مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

henri

New member
سلا م بروبچ خوب و درس خون

منم امسال کنکور دادم معلوم نی قبول شم یا نه

ولی چند تا پیشنهاد دارم

زبان به هیچ وجه لغت حفظ نکنید و لزگی رو خوب کار کنید اگه لزگی رو خوب بخونید میتونید زبانو عالی بزنید یعنی اصلا توی زبان کم کاری نکنید و لغت روهم در قالب متن بخونیدوحفظش کنید من خودم زبانو از همه جا خوندم رفتم خالی تافلو حفظ کردم واز لزگی غافل شدم و همین کار بدبختم کرد
آروم و پیوسته بخونید
مرور خیلی مهمه تو بهداشت من بهتون پیشنهاد میکنم شبها موقع خواب هرچی خونید رو مرور کنید و باز به مرور زمان که حجم مطالب رفت بالا یه تورق سریع بکنید
آسیبم بخورید چون فراره و از آسیب غافل نشید
شخصیت و رواندرمانی رم خیلی خوب بخونیدرواندرمانی رو باجزییاتش بخونید
حتما یه خلاصه ای داشته باشید چون دوماه آخر به دادتون میرسه
ان شاالله که موفق باشید
فقط سعی کنید برنامه ریزیتون عالی باشه و هی عوضش نکنید
قدر وقتتونو بدونید
شبا هم موقع خواب تصور کنیدانیستیتو قبول شدید
و هیچ وقتم انگیزتونو از دست ندید وتموم تلاشتونو بکنید و به خدا توکل کنید
وموقعی که حس خستگی کردید به قبولی فکرکنید
موفق باشید
..................................................
بچه ها دعاکنید ماهم قبول شیم:(40):

منم امسال کنکور دادم اما نخودنده و قبولم نمیشم .... ایشالا ک شما قبولی و بازم مارو از این راهنماییات بهره مند میکنی ...
راجع ب مارنات و اتمرم میشه ی توضیحی بدی ؟ من از ابهت این مارنات همیشه وحشت داشتم نمیدونم چجوری بخونم ؟ چقدر وقت میگیره ؟ و با توجه ب ضریب 1 آیا ارزش این همه وقتی ک میگیره رو داره ؟ ؟
کلا شما توصیه میکنی همه دروس را خلاصه برداری کنیم و از خلاصه هامون بخونیم ؟

zahraba

New member
سلام . من خودم خوندن جدی ام 2.5 ماه بعد عید بود . 4 تا کتابم بیشتر نرسیدم بخونم .کاپلان جلد 2. شخصیت . رواندرمانی . فیزیولوژی.
جوری برنامه ریزی کنید که بتونید 4 ماه اخر کنکور رو انرژی و توان و وقت داشته باشید که بخونید . اون زمان طلاییه . 1 ماه آخرم هیچ چیزه جدیدی نخونید فقط دوره کنید .
الان زمان پایه قوی کردن تو زبان و آماره از دست ندیدش .
در اخرم همیشه به خودتون بگید من امسال قبولم . یادتون نره این خیلی مهمه .

سلام دل آرام جان
ممنون که تجربیاتت رو در اختیار ما گذاشتی :rose:
چند تا سوال داشتم.شما بقیه کتاب هارو چه جوری خوندید؟مثلا برای رشد و عمومی چیکار کردید؟
سال اول بود که کنکور میدادید؟؟ و در آخر اینکه ک ل ا س خاصی میرفتید؟؟

دل آرام

New member
بقیه کتاب ها رو من قبلا یعنی سال قبلش بالینی فیست و رشد دادستان منصور رو برای علوم خونده بودم ! اما سال کنکورم دیگه نخوندم !رشد و بالینی رو از پوران پژوهش یه نگاه انداختم . بالاترین درصدمم بالینی شد ! خخخ
ک ل اس آمار سنا رو ثبت نام کردم اما نصفه رفتم چون کیفیتش خوب نبود تو کنکورم علارغم اینکه سوالای سال پیش رو خوب میزدم آمار رو سرجلسه خراب کردم ! البته من کاپلان 2 رو تنها کتابی بود که قبل عید تونستم بخونم یه دور اونم بعد عیدم یه دور دورش کردم با تستای کتاب 2000 تست انتشارات ارجمند! اسم دقیقش یادم نیست !
کلا فکر نمیکردم قبول شم . دوم عید یه دوستی رو دیدم که انگیزه برام ایجاد کرد که بخونم . منم کم کم شروع کردم .تا روزی 16 ساعتم گاهی درس میخوندم ! کلا هر کسی مدلی داره دیگه . مهم اینه روش خودتون رو برید . زیادم جدی نگیرید و به خودتون استرس ندید . سعی کنید هر چیزی میخونید بفهمیدش .
بله اولین سالم بود. کنکور بهداشت میدادم . کنکور علوم شرکت کردم اما خیلی بد شد نتیجه !

crazy 4 u

New member
منم امسال کنکور دادم اما نخودنده و قبولم نمیشم .... ایشالا ک شما قبولی و بازم مارو از این راهنماییات بهره مند میکنی ...
راجع ب مارنات و اتمرم میشه ی توضیحی بدی ؟ من از ابهت این مارنات همیشه وحشت داشتم نمیدونم چجوری بخونم ؟ چقدر وقت میگیره ؟ و با توجه ب ضریب 1 آیا ارزش این همه وقتی ک میگیره رو داره ؟ ؟
کلا شما توصیه میکنی همه دروس را خلاصه برداری کنیم و از خلاصه هامون بخونیم ؟
.........................................
میدونی هنری جان من مارنات 4تا سوال درست زدم،من ودوستم که اونم 4تاسوال زده ما فقط مارنات رو خونده بودیم میلون و ام ام پی آی و cpiو رورشاخ من خلاصه های رتبه2رو خونده بودم و دوستمم بعد چند دور خوندن خلاصه برداری کرده بود، به نظرم بعد اینکه نتیجه ها اومد از بچه های برتر بپرسی بهتره

crazy 4 u

New member
سلاممممم دل آرام جون:riz304: دست راستت بر سرما

.......................................

بچه ها یه چیز لدفا یه دور شیوه مطالعه صحیح برای کنکور بهداشت رو هم بخونید ماریا جان و بقیه بچه ها تجربیاتشونو اونجا نوشتن

- - - Updated - - -

بچه ها یه چیز لدفا یه دور شیوه مطالعه صحیح برای کنکور بهداشت رو هم بخونید ماریا جان و بقیه بچه ها تجربیاتشونو اونجا نوشتن

دل آرام

New member
ولی خداییش الان که فکر میکنم کنکور جالبی دادم ! من 1 ماه قبل کنکورم پدرم سکته کرد یه هفته بیمارستان خوابید ! بعدشم که خونه شلوغ پلوغ و رفت و آمد !
بعدشم که ظرفیتا کم شد رفتیم اعتراض اونم سه بار !!! هر کی نیومد از دستش رفت ! چقدر میخندیدم !
اگر بنا باشه قبول بشید حتما میشید . اگر نشدید اسمون به زمین نیومده دوباره وقت هست . زیاد فکر نکنید
. دانشگام همچین آش دهن سوزی نیست . از اول تا آخر خودمون باید بخونیم . اگر میخوایید رواندرمانگر کاردرستی بشید .

vixen

New member
ولی خداییش الان که فکر میکنم کنکور جالبی دادم ! من 1 ماه قبل کنکورم پدرم سکته کرد یه هفته بیمارستان خوابید ! بعدشم که خونه شلوغ پلوغ و رفت و آمد !
بعدشم که ظرفیتا کم شد رفتیم اعتراض اونم سه بار !!! هر کی نیومد از دستش رفت ! چقدر میخندیدم !
اگر بنا باشه قبول بشید حتما میشید . اگر نشدید اسمون به زمین نیومده دوباره وقت هست . زیاد فکر نکنید
. دانشگام همچین آش دهن سوزی نیست . از اول تا آخر خودمون باید بخونیم . اگر میخوایید رواندرمانگر کاردرستی بشید .

ممنون از اشتراك گذاري تجربياتتون فقط اينكه دقيقا از كي شروع كردين ؟/2.5 بعد عيد يعني كي؟دوم اينكه رتبه تون چند شد؟

vixen

New member

- - - Updated - - -

دقيقا كجاست ميشه لينك بزارين؟ممنون

morteza-p

New member
سلام. من که درگیر تموم کردن این ترم هستم. تا 8 تیر هم امتحان داریم متاسفانه. دیگه برنامه ریزی جدیم میشه بعد از امتحانات. امیدوارم همه موفق باشن

seeta

New member
همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس که دراز است ره مقصدو من نوسفرم
دوستانی که امسال قصد کنکور دارین بسم الله...
من از زبان میخوام شروع کنم.

mahmoodpsy

New member
قطار کنکور 95 کم کم داره راه میوفته.مسافرین عزیز از کوپه زبان شروع میکنیم.نم نم بیوفتید به جون لزگی

marzieh88

New member
قطار کنکور 95 کم کم داره راه میوفته.مسافرین عزیز از کوپه زبان شروع میکنیم.نم نم بیوفتید به جون لزگی

امضات خیلی بامزه و جالبه :smilies-azardl (113
فقط یه نکته در موردش بگم که از یه مشاور تحصیلیه کار درست شنیدم (رامین نیکخو): به رشته و دانشگاه و رتبه فکر نکنید چون انرژی روانیتون رو میگیره ، به جای این خیالپردازی هدفتون رو کسب درصدای بالا بذارید و برای رسیدن به اونا اهداف کوتاه مدت تنظیم کنید .
موفق باشد:rose:

zahramirmohamad

New member
همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس که دراز است ره مقصدو من نوسفرم
دوستانی که امسال قصد کنکور دارین بسم الله...
من از زبان میخوام شروع کنم.

عزیزم برات آرزوی بهترین ها رو دارم امیدوارم با کمک هم ب هدف مشترکمون برسیم!:a2d3:

zahramirmohamad

New member

سلام ب شما ک انستیتو رو واس ما اجاره کردین!:bunnyearsmiley: منم بعد امتحانا از لزگی و آمار شروع می کنم, اگه برای زبان ی برنامه ی هماهنگ بزاریم پیشرفتمون خیلی بهتر میشه!:4d564ad6:

mahmoodpsy

New member
:rolleyessmileyanim: مرسی دوستم.خیالپردازی در کنار درس خوندن جواب میده.به ویژه زمانیکه انگیزت واسه درس خوندن کم میشه به انستیتو ک فکر کنی میشه نیروی محرکه.شما هم موفق باشید دوستم:riz304:

mahmoodpsy

New member
سلام دوست عزیز.امیدوارم توو امتحاناتتون موفق باشید.ایشالا از پس زبان هم برمیاییم :a2d3:

منم با حفظ سمت ( پشت کنکوری ) به جمع نود و پنجی ها شتافتندی :ad54ad:
سلام روزای پر از تست و کتاب و .......:smilies-azardl (181
سلام کنکورررررررررررر:1dco2x0p1lilzhfpg1t

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا