مطالعه گروهی ارشد زیست شناسی. وزارت علوم 93-94

vahid28

New member
برا میکروب گفتن میکروبیولوژی متابولیسم قزلباش.انتشارات جندی شاپور اهواز
بخش صنعتی و متابولیسم رو داره

sara99

New member
سلام بچه ها میشه کمکم کنید من خیلی سردرگم شدم :(((((((
اول اینکه من زبانم خیلی خوب نیست دارم 504 و لزکی رو میخونم کافیه؟؟؟ و اینکه کتاب تست زبان چی خوبه؟
دوم اینکه من لودیش گیرم نیومده دارم از مجد و مهدوی میخونم کافی نیست نه؟؟ :(

بچه ها کمکمکنید لطفا ممنوون

Mohammad gh

New member
اول اینکه من زبانم خیلی خوب نیست دارم 504 و لزکی رو میخونم کافیه؟؟؟ و اینکه کتاب تست زبان چی خوبه؟

لودیش که همه جا هست!
مجد فکر نمیکنم مفید باشه

مجید دیجی

مدیر بخش

سلام به کاربر تازه واردمون... به جمع صمیمی ما خوش اومدی

504 کتاب خوبیه اما به شرطی که دایره کلمات خوبی داشته باشید ( کلمات دوران دبیرستان و اینترچنج رو بدونید ) و کل کتاب 504 رو بخونید نه فقط کلماتی که بر جسته شده... در آخر هم لزگی بخونید ...
استفاده از جعبه لایتنر توصیه میشه... معمولا توصیه میشه برای زبان تست های سال های قبل زده بشه...
کتاب های اینترچنج رو میتونید با گشتی در اینترنت دانلود هم بکنید...

به نظرم مجد کمی پیچیده گفته.... فونت کتابشم ریز هست ( نسخه ای که من دارم این جور هست )...

لودیش رو میتونید از کسانی که قبلا کنکور دادن گیر بیارید ( چون توی خیلی از رشته ها سلولی مشترک هست ) یا اینکه حتی اون رو از بازارچه همین تالار به صورت دست دوم با قیمت مناسب گیر بیارید... اگر هم نه باز هم از توی همین تالار میتونید کناب نو گیر بیارید که قیمتش از بیرون ارزون تر هست ...

این هم آدرسشون هست :
1. http://olumpezeshki.ir/thread13418.html

2. http://olumpezeshki.ir/thread6908.html

3. http://olumpezeshki.ir/thread7233.html

4. http://olumpezeshki.ir/thread14711.html

نکته هنگام خرید کتاب ها از تحویل گرفتن کتاب اطمینان حاصل کنید...

fatemeh65

New member
بچه من زبانم در حد زیر صفره به نظر شما برا ارشد سال بعد از کدوم کتاب شروع کنم که هم یاد گرفت باشم و هم بتونم به کنکور برسم؟؟؟

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه من زبانم در حد زیر صفره به نظر شما برا ارشد سال بعد از کدوم کتاب شروع کنم که هم یاد گرفت باشم و هم بتونم به کنکور برسم؟؟؟

به نظرم اگه از الان می خوای برا سال آینده برنامه ریزی کنی. اول برو کلمات دوران دبیرستان رو بخون ... بعد اینترچنج .... اول کتاب زرد ، بعد کتاب قرمز ، بعد آبی ، بعد سبز رو بخون .... بعد کتاب 504 و تافل ، در آخر هم کتاب لزگی رو بخون ... در کل روزی بین 3 تا 4 ساعت باید وقت بزاری مخصوصا اگه زبانت خیلی ضعیف هست ...

یا اینکه از کتاب آبی reading through interaction ، بعد کتاب زرد ، بعد کتاب قرمز ، بعد کتاب زبان عمومی پیام نور ، بعد 504 و تافل ، و بعد کتاب لزگی رو بخونی

یا اینکه میتونی از سایت های زبان که تعدادشون هم کم نیست مثل : سلام زبان | خانه‌ای برای تقویت زبان انگلیسی شما استفاده کنی .

البته این رو بگم روش های مختلفی وجود داره و میتونی استفاده کنی اما چیز مسلم اینه که برنامه ریزی و ثبات قدم داشته باشی . باید پیوسته بخونی تا به نتیجه برسی ....

رفتن کلا.س هم بهترین گزینه میتونه براتون باشه
دوستان دیگه اگر روشی به نظرشون میرسه بگن :rose:

آخرین ویرایش:

arash-77

New member

دقیقا چقد زیرصفره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی کتاب4 جلدی
inside reading
ماله دانشگاه
oxford
خیلی عااااااااااااااااااااالیه میتونی تهیه کنی ضرر نمیکنی

- - - Updated - - -

دقیقا چقد زیرصفره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی کتاب4 جلدی
inside reading
ماله دانشگاه
oxford
خیلی عااااااااااااااااااااالیه میتونی تهیه کنی ضرر نمیکنی

fatemeh65

New member
مجید دیجی
سپاس از لطفتون ولی فک میکنید بتونم برسم برا ارشد؟؟؟؟
arash-77
این کتابو ندیم ولی به پیشنهادتون حتما میرم دنبالش،بازم سپاس
مثلا برا زبان عمومی که این ترم دارم یه چیزی حدود 40 درصدشو میتونم پیش ببرم البته فقط با اطلاعات قبلی نه با خوندن خود این درس!

s.a2000

New member
سلام بچه ها
برای میکروب و بیوفیزیک وزارت علوم چه منبعی پیشنهاد میکنید؟
یه منبع کم میخوام چون نمیتونم زیاد براش وقت بذارم، میخوام این دو درس کم کم از آذر شروع کنم کنار بقیه درسا...
شنیدم فقط تست‌های سالهای قبل کفایت میکنه؟ درسته یا نه؟
ممنونم

مجید دیجی

مدیر بخش
سلام بچه ها
برای میکروب و بیوفیزیک وزارت علوم چه منبعی پیشنهاد میکنید؟
یه منبع کم میخوام چون نمیتونم زیاد براش وقت بذارم، میخوام این دو درس کم کم از آذر شروع کنم کنار بقیه درسا...
شنیدم فقط تست‌های سالهای قبل کفایت میکنه؟ درسته یا نه؟
ممنونم

کتاب های خلاصه زیاد زیاد هست ... اما معمولا کسی اونا رو پیشنهاد نمیده ... اما من خودم از کتاب پوران پژوهش می خونم .... البته برا رشته ای که من در نظر دارم ضریبش یک هست ... بیوفیزیک رو نمی دونم واقعا چی خوبه اما قبلا دوستان کتاب بیوفیزیک پیام نور و پوران پژوهش رو پیشنهاد دادن...

مجید دیجی

مدیر بخش
این ژنتیک آخر من رو سکته میده...............
کسی یه منبع رون با مثال هایی که جزئیات رو توضیح داده سراغ نداره ؟

f70i

New member
میتونم بپرسم منبع شما واسه ژنتیک چیه ؟ من که خودم از کلاسیک تا ژنومیک رو میخونم با فصل انحراف از نسبت های مندلیش مشکل دارم البته اشکالامو از مطالعه گروهی ژنتیک هم پرسیدم کسی جوابمو نداد :sad:

hanas68

New member
من از رو کتاب کلاسیک تا ژنومیک میخونم، خوب توضیح داده، اما فصلای نوترکیبیو مسأله دارش واقعا وقت گیرو سختن، ولی بقیه فصلاش رون و راحت رد میشی

mojnia

New member
سلام
اساتید ، کسی کتاب دکتر آموزگارو داره؟چاپ جدید باشه amozegar
کتاب من مال چاپ 87 است می خوام ببینم چه تغییری کرده
یک فصل از کتاب(فصل 4 فیزیولوژی) را بصورت پی دی اف تو آدرس زیر قرار دادم :

حجم :6.6 مگابایت
fasle 4 amozegar physiology

love virology

New member
من چند روز پیش کتاب اموزگار البته پزشکی بود ویرایش جدید کتاب خوبی هست ولی کتاب دکتر بهادر نثر و چاپش بهتر بود نسبت به اموزگار به نظر من

alireza-ja

New member
سلام دوستان
کسی میتونه درباره مصاحبه دانشگاه صنعتی مالک اشتر اطلاعاتی بهم بده؟؟؟
و اینکه آیا این درسته که دوران تحصیل در این دانشگاه جزء دوران خدمت سربازی محسوب میشه؟

ممنون میشم کمکم کنید

هانیه

Well-known member
سلام
اساتید ، کسی کتاب دکتر آموزگارو داره؟چاپ جدید باشه amozegar
کتاب من مال چاپ 87 است می خوام ببینم چه تغییری کرده
یک فصل از کتاب(فصل 4 فیزیولوژی) را بصورت پی دی اف تو آدرس زیر قرار دادم :

حجم :6.6 مگابایت
fasle 4 amozegar physiology
سلام برا من سال 91هست چاپ نهم همونه فرقی نکرده.موفق باشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vahid28
بالا