مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

بروسلی

New member
بروسلی توی عمومی مدرسان تستای بهداشتم آورده؟؟؟؟؟!

ببخشید الان مطلبو دیدم
متاسفنه نه نیست
من اونجا میخونم یک جای دیگه تست میزنم فقط تست سراسری ازاد و تمامی رشته های سراسری که تو ارشدشون این کتاب هست
اما بهداشت نیست

mahsaaaa

New member
ممنون هنری جان،نمیدونم والا،برای کاپلانم گفتن آخرین ویراست ولی اشاره ای به اسم مترجم نکردن و اینکه هنوز خبری از چاپش نیست،دوستان لطفا شما هم نظرتون رو درباره منابع آسیب بگید،بنظرتون اگه حضوری بریم ازشون بپرسیم جواب میدن؟من که کلا گیج شدم.
اول اینکه خوش اومدی
دوم اینکه منم الان دیدم نوشته تالیف ولی خب وقتی هنو چاپ نشده تکلیف چیه ؟؟

بروسلی

New member
بچه ها میشه منابع جایی رو بگید که کامل باشه که فقط مال اون بخونیم مثلا مدرسان خانه فرهنگ.....

جامع باشه و کامل

oksana

New member
ینی اگه ثبت نام کنم و مثلا قبول شم و تا آخر شهریور فارغ التحصیل نشم تخلف محسوب میشه؟ خب ممکنه ادم با این فکر ثبت نام کنه ک این واحدا رو بر میدارم و تا این تاریخ تموم میشه ولی مثلا بیمار شه نتونه ی درسو امتحان بده تخلف حساب میکنن؟!:21:

حتما باید تا آخر شهریور فارغ التحصیل بشید میتونید کنکور بدید ولی باید تا اون موقع درستون تموم شده باشه

بروسلی

New member
سلام
قلب ما انسانها فقط جای چیزهایی که به اونها علاقه داریم و دوستشون داریم اصلا" نباید کینه و شخصی که از اون خاطر خوب نداریم بهش اجازه بدیم وارد قلب ما بشه .
شاد باشی

بروسلی

New member
همین طور که میدانید بروسلی تنها یک رزمیکار نبوده بلکه فیلسوف هم بوده و رشته ی درسی آکادمیک او در امریکا فلسفه بوده است !!بروسلی مخچه ای قوی داشته و همین باعث مشت های قویش میشده.این پژوهش در مجله Cerebral Cortex منتشر شده است
[256829_832.jpg
ذهنت را تهی کن
بدون قالب و شکل باش؛ مانند آب.
آب را در فنجان بریز، فنجان می‌شود. در قوری بریز، قوری می‌شود. آب
می‌تواند جریان یابد و بخزد و بچکد و درهم بشکند. مانند آب باش
دوست من.

☆ اگر انسـان قدرت پیروز شـدن بر نفـس خویش را داشته باشد در همـه ی کارها میتواند پـیروز شـود.
☆ هـیـچ چیـزی غـیر ممـکن نیسـت مـگر شـما آنرا غـیر ممـکن سـازیـد.
☆ نبین که می گوید ببین چه می گوید.
☆ همیشه بدنبال فرا گیری باشید.
☆ حقیقت در سادگی است.
☆ پولدار شدن همیشه هدف نیست خدمت کردن ساده به دیگران نیز باید هدف باشد.
☆ اگر امروز راست بگویید فردا دروغ نخواهید گفت.

هم چنین بروسلی تعریفی برای سبک ابداعی خود(جیت کان دو) دارد که میگوید:
☆ به یاد داشته باشید که شما قانون را انجام نمی دهید٬ بلکه آنها را بیان می کنید. اگر کسی به شما حمله کند٬ پاسخ شما به محرک٬ تکنیک شماره ٬۱ شماره ٬۲ شماره ٬۳ بخش ٬۴ پارگراف ۵ نیست. برعکس٬ حرکت شما باید مثل صدا و انعکاس آن باشد٬ بدون دخالت قصد و نیت قبلی

.. یاد بگیرید که انعطاف داشته باشید.

"می بینید که تنومندترین درخت به راحتی ترک برمی دارد، در حالیکه بامبو یا بید حتی اگر در مقابل باد خم شود، زنده می ماند.

این توی امضای من هم هست درسته هم مفهومه;افزایش روزانه نه، کاهش روزانه بله. غیرضروری ها را دور بینداز

سرنوشت به جهنم؛ فرصت هارو من می سازم.

آخرین ویرایش:

rawy

New member
کارنامه سرکار خانم غزال توتون چی مقدم؛ رتبه ی 1 آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 93 (منبع :سایت روان آموز)

%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-1.png

henri

New member
بچه هااا کی میدونه جواب این تست کنکور 93 کجاست ؟؟

تست 57 آسیب :
پرخوری عصبی با چه اختلال دیگری قابل مقایسه می باشد ؟
الف)بی اشتهایی عصبی
ب)بیماری عدم تحمل لاکتوز
ج)سیستم بازخورد انسولین
د)اعتیاد

من اصلا نمیفهمم چرا اعتیاد شده و گ الف جواب نیست تو کتابم پیدا نکردم .شما میدونید چرا اعتیاد؟؟؟؟!!!!!!!!!!! اگه صفحه اش هم فقط بگید ممنون میشم اما هرچی مبحث پرخوری رو از کاپلان و دستنامش دیدم این سوال رو پیدا نکردم :wacsmiley:

آخرین ویرایش:

MARAL68

New member
بچه‌ها من یه برنامه ریزی درست میخوام همراه دوره.کی میتونه یه برنام ه درست بریزه.کسی خلاصه کامل مارنات داره.یا شخصیت از بچه هایی که قبول شدن بگن.ایا خوندن دوره اول کتاب باید تا قبل عید تموم بشه.

rawy

New member
بچه هااا کی میدونه جواب این تست کنکور 93 کجاست ؟؟

تست 57 آسیب :
پرخوری عصبی با چه اختلال دیگری قابل مقایسه می باشد ؟
الف)بی اشتهایی عصبی
ب)بیماری عدم تحمل لاکتوز
ج)سیستم بازخورد انسولین
د)اعتیاد

من اصلا نمیفهمم چرا اعتیاد شده و گ الف جواب نیست تو کتابم پیدا نکردم .شما میدونید چرا اعتیاد؟؟؟؟!!!!!!!!!!! اگه صفحه اش هم فقط بگید ممنون میشم اما هرچی مبحث پرخوری رو از کاپلان و دستنامش دیدم این سوال رو پیدا نکردم :wacsmiley:

صفحه 343 جلد 2 کاپلان, فصل 23 اختلالات خوردن/پراشتهایی عصبی/سبب شناسی/عوامل روانشناختی
افراد مبتلا به بی اشتهایی عصبی در ارتباط با مقتضیات دوره نوجوانی دچار مشکلاتی هسند, اما بیماران مبتلا به پراشتهایی عصبی, معاشرتی تر, خشمگین تر و تکانشی تر از مبتلایان به بی اشتهایی عصبی هستند. اعتیاد به الکل, دزدی از فروشگاهها و بی ثباتی هیجانی (از جمله اقدام به خودکشی) با پراشتهایی عصبی ارتباط دارد.

henri

New member
صفحه 343 جلد 2 کاپلان, فصل 23 اختلالات خوردن/پراشتهایی عصبی/سبب شناسی/عوامل روانشناختی
افراد مبتلا به بی اشتهایی عصبی در ارتباط با مقتضیات دوره نوجوانی دچار مشکلاتی هسند, اما بیماران مبتلا به پراشتهایی عصبی, معاشرتی تر, خشمگین تر و تکانشی تر از مبتلایان به بی اشتهایی عصبی هستند. اعتیاد به الکل, دزدی از فروشگاهها و بی ثباتی هیجانی (از جمله اقدام به خودکشی) با پراشتهایی عصبی ارتباط دارد.

ممنون راوی جون :thumbsupsmileyanim:

zahramirmohamad

New member
بچه ها من کنکور امسال شرکت نمی کنم اما همراهتون هستم و برای همتون آرزوی موفقیت دارم :thumbsupsmileyanim: :auizz3ffy9vla57584x

گل نیا

New member
بچه ها سلام
کنکور جلو افتاده چکارکنیم من که خیلی استرس دارم:smiliess (7)::smiliess (7)::smiliess (7):

MARAL68

New member
بچه‌ها من تازه ثبت نام کردم.کی موافق یه برنامه جامع بریزیم.دفترچه‌ها هم که اومد.اینجا نکته بذاریم.کیه یه برنامه درست بریزه؟بچه‌ها فیزیولوژیک مدرسان خوبه نخوایم اون منبع حجیم و بخونیم.

rawy

New member
بچه‌ها من تازه ثبت نام کردم.کی موافق یه برنامه جامع بریزیم.دفترچه‌ها هم که اومد.اینجا نکته بذاریم.کیه یه برنامه درست بریزه؟بچه‌ها فیزیولوژیک مدرسان خوبه نخوایم اون منبع حجیم و بخونیم.

سلام دوست عزیز
به دلیل اینکه تازه ثبت نام کردید و شاید با انجمن آشنا نیستید این توضیح رو عرض می کنم, نمی دونم چطور این تصور براتون ایجاد شده که اینجا کسی برای شما برنامه ریزی می کنه؟!!! اینجا دوستان دیگه هم مثل شما کنکوری هستند و شرایط شما رو دارند, برای اطلاع از عملکرد این تاپیک به صفحه اول تشریف ببرید توضیحات لازم رو قبلا نوشتم و لینک های لازم هم قرار داده شده, مطالب مفید از نفرات برتر کنکور که قبلا زحمت کشیدند و داوطلبانه اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه گذاشتند رو می تونید زحمت بکشید و مطالعه کنید و خودتون به نتیجه گیری ای که برای شخص خودتون مناسب هست برسید.
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا