مطالعه گروهی ارشد زیست شناسی. وزارت علوم 93-94

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان این هم یک کارنامه در مجموعه زیست شناسی جانوری

این دوست عزیز در شبانه تهران و روزانه و شبانه شهرستان ها مثل شیراز، اصفهان، و مشهد شانس دارد.

این دوست عزیز سلولی مطالعه نداشته است. اگر کمی سلولی مطالعه می داشتند الان 40 تا 50 درصد هم مجموعه زیست شناسی حداقل می زده اند و روزانه تهران هم قبول می شدند.

1338134841_1_FT1059_zoology_arshad.jpg

...
..
.
..
...

The Guy

Well-known member
بچه ها ببخشید نیستم ... جایی هستم ...

یک سال هست به خودتون استرس راه ندید ...
اگه مشکلی داشتید و یا شک کردید می تونید شماره نظام وظیفه شهرتون رو از 118 بگیرید و بگید وصل کنه به قسمت مشاوره ... غیر از این زنگ بزنید سازمان سنجش

مجید جان این سنجشه 3تا شماره داره که هیچکدوم جواب نمیدن!
فکر کنم باید خودم برم...
جالبه این مشکل فقط واسه من پیش اومده ظاهرا"...

mohamadgreen

New member
سلام دوستان با آرزوی موفقیت برای همتون :heart: :rose: کسی نمیدونه از کجا میتونم پاسخ نامه ی تشریحی کنکور 91 تا 93 رو پیدا کنم ... ممنونم ....:heart:

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان کم کمک به خط پایان می رسیم ... امیدوارم همگی نتیجه زحماتشون رو بگیرن و موفق بشن ...

finishline.jpg

آخرین ویرایش:

.maryam.

New member
سلام بچه ها. من ترم 6 بیولوژی جانوری هستم.میخوام واسه ارشد تکوین جانوری بخونم.از بس که تو سایتای مختلف کتابای مختلف رو واسه منابع زیر و رو کردم گیج شدم :((((
میشه بهترین کتاب ها رو برای منابع این رشته معرفی کنید؟؟؟؟؟ :33:
خودتون چه کتابایی رو پیشنهاد میکنید واسه این رشته؟؟؟؟؟
زبان
مجموعه زیست
فیزیوجانوری
جانورشناسی
تکوین جانوری
:smiliess (11)::smiliess (11):

limoosh

New member
سلام بچه ها میشه کمکم کنید من خیلی سردرگم شدم :(((((((
اول اینکه من زبانم خیلی خوب نیست دارم 504 و لزکی رو میخونم کافیه؟؟؟ و اینکه کتاب تست زبان چی خوبه؟
دوم اینکه من لودیش گیرم نیومده دارم از مجد و مهدوی میخونم کافی نیست نه؟؟ :(

بچه ها کمکمکنید لطفا ممنوون

لودیش رو میتونید از انتشارات خانه زیست شناسی با 50 درصد تخفیف بخرید

limoosh

New member
دوستان میشه بگید برای بیوشیمی و سلولی مولکولی و ژنتیک و مجموعه زیست شناسی و بیوفیزیک چه کتاب ها یا ججززووهه هایی رو باید تهیه کنم؟؟
و اینکه آیا زبان علوم از بهداشت سختتره؟؟
مرسی

شیما 2006

New member
دوستان منچن تا سوال دارم کسی میتونه ج بده؟؟؟؟
1) چرا پروتیین ها بیشتر ساختار مارپیچ دارند
تعریف نوترکیبی درون ژنی
و تعریف تغیر ماهیت ژنی

نصیر66

New member
سلام کسی برای مجموعه زیست شاناسی منابع معتبر داره؟من مدرسانو گرفتم ولی چون رشته من کمشاورزی بود رتبم خوب نشد و اگه میشه کمک کنید امسال بتونم رتبه عالی بیارم برای ارشد ممنون میشم منابع رو بگید برای وزارت علوم.

امیر 68

New member
سلام.کسی لیسانس زیست شناسی داشته باشه میتونه ارشد علوم و صنایع غذایی شرکت کنه یا نه؟

مجید دیجی

مدیر بخش
دوستان منچن تا سوال دارم کسی میتونه ج بده؟؟؟؟
1) چرا پروتیین ها بیشتر ساختار مارپیچ دارند
تعریف نوترکیبی درون ژنی
و تعریف تغیر ماهیت ژنی

1)به خاطر ذات ترکیبات و پیووند های شیمیایی و جاذبه و دافعه عناصر ( اکسیژن ، کربن ، هیدروژن و... ) موجود مارپیچی شکل میشن
2)شکستگی ، ادغام ، حذف قسمت یا قسمت هایی از ژن که ممکنه بر اثر جهش و یا خیلی از عوامل دیگه بوجود بیاد

شوکا88

New member
سلام دوستان.وزارت علوم میشه انتخابای بعدی از رشته قبول شدیمو ک اونارو هم قبوله بریم؟؟؟نمیشه یکاریش کرد؟

limoosh

New member
دوستان میشه بگید برای بیوشیمی و سلولی مولکولی و ژنتیک و مجموعه زیست شناسی و بیوفیزیک چه کتاب ها یا ججززووهه هایی رو باید تهیه کنم؟؟
و اینکه آیا زبان علوم از بهداشت سختتره؟؟
مرسی

دوستان کسی جواب من رو نمیدونه؟؟؟

بالا