مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ببخشید من تا اونجا که اطلاع دارم آزمون ارشد وزارت علوم بهمن ماه برگزار میشه؟ مگه نه؟
گیج شدم حسابی.
چرا اردیبهشت؟؟؟؟؟

zahr@

New member
سلام بچه ها خدا قون. مگه کتاب شخصیت هم عوض شده؟کلا کدوم کتابا تغییر کرده.؟ من هنوز هنگ ددی اس ام فایو هستم نمیدونم کدوم منبع بخرم :(

*سما*

New member
سلام بچه ها خدا قون. مگه کتاب شخصیت هم عوض شده؟کلا کدوم کتابا تغییر کرده.؟ من هنوز هنگ ددی اس ام فایو هستم نمیدونم کدوم منبع بخرم :(

سلام تشکر..خسته نباشی..تا جاییکه میدونم واسه dsm5دوستان گفتن جلد اول رضاعی چاپ شده

psychology93

New member
سلام سه فصل اول فیست تغییر کرده.
کاپلان هم ترجمه اقای رضاعی جلد یک چاپ شده

marzieh88

New member
سلام به همه ، وقتتون بخیر
واسه یکی از بچه ها که پرسیده بودن میگم : کنکور وزارت علوم 16و 17 اردیبهشت ماه برگزار میشه و مهلت ثبت نامش از 16آذر شروع میشه ، منم دارم واسه کنکور علوم آماده میشم .
موفق باشین دوستان ، خیلی زیاد .

سلام به همه ، وقتتون بخیر
واسه یکی از بچه ها که پرسیده بودن میگم : کنکور وزارت علوم 16و 17 اردیبهشت ماه برگزار میشه و مهلت ثبت نامش از 16آذر شروع میشه ، منم دارم واسه کنکور علوم آماده میشم .
موفق باشین دوستان ، خیلی زیاد .
مرسی دوست خوبم از اطلاع رسانیت.
فقط یه سوال دیگه:
آزمون ارشد دانشگاه آزاد چه تاریخی هست؟
و ثبت نامش کیه؟

#رازهای روانشناسی

❎ تا سال 1954 باور تمام دنيا بر این بود که یک انسان نمی تواند یک مایل را زیر ۴ دقیقه بدود . آنها باور داشتند که انسان محدودیتهای فیزیکی دارد که هیچگاه نخواهد توانست یک مایل را زیر چهار دقیقه بدود!!! تا اینکه سر و کله راجر بنستر پیدا شد و در یک مسابقه یک مایل را در کمتر از ۴ دقیقه دوید .

از ان به بعد در یکسال حدود بیست هزارنفر این رکورد را زدند و کم کم این کار به سطح دبیرستانها کشیده شد.!!!چه؛چیزی فرق کرد ؟درعرض یکسال؟ هیچ چیز فقط یک کلمه : باور...
باور انسانها عوض شد که میتوانند...🌸

*سما*

New member
سلام اقا محمدرضا خوبید؟سلامت باشین..خوشحال شدیم سر زدید:ad54ad:..بله میخونیم مشغولیم..:smilies-azardl (181موفق باشید:riz304:

psychology93

New member
بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1395 و بيست و يكمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور مي‌رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور منحصراً بصورت اينترنتي از روز دوشنبه مورخ 94/09/16 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 94/09/22 پايان مي‌پذيرد.

لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و شركت در آزمون مذكور اقدام نمايند.

با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال مي‌باشد، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 300.000 (سيصد هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.

لازم به توضيح است آزمون مذكور در تاريخهاي 16 و 95/2/17 برگزار خواهد شد.

zahr@

New member
سلام بچه ها خسته نباشین ممنون بابت اطلاع رسانی... همگی موفق باشین
راوی جان ممنون بخاطر اعلام تغییرات کتاب شخصیت.

z85

New member
سلام و خداقوت به همگی
می خواستم برای زبان بهتون دوره های فن ترجمه اموخته را معرفی کنم واقعا با هر دوره زبانیکه گذروندید متفاوته ، کل زبان رو براتون در سه ترم برای همیشه جمع میکنه (البته برای بچه های تهران)هم برای کنکور خوبه هم کلا برای ما که سر و کارمون با مقاله های انگلیسیه
(برای اطلاعات بیشتر در اینترنت جست و جو کنید)
برای لغات زبان هم اپلیکیشن 4000words رو از کافه بازار دانلود کنید واقعا عالیه
همگی موفق باشید ☺

بهترین برنامه برای یادگیری لغات زبان برنامه b15 هست که شبیه جعبه لاینتر هست و باعث تثبیت لغات تو حافظه بلند مدت میشه.
تو گوگل سرچ کنید و دانلودش کنید. هزینه فعال سازی برنامه پونزده تومن هست.
ارزشش رو داره واقعا.

rawy

New member
بهترین برنامه برای یادگیری لغات زبان برنامه b15 هست که شبیه جعبه لاینتر هست و باعث تثبیت لغات تو حافظه بلند مدت میشه.
تو گوگل سرچ کنید و دانلودش کنید. هزینه فعال سازی برنامه پونزده تومن هست.
ارزشش رو داره واقعا.

البته این برنامه فقط برای لغت نیست, برای همه ی دروس می شه ازش استفاده کرد, دیگه لزومی نداره با فلش کارت و جعبه از جعبه لایتنر استفاده کنید
اما اگر مثل من گوشیتون شکست مجبورید دوباره کد خریداری کنید و هر کد مخصوص فقط یک دستگاه هست

برای لغت من برنامه ی لایتنر سنا رو توصیه می کنم, که ضمن رایگان بودن, لغات انگلیسی برای دانشجویان پزشکی, لغات پر تکرار کنکور ارشد پزشکی, لغات مشابه, 504 و تافل رو بسته های هدیه اش داره

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا