مطالعه گروهی ارشد زیست شناسی. وزارت علوم 93-94

مجید دیجی

مدیر بخش

vahid28

New member
مژده
رشته جدید زیست فناوری پزشکی-صنعت و محیط زیست به رشته های مجموعه زیست اضافه شده
ضرایبش عین زیست فناوری میکروبی
برید سایت سنجش ببینید

mojnia

New member
مژده
برید سایت سنجش ببینید

تغييرات جداول رشته‌هاي امتحاني در گروه علوم پايه
رشته "زيست فناوري با گرايش صنعت و محيط زيست" به عنوان رشته جديد در مجموعه زيست شناسي (كد 1206) با ضرايب دروس رشته رديف 6- "زيست فناوري ميكروبي" اضافه شده و در آن پذيرش دانشجو صورت خواهد گرفت.

بچه ها مگه اینجا بخش مطالعه گروهی نیست پس چرا کسی نمیاد گزارش بده
شاید باورتون نشه ولی من تازه از امروز شرو کردم بخونم درسته کمی دیره ولی میخام نهایت سعی ام رو بکنم
امروز هم بعدازظهر دو ونیم ساعت زبان خوندم الان هم میخام برم سراغ سلولی مولکولی

sa@@ra

New member
تغييرات جداول رشته‌هاي امتحاني در گروه علوم پايه
رشته "زيست فناوري با گرايش صنعت و محيط زيست" به عنوان رشته جديد در مجموعه زيست شناسي (كد 1206) با ضرايب دروس رشته رديف 6- "زيست فناوري ميكروبي" اضافه شده و در آن پذيرش دانشجو صورت خواهد گرفت.

پارسال پذیرش داشت اما نه به صورت مجزا حالا مثلا از بیوتک جداش کردن فرقی هم نداره با هون ضریب بیوتک میکروبی اینم میشه قبول شد
که پارسال دانشکده علوم فنون و پژوهشگاه پذیرش داشتن ولی دکترا هنوز پذیرش نداره اما ازونجایی که هر رشته ای که توی دانشگاه تهران تعریف میشه دکتراش هم میاد احتمالا کم کم شاهد پذیرش دکتراش هم باشیم

hanas68

New member
بچه هاژنتیکو خوب میخونین؟ خوب پیش میره؟ من واقعا بعضی از فصلای آخرو هیچی متوجه نمیشم، مثه تنظیم بیان ژن!!!:p7977cujr38iyymsu8:

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه هاژنتیکو خوب میخونین؟ خوب پیش میره؟ من واقعا بعضی از فصلای آخرو هیچی متوجه نمیشم، مثه تنظیم بیان ژن!!!:p7977cujr38iyymsu8:

من چون تازه منبع رو عوض کردم هنوز نرسیدم....
مشکلی دارید بنویسید تا کسایی که بلدن کمکتون کنن...

http://olumpezeshki.ir/thread10413-7.html#post567944

sa@@ra

New member
مژده
برید سایت سنجش ببینید

شته "زيست فناوري با گرايش صنعت و محيط زيست" به عنوان رشته جديد در مجموعه زيست شناسي (كد 1206) با ضرايب دروس رشته رديف 6- "زيست فناوري ميكروبي" اضافه شده و در آن پذيرش دانشجو صورت خواهد گرفت.
پزشکیش کجاش هست دقیقا؟؟:smiliess (8):

مجید دیجی

مدیر بخش
در پاسخ گفت استاد من جعل بود (سوسک سرگین غلطان). خیال کردند شوخی می کند ابوالحجاج متوجه شده گفت شوخی نمی کنم. سوال کردند شما از جعل چگونه آموختید. جواب داد در یکی از شب های زمستان بیدار بودم متوجه جعلی شدم که می خواهد از پایه چراغ بالا رود چون پایه صیقلی بود پیوسته میلغزید و بر زمین می افتاد شمردم در آن شب هفتصد مرتبه بالا رفت باز بر زمین افتاد و هیچ خسته و منصرف نشد بسیار در شگفت شدم برای انجام نماز صبح از اتاق بیرون رفتم پس از نماز خواندن برگشته دیدم بالاخره موفق شده از پایه بالا رفته و در کنار فتیله چراغ نشسته است آنچه باید از این حیوان تعلیم بگیرم گرفتم (و دانستم برای رسیدن به هر مقصود استقامت و کوشش لازم است). خلاصه
dd80f89273f14a549958215b140dd0c1.jpg

مجید دیجی

مدیر بخش
شته "زيست فناوري با گرايش صنعت و محيط زيست" به عنوان رشته جديد در مجموعه زيست شناسي (كد 1206) با ضرايب دروس رشته رديف 6- "زيست فناوري ميكروبي" اضافه شده و در آن پذيرش دانشجو صورت خواهد گرفت.
پزشکیش کجاش هست دقیقا؟؟:smiliess (8):

سارا خانم کم پیدا هستید... بیشتر به ما سر بزنید

bir

New member
بچه ها کسی کتاب زنتیک وبیولوزی مولکولی مجید سهرابی رو خونده ؟ لطفا راهنمایی کنه من برای زنتیک علوم یه کتاب خوب می خوام وپایه زنتیکم ضعیفه

bitoo

New member
من خوندم . عالیه اما سنگینه . شما اکرمی بخونی بهتره . راحت تر توضیح داده . من خودم دو سه بار اکرمی رو خوندم بعد رفتم پی سهرابی

- - - Updated - - -

بچه ها کسی میدونه شبانه سلولی باچه رتبه هایی میشه قبول شد ؟؟؟

550 شبانه مازندران

مجید دیجی

مدیر بخش
بچه ها کسی کتاب زنتیک وبیولوزی مولکولی مجید سهرابی رو خونده ؟ لطفا راهنمایی کنه من برای زنتیک علوم یه کتاب خوب می خوام وپایه زنتیکم ضعیفه

سلام به نظرم همین کتاب " از کلاسیک تا ژنومیک " برای شما خوبه :riz304:

بالا