بر باد فنا

ba ba barghi

Well-known member
دوستان عزیز تا پارتی ندارید دنبال کار نرید .....توی ازمون های نفت وگاز هم شرکت کنی قبول هم بشی ...تا پارتی نداشته باشی نمی تونی وارد شی....کلا بی پارتی در ایران ،زگهوراه تا گوووووووووووووور دانش بجوی

barani

New member
سلام به همه دوستان
ادوستان کسانی هستند بخواهند واسه کنکور وزارت بهداشت بخونند؟..من پا به پایشان درس میخونم...خوشحال میشم انگیزه و مشوق هم باشیم.م

medic69

New member
خیلی خوبه من تقریبا تموم کردم رسارو دیگه فقط تست کار میکنم با مرور.شما چطور؟

maryam1

New member
سلام به همگی
من تازه عضو شدم
یه درخواست کمک داشتم
دوستان من این کتاب مقدمه ای بر مهندسی پزشکیو پیدا نکردم
یکی از آشناهام میگفت تو کتابفروشی دانشگاه علوم تحقییقاتم دیگه نیست
میشه کمکم کنید...
من چیکار کنم:sadsmiley:
اگه یکی از شما دوستان لطف کنید این کتابو برام کپی کنید و بفرستید واقعا ممنون میشم
هرچقدم هزینش باشه پرداخت میکنم
:sadsmiley:

بالا