مطالعه گروهی ارشد زیست شناسی. وزارت علوم 93-94

elahi

New member
چقدر خوب.کلی از حرفاتون انرژی گرفتم ایشالا به امید خدا شروع میکنم.پسرم دو سالشه.وقتی میام اینجا خیلی انرژی میگیرم.همتون موفق باشید.من میخوام زبان و میکروب رو بخونم درس سوم رو چی قرار بدم؟سلولی یا ژژنتیک یا بیوشیمی؟

alireza-ja

New member
چقدر خوب.کلی از حرفاتون انرژی گرفتم ایشالا به امید خدا شروع میکنم.پسرم دو سالشه.وقتی میام اینجا خیلی انرژی میگیرم.همتون موفق باشید.من میخوام زبان و میکروب رو بخونم درس سوم رو چی قرار بدم؟سلولی یا ژژنتیک یا بیوشیمی؟

اگه سلولی و بیوشیمی رو شروع کنید نتیجه بهتری میگیرید

هانیه

Well-known member
بچه ها میشه از برنامه ریزی تون واینکه هرروز چطوری میخونین بگین؟باتچکر:smilies-azardl (113

baran-

New member

اول سلولی مهدوی روبخون هم کم حجمه هم تقریبا مطالب مهم و گفته...
بعدشم بیوشیمی(اگه تونستی ج..ز...وه اگرم نه پرس و جو کن یه کتاب کم حجم مثل برای کنکور و بخون)
انشاءالله که موفق میشی

baran-

New member
بچه ها میشه از برنامه ریزی تون واینکه هرروز چطوری میخونین بگین؟باتچکر:smilies-azardl (113

دروس اصلی مثل باکتری و سلولی و بیوشیمی رو هر روز تو برنامه ات بزار+زبان
ژنتیک یک روز در میان+تست
ویروس هم یه کتاب خلاصه رو در فواصل مختلف بخون
بقیه دروس هم که کی می مونه انتخاب با خودته که بخونی یا نه
موفق باشی

elahi

New member
سلولی ج... زوه رو دارم.بیوشیمی برای کنکور امیره نجات ژنتیک اکرمی

- - - Updated - - -

سلولی ج... زوه رو دارم.بیوشیمی برای کنکور امیره نجات ژنتیک اکرمی

oloom_az

New member
سلام دوستان
من دنبال يه كتاب تست هستم كه تست هاي 10 سال اخير ارشد زيست شناسي با جواب تشريحي رو داشته باشه ( اگه به صورت مبحثي باشه اشكالي نداره)
پيشاپيش تشكر فراوان از راهنماييتون :smilies-azardl (113

vahid28

New member
هرکسی برای علوم میخونه برای بهداشت هم هدفی داره
رشته هدف بهداشتتون چیه؟

هانیه

Well-known member
کسی دیگه ای نبود بگه چطوری میخونه؟
www.pichak.net-414.gif

oloom_az

New member
هرکسی برای علوم میخونه برای بهداشت هم هدفی داره
رشته هدف بهداشتتون چیه؟

من واسه هماتو مي خونم اما مي خوام همينجوري وزارت علوم ( واسه سلولي مولكولي ) هم امتحان بدم :smiliess (3)::rolleyessmileyanim:

oloom_az

New member
کسی دیگه ای نبود بگه چطوری میخونه؟
www.pichak.net-414.gif

من كه صبحكار ثابت هستم و دو روزم در هفته صبح عصرم و نمي تونم زياد درس بخونم :sadsmiley: الان دارم نكات زيست شناسي سلولي مولكولي رو كه قبلا از كتاب خالصي و نق وي در اورده بودم و مي خونم و يواش يواش مي خوام بيوشيمي رو هم در كنارش شروع كنم ( كتاب نجات شكوهي و يه از دوستم )و هماتو رو هم مي خوام در كنار اين ها از رو كتاب ديويدسون و يه سري نكات ( از كتاب گل افشان و هاف براند و ... كه قبلا در اورده بودم) بخونم به محض تموم شدن بيوشيمي ايمني رو شروع مي كنم و از رو خ ل ي لي مي خونمش. از اون جايي كه واسه ارشدهماتو درس ميكروب و ويروس قارچ نمياد و نميخوام زياد روشون فوكوس كنم ميخوام فقط نكاتي رو كه واسه امتحان كارداني به كارشناسيم از رو جاوتز و موراي در اوردم بخونم واسه ژنتيكم دنبال يه كتاب خيلي خيلي خلاصه هستم اگه سراغ دارين بهم بگسد ممنون ميشم. در كنار همه اين ها بايد زبان هم بخونم چون نقطه ضعفم همين زبان هستش و خيلي بهم ضربه زده:sadsmiley::smiliess (2):
اميدوارم سرتون رو درد نياورده باشم
ايشاله همه موفق و پيروز باشيد ...:rolleyessmileyanim

آخرین ویرایش:

s.a2000

New member
سلام بچه ها
بنظرتون توی 4 ماه باقی مانده تا کنکور علوم میشه آنقدری خوب درس خوند که رتبه خوب اورد؟؟؟
اصلا 4 ماهه امکانش هست یا اینکه خودم گول نزنم و واسه بهداشت برنامه ریزی کنم؟؟؟
هم علوم و هم بهداشت ژنتیک میخوام.

baran-

New member
سلام بچه ها
بنظرتون توی 4 ماه باقی مانده تا کنکور علوم میشه آنقدری خوب درس خوند که رتبه خوب اورد؟؟؟

سلام
هیچ کاری نشد نداره...
یه برنامه ریزی خوب ومنظم هر غیر ممکنی رو ممکن می کنه...:auizz3ffy9vla57584x
شما تا کنکور وزارت علوم بیشتر رو سرفصل های اون متمرکز باش بعدشم با تمام نیرو برای بهداشت بخون...
شما همه تلاشتو بکن که وقتی کنکور دادی نگی اگه تو این 4ماه خوب میخوندم حتما قبول می شدم!!!!!!!!!!:13:
موفق باشی:rose:

hanas68

New member
بچه ها شما برای زبان وزارت علوم چی میخونین؟ لطفا زود جواب بدین

هانیه

Well-known member
سلام بچه ها
مگه از کی میخونن؟
vala_04.gif
از مهر نمیخونن؟

بالا