مطالعه گروهی ارشد سم شناسی 1394

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sam shenasi

New member
بچه ها این نظر منه
زیست عمومی و بیوشیمی برای کنکور هم خوبه.کتابای کوچولو و خوبی هستن
انتشارات دیباج اگه اشتباه نکنم
بیوشیمیش عالیه.زیستشم قشنگ گفته

باهات موافقم بیوشیمی برای کنکور عااااااالیه :smilies-azardl (113

- - - Updated - - -

بچه ها این نظر منه
زیست عمومی و بیوشیمی برای کنکور هم خوبه.کتابای کوچولو و خوبی هستن
انتشارات دیباج اگه اشتباه نکنم
بیوشیمیش عالیه.زیستشم قشنگ گفته

باهات موافقم بیوشیمی برای کنکور عااااااالیه :smilies-azardl (113

vahid28

New member
اختیار دارید
sam shenasi پیداش نیست !!!
فکر کنم توی کتاباش غرق شده

Zahra7069

New member
سلام دوستای خوبم
زی زی جون تبریک میگم... و به همه دوستای گلم که قبول شدن تبریک میگم و امیدوارم موفق باشن... من میخوام امسال شرکت کنم ارشد سم میخواستم راهنماییم کنید.. مرسی

Zahra7069

New member
سلام عزیزم تبریک میگم من عضو جدیدم... میخوام امسال شرکت کنم... کسی هست اینجا که از شیراز باشه

zy zy

New member
سلام دوستای خوبم
زی زی جون تبریک میگم... و به همه دوستای گلم که قبول شدن تبریک میگم و امیدوارم موفق باشن... من میخوام امسال شرکت کنم ارشد سم میخواستم راهنماییم کنید.. مرسی
سلام خوش اومدی
ممنون عزیزم ، تو پستای اول بچه ها راجع به منابع و...صحبت کردن اگرم سوالی بود درخدمتیم

Zahra7069

New member
مرسی خانم دکتر واقعا خوشحالم براتون که قبول شدین.. من جزوات رو تهییه کردم.. استرس بدی دارم.. قبولی امسالم برام خیلی مهمه... شما خیلی خوندین.. شیمی شما خوب بود...

zy zy

New member
مرسی خانم دکتر واقعا خوشحالم براتون که قبول شدین.. من جزوات رو تهییه کردم.. استرس بدی دارم.. قبولی امسالم برام خیلی مهمه... شما خیلی خوندین.. شیمی شما خوب بود...
من اینهمه نیستم بابا ، بیوشیمیم خیلی بهتر از شیمی بود ولی درصدام تقریبا یکی شد امسال بیو سخت بود ، نگران نباش اگه بخوای حتما موفق میشی از همین الان به استرس فکر نکن

zy zy

New member
بچه ها همچنان خبری از بقیه دوستان نیست نمیدونم کجان اینا ، ینی من هنوز از همکلاسیام بیخبرم :65d6a5d6s:

sam shenasi

New member
مبارکه
ببخشید من تو این تاپیک میام
خیلی دوست دارم کنارتون باشم و برنامه هاتونو ببینم
ایشالله خبر قبولیتون
بقیه کجان

عزیزم شما لطف میکنی که میای به ما سر میزنی و کنارمون هستی و راهنماییمون میکنی :(40):
دیدن شماها که قبول شدین به ما انگیزه میده عزیزم

sam shenasi

New member
اختیار دارید
sam shenasi پیداش نیست !!!
فکر کنم توی کتاباش غرق شده

نه بابا کتاب چیه ؟ غرق چیه؟ :sadsmiley: یکی از اقواممون فوت شده بود این دو روز برای مراسم اون خدا بیامرز رفته بودم شهرکرد فقط تونستم دو تا درس لغات تافل رو بخونم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا