مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rasmi

New member
ببخشید این کتاب احسانی خودش نوشتش یا ترجمه هست؟یعنی منی که هیچ بیوشیمی بلد نیستم این احسانی خوبه یا محمدی؟

Hobbit

New member
ببخشید این کتاب احسانی خودش نوشتش یا ترجمه هست؟یعنی منی که هیچ بیوشیمی بلد نیستم این احسانی خوبه یا محمدی؟

تالیف خودشونه.ترجمه نیس.احسانی برای کسانیکه بیوشیمی پایه ندارن مثلا برای شما خیلی خوبه.محمدی اگه منظورتون همون ضروریات رضا محمدی هس از من میشنوین الان نخونیدش.بزارینش برای نزدیک کنکور چون پایه ای نیس و ب عنوان نکته خوندن خوبه.البته احسانی هم با این حجمش معلوم نیس تا اونموقه تموم شه.موفق باشید

skafild

New member
فک کنم انتشارات آیی گیو بیی بد نباشه:21:
راستی بچه ها از زمان برگزاری آزمئن خبری نشد؟؟:14:

sam shenasi95

New member
سلام دوستیاااااا,چطورین؟!دارین میخونین انشالله؟؟! چقد زمان زود میگذره,منکه خیلیییییی بد میخونم عین مورچه یه پا,خفففنم استرس دارم

rasmi

New member
کتاب دکتر احسانی رسید به دستم عالیه.:smiliess (10)::smilies-azardl (181
بریم بخونیم به امید خدا موفق بشیم

gognussss

New member
سلام امیدوارم حالتون خوبه باشه
بچه های سم شناسی لطفا چند تا موضوع خوب برا پایان نامه درمورد سم شناسی(نانو،شغلی،...)بهم پیشنهاد کنین.ممنون از همتون

skafild

New member
سلام دوستان منابع رشته های کارشناسی ارشد علوم پزشکی اعلام شده اما هنوز از سم شناسی خبری نشده.کسی خبر نداره منابع سم تغییر داره یا نه ؟

pichak

New member
سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان بچه ها دعا کنید منابع تغییری نکنه من آزاد قبول شدم ولی به امید اینکه امسال دولتی قبول شم نرفتم اگه منابع تغییر کنه رسما نابودم میدونم شمام دوست ندارید تغییری صورت بگیره لطفااگه کسی در این مورد اطلاعی کسب کرد اینجا درج کنه.با تشکر

skafild

New member
سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان بچه ها دعا کنید منابع تغییری نکنه من آزاد قبول شدم ولی به امید اینکه امسال دولتی قبول شم نرفتم اگه منابع تغییر کنه رسما نابودم میدونم شمام دوست ندارید تغییری صورت بگیره لطفااگه کسی در این مورد اطلاعی کسب کرد اینجا درج کنه.با تشکر

سلام
پارسال که دکترا را کلا عوض کردن. خدا کنه سم را تغییر ندن داغون میشیم

skafild

New member

سلام
پارسال که دکترا را کلا عوض کردن. خدا کنه سم را تغییر ندن داغون میشیم

rasmi

New member
با سلام و تبریک سال نو امید وارم سالی پر از موفقیت داشته باشید، بچه ها کجایید و چیکارار کردید؟؟

rasmi

New member
سلام بچه ها خوبید؟؟
کسی میتونه اون 2فصل مربوط به داروشناسیو برامون بفرسته فرم pdfشو اگه وجدانش قبول نمیکنه بگه تا بخریم اون 2فصلو ازش

pishi

New member
سلام
کتاب قطب سم دارید؟؟؟فصل سه و سم شغلی و سم مواد خوراکی میخوام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا