مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

henri

New member
خاه
من بار دیگر آمدم
خیلی پر انگیزه هستین بچه ها آدم انرژی میگیره
ولی خب من اصن شروع نکردم و هیچی بلد نیستم واقعا معضلی شده برام:(
دیگه اینکه خبر اعلام منابع را دیدیم. عاقا خعلی باحال کتابایی که من داشتمو اضاف کردن. خخخخ. دلتون عاب:)))
دیگه اینکه ثبت نام کی هستش؟ چندم؟ من ترم آخرم میتونم ثبت نام کنم عایا؟

مطمئنی هنری؟ منم هنوز پایان نامه بر نداشتم. ترم آخرم

عزیزم در حدی ک من از دوستای خودم شنیده بودم اینو گفتم وگرنه بهتره از آموزش دانشگاتون بپرسید من دقیق نمیدونم میترسم اشتباه بگم عذاب وجدان بگیرم ی عمر :riz304:
خب شما مگه ترم بعد نداری ک پایان نامه برداری ؟!

henri

New member
دیگه اینکه خبر اعلام منابع را دیدیم. عاقا خعلی باحال کتابایی که من داشتمو اضاف کردن. خخخخ. دلتون عاب:)))

پس حساااااابی خوش بحالت شدااا. من ک هنو نخریدمشون . حالا کتابای سنگین و سختین؟:bunnyearsmiley:

oksana

New member
دوستان شما باری یا خلاصه منابع را ای را می شناسید که خوب باشه برای کنکور ما؟ به نظرتون خلاصه خوندن کار درستیه؟

بروسلی

New member
یه عده ای هستن از بچه های درسخون دانشگاه های برتر، که اصلا جایی آزمون نمیدن. و یهو میان سرکنکور و 1 و 2 میشن. اینا رو از یاد نبرید.

amirali1

New member
قبولی در آزمون وزارت بهداشت روانشناسی بالینی و بهداشت روان در دانشگاهای برتر
مشاوره، خلاصه مطالب رتبه برتر ، برنامه ریزی... در صورت داشتن انگیزه قبولی تضمین بالای 80 درصد ...
به ما پیام بدهید......

saeeeeeede

New member
سلام بچه ها
امیدوارم حال همتون خوب باشه
ی سوال داشتم....

کسی کاپلان v رو تهیه کرده؟؟؟ اگه تهیه کردید ترجمه کدوم یک از اساتید رو گرفتید ؟؟؟

بروسلی

New member
قبولی در آزمون وزارت بهداشت روانشناسی بالینی و بهداشت روان در دانشگاهای برتر
مشاوره، خلاصه مطالب رتبه برتر ، برنامه ریزی... در صورت داشتن انگیزه قبولی تضمین بالای 80 درصد ...
به ما پیام بدهید......

ببخشید این بهداشت روان که نوشتید چیه؟؟؟؟

PSyChoO

New member
عزیزم در حدی ک من از دوستای خودم شنیده بودم اینو گفتم وگرنه بهتره از آموزش دانشگاتون بپرسید من دقیق نمیدونم میترسم اشتباه بگم عذاب وجدان بگیرم ی عمر :riz304:
خب شما مگه ترم بعد نداری ک پایان نامه برداری ؟!
چرا دیگه.
من الان یه ترم دیگر دارم که پایان نامس با یکی دوتا درس دیگر.
باژه مرسی

پس حساااااابی خوش بحالت شدااا. من ک هنو نخریدمشون . حالا کتابای سنگین و سختین؟:bunnyearsmiley:
ها. اصن ی وعضیا. والا من که نخوندمشون ترم 2و3 به پیشنهاد استادا خریدیم ولی خب کتابای معتبرین. حال میبینم میگمت:)

یه عده ای هستن از بچه های درسخون دانشگاه های برتر، که اصلا جایی آزمون نمیدن. و یهو میان سرکنکور و 1 و 2 میشن. اینا رو از یاد نبرید.
شما آدمو به چالش آب یخ دعوت نکن دیگه این وسط:)))))

ببخشید این بهداشت روان که نوشتید چیه؟؟؟؟
بهداشت روان ننوشته که. منظورش کنکور وزارت بهداشت، روانشناسی بالینیه:)

henri

New member
هنری جان این عدد v هفت نیست پنج یونانیه!!! که ویراست های کاپلان رو بیشتر با این اعداد نشون میدن
i. 2=ii. 3=iii. 4=iv. 5=v. 6=vi. 7=vii. 8=viii. 9=ix. 10=x

آره دوهزاریم افتاد خخخخخخخخخخخخ
حالا ینی کاپلان جدید اومده؟

crazy 4 u

New member
آره هنری جان...

فکر کنم سعیده جان با عدد یونانی نوشته،سعیده جان روالشون عوض شده دیگه با یونانی ننوشتند dsmرو...

....................
دوستان من گیج شدم کلا .یکی ازبچه ها میگفت منظورشون از شمسی پور تالیفه نه ترجمه ، میگفتش جناب شمسی پور یه کتابم داره که هنوز وارد چاپ نشده و اسیب رو تالیف کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا تکلیف این منبع چی شده تالیف یا ترجمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من یه تصمیم گرفتم میخوام اتمر و معظمی رو کلا نخونم و سرمایه م رو بذارم رو منابع قبلی به نظرتون کارم عاقلانه س؟؟ دوستان لطفا راهنماییم کنید..
آسیب رو هم میخوام همون کاپلانو با اصلاحیه دکتر گنجی بخونم و شمسی پورو(که مبهمه تکلیفش ) نخونم...
دوستان لطفا نظراتتونم بگید...ممنون
........................................................................................

henri

New member
آره هنری جان...

فکر کنم سعیده جان با عدد یونانی نوشته،سعیده جان روالشون عوض شده دیگه با یونانی ننوشتند dsmرو...

....................
دوستان من گیج شدم کلا .یکی ازبچه ها میگفت منظورشون از شمسی پور تالیفه نه ترجمه ، میگفتش جناب شمسی پور یه کتابم داره که هنوز وارد چاپ نشده و اسیب رو تالیف کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا تکلیف این منبع چی شده تالیف یا ترجمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من یه تصمیم گرفتم میخوام اتمر و معظمی رو کلا نخونم و سرمایه م رو بذارم رو منابع قبلی به نظرتون کارم عاقلانه س؟؟ دوستان لطفا راهنماییم کنید..
آسیب رو هم میخوام همون کاپلانو با اصلاحیه دکتر گنجی بخونم و شمسی پورو(که مبهمه تکلیفش ) نخونم...
دوستان لطفا نظراتتونم بگید...ممنون
........................................................................................

آتمر و معظمی منم نمیخونم چون ضریبش 1 هست از مشاورم پرسیدم گفت 70 درصد مث پارسال میدن.اما شمسی پور رو نمیدونم من ترجمه رو خریدم نقد و نمیشه ول کرد نسیه رو چسبید کو تا حالا ایشون بخان چاپ کنن تازه اگه واقعا تالیفی در کار باشه ..... بازم نمیدونماا شما فهمیدید ب منم اطلاع بدید اگه اشتباه خریدم...

- - - Updated - - -

شما کتاب رگرسیون و 2 جلد روش تحقیق کیفی و کمی رو میخوووونید؟؟؟؟؟؟؟

crazy 4 u

New member
ممنون... منم والا تو تردیدم چون این خبرو دوستم از بچه های انستیتو شنیده بودکه ایشون میگفتش ...

من فقط آمار جامع نگرو با روش تحقیق دلاور میخونم.. اون منابع رو هم باز نمیخوام بخونم...

mahsaaaa

New member
سلام دوستان من عضو جدید هستم.
هنری جان فک می کنم آسیبو اشتباه خریدی تو منابعم زده تالیف نه ترجمه اگه اینطور که کریزی گفته باشه منم اشتباه خریدم:14::14:

zahramirmohamad

New member
فکر نکنم بشه تا جایی ک یادمه پارسال بچه های دانشگامون اوناییشون ک پایان نامشون مونده بود ثبت نام نکردن ینی دانشگاه اجازه نداد حتما باید فارغ التحصیل شده باشی مخصوصا چون واحد عملیه
ینی اگه ثبت نام کنم و مثلا قبول شم و تا آخر شهریور فارغ التحصیل نشم تخلف محسوب میشه؟ خب ممکنه ادم با این فکر ثبت نام کنه ک این واحدا رو بر میدارم و تا این تاریخ تموم میشه ولی مثلا بیمار شه نتونه ی درسو امتحان بده تخلف حساب میکنن؟!:21:

henri

New member
ینی اگه ثبت نام کنم و مثلا قبول شم و تا آخر شهریور فارغ التحصیل نشم تخلف محسوب میشه؟ خب ممکنه ادم با این فکر ثبت نام کنه ک این واحدا رو بر میدارم و تا این تاریخ تموم میشه ولی مثلا بیمار شه نتونه ی درسو امتحان بده تخلف حساب میکنن؟!:21:

طبق چیزی ک من پارسال از آموزشمون فهمیدم این بود ک اگه حتماا حتمااا حتما مطمینی تا 31 شهریور فارغ التحصیل میشی میتونی ثبت نام کنی اگه نه خب خطریه یهو میگن تخلفه و محرومیت میدن
از آموزشتون بپرس حتما

henri

New member
سلام دوستان من عضو جدید هستم.
هنری جان فک می کنم آسیبو اشتباه خریدی تو منابعم زده تالیف نه ترجمه اگه اینطور که کریزی گفته باشه منم اشتباه خریدم:14::14:

اول اینکه خوش اومدی
دوم اینکه منم الان دیدم نوشته تالیف ولی خب وقتی هنو چاپ نشده تکلیف چیه ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا