مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member
سبيده جووووون نامحسوس اومدي رفتي!!!!!!كاش يكم از تجربياتت ميكفتي و اينكه بارسال تو اين روزاي اخر جيكار ميكردي!?

PSyChoO

New member
سلاااااااااااااااااااام
چطورید بچه ها؟
خووووووووب؟ قوییییییییی؟ محکممممممممممم؟
خودشهههههههههه:a2d3:
شما بهترینید و نتیجه ی تلاش هاتونو میگیرید
به خدا میسپارمتون:28:

taraane

New member
سلام دوستان
همگی خسته نباشید:smilies-azardl (181
انشاالله مزد زحمتاتون رو میگیرید
براتون از خدا آرامش میخوام
موفق باشید

morteza-p

New member
با سلام خدمت همه دوستان
واقعا خسته نباشین. من تقریبا همه تاپیک هارو خوندم و میدونم همه زحمت کشیدن ان شاء الله بهترین نتیجه رو بگیرین. موفق باشین
منتظر شنیدن خبرای خوبتون هستم

marzieh88

New member
:25r30wi:

مرضیه جوووووووووووننننننننن
428920_cray.gif

منم فلج خوش یکی از علائمم هست, اختلال پوست کندن و سردرد و ... همه رو اضافه کن
باور کن میام اینجا حداقل یک ساعت وقتم می ره, از ترسم وارد نمی شم
720_dash1.gif

از یه طرف می گم کاش همین الان کنکور رو بگیرن شرش کنده شه, راحت شیم, از یه طرف می گم کاش فقط یه هفته دیگهههههههههه
هر سال کنکور یاد روز قیامت می افتم
البته دوستم که منو یاد حال پارسالم انداخت که واقعاااااااااااااا رو به مرگ بودم,خیلیییییییییییییی حالم بد بود شب کنکور و یه جورایی تصمیم گرفته بودم نرم, واسه چی برم وقتی هیچی بلد نیستم؟ دیدم درست می گه, هر سال این داستان تکرار می شه و گویا همه گیره تقریبا, البته اگر بقیه ی دوستان تایید کنند (هرچند قبول شده ها باید تایید یا رد کنن)
خلاصه من همین دور و برام, هنوز زنده ام, آی لاویو پی ... :tonguesmiley:

من از بدشانسیم این روزای آخر یکم مریض شدم که هنوز نفهمیدم واقعن جسمیه یا شبه جسمی!!!
واسه سایر علایم هم یه پرانول زدم تو رگ ، یه حالی داد!
عاقو بگو ملت واسه چی معتاد میشن

marzieh88

New member
مرضيه جووون فك كم شما بهداشت روان هم شركت كرده بوديد!?ازمونش جطور بود!?زبانش در جه سطحي بود!?
آره عزیز، به نظرم زبانش یه هوا سخت بود ولی باقیه سوالا نه ، کلن فرم سوالا مشابه رواله رشته ی خودمون بود ؛ شایدم کمی آسونتر(در مورد سوالایی میگم که از کاپلان و کری اومده بود)
یکی از درساهم که کلن واسم غریب بود، اونیکه مرتبط با بهداشت روان بود

marzieh88

New member
:heart:بچه ها امشب و فردا حتمن ریلکسیشن بگیرید ،
واسه همه یه خواب آروم و یه صبح پر از آرامش آرزو میکنم

fada19990

New member
بجها دارم از استرس ميميررررم!!!بجهاي تابيكاي ديكه ميكن ازمونشون سخته بوده!من حالم كررررفته ،شما در جه حاليد!!!تو رو خدا بيايد يكم بهم روحيه بديم!

sepideeee

New member
سبيده جووووون نامحسوس اومدي رفتي!!!!!!كاش يكم از تجربياتت ميكفتي و اينكه بارسال تو اين روزاي اخر جيكار ميكردي!?

تنها کاری که می کنی اینکه این روز اخری اروم باشی .. اصلا هم نگی هر چی خوندم یادم رفته !!!
برین امتحان بدین ببینم چی کار می کنیدا .. :smilies-azardl (113

sepideeee

New member
بجها دارم از استرس ميميررررم!!!بجهاي تابيكاي ديكه ميكن ازمونشون سخته بوده!من حالم كررررفته ،شما در جه حاليد!!!تو رو خدا بيايد يكم بهم روحيه بديم!
نگران نباش منم پارسال وقتی کنکور دادم فکر کردم خیلی خراب کردم .. قرار نیس هر کی از کنکور برمیگرده همه ی درسارو که صد در صد زده باشه ... من خودم پارسال یه درسو 13 درصد زدم :)))

bashaw

New member

دکتر فــــــــــدا، ماهیت آزمون همینه، من خودم 3 روز به هوا بدون مقصـــــــــد تب کردم... امروز از بس استرس داشتم کتابم رو گذاشتم کنار و رفتم موهام رو کوتاه کردم، یه خورده خرید هم کردم... امشبم یه مرور کوچولو دارم....
به همه تلاش هایی که کردی، و به همه صفحه هایی که ورق زدی فکر کن... تو که کم نزاشتی!!!!! در هر صورت پیروزی..
برات بهترین ها رو آؤزو دارم...

bashaw

New member
نگران نباش منم پارسال وقتی کنکور دادم فکر کردم خیلی خراب کردم .. قرار نیس هر کی از کنکور برمیگرده همه ی درسارو که صد در صد زده باشه ... من خودم پارسال یه درسو 13 درصد زدم :)))

ممنون دکتر سپیــــــده که از اول بودی تا به امــــــــروز، لیاقت بهترین ها رو داری.. ان شاالله مواظب اکیپی که امسال قراره بیان باش... ترم اول در هر مقطعی که باشه باز ترم اوله.. :riz481::riz304:
شاد باشی

بروسلی

New member
ممنون اره به نظرم باید هردو رو انتخاب کنم بهتره چون نمیتونم حتمی به بهداشت اطمینان کنم

mahsaaaa

New member
سلام بچه ها،خوبین؟توکل بخدا ایشالا هممون فردا آزمونمونو عالی پشت سر میذاریم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا