مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

marzieh88

New member
بجه ها اين سايتو كه ميخوام بعتون معرفي كنم واسه يادكيري زبان خيلي خوبه!لغات لزكي و ازمون هاي سالايي بيشو و..... داره !!Simple free learning tools for students and teachers | Quizlet

خییییییییلی ممنون از سایت فوق العاده ای که معرفی کردید :riz304:
فقط اینکه باید از لغات روانپزشکی استفاده کنیم چون روانشناسی نداره درسته؟

fada19990

New member
خییییییییلی ممنون از سایت فوق العاده ای که معرفی کردید :riz304:
فقط اینکه باید از لغات روانپزشکی استفاده کنیم چون روانشناسی نداره درسته؟

خواهش ميكنم،اكر سرج كني لغات لزكي،504،تافل،expanding،developingو .... رو ميتونيد بيدا كنيد!!!راستي لغات سالايي بيش هم داره!

baranedel

New member
سلام دوستان گلمممم خویید خوشید خسته امتحانا نباشید من که راحت شدم تموممم بچه ها چرا هیشکی نظر نمیده ....چندتا مطلب هست که باید نظرسنجی بشه ....
1- با 15 تیر شروع موافقید یا زودتر؟
2_ موافقید زبان و امارو باهم شروع کنیم ؟ و درکنارش سه تا کتاب اصلی رو بخونیم ؟
3_ نظرتون چیه اول از اون سه تا کتاب شخصیت رو بخونیم ؟

fada19990

New member
سلام بجه ها منم ديروز اخرين امتحان هاي دوره ي ليسانسم رو دادم!واز طرفي خوشحالو از طرفي ناراحتم!
در مورد درس خوندن بهتره كه منتظر همديكه نمونيد!البته اين نظر منه!بهتره كه از همين الان شروع كنيد،حداقل امار و زبانو شروع كنيد ،تا بقيه هم بهتون ملحق شن!اينطوري وقتتون بيخود هدر نميره!

baranedel

New member
ممنون فقط برای زبان 504 و تافل و لزگی رو بخونیم خوبه؟ برای امار چی بخونیم همین منابعی که معرفی شده؟

oksana

New member
سلام من موافقم با این برنامه زبان و آمار هر روز خونده بشه خودم هم میخواستم اول شخصیت بخونم به نظرم فصل به فصل پیش بریم و میتونم درباره اشکالاتمون هم از هم کمک بگیریم و به همین ترتیب کتابا یا با هم یا یکی یکی خونده بشن باید هر چه زودتر شروع کنیم

oksana

New member
ممنون فقط برای زبان 504 و تافل و لزگی رو بخونیم خوبه؟ برای امار چی بخونیم همین منابعی که معرفی شده؟

به نظر من خوبن باید دایره لغاتتون را افزایش بدید من امسال فقط چهار مهارت لزگی را خونده بودم 20 سوال را جواب دادم لزگی بهترینشونه

henri

New member
من ک تازه امروز امتحانم تموم شد ولی کمی کارای پایان نامم هست ب استراحتم نیاز دارم من گفته بودم ب نظرم از 15 شرو کنیم و با انرژی پیش بریم
تا اون موقع هم کمی جمع آوری منابع و ... اینارو بکینم البته شما حتما اینکارا رو کردید هر جور خودتون میدونید

henri

New member
سلام بجه ها منم ديروز اخرين امتحان هاي دوره ي ليسانسم رو دادم!واز طرفي خوشحالو از طرفي ناراحتم!
در مورد درس خوندن بهتره كه منتظر همديكه نمونيد!البته اين نظر منه!بهتره كه از همين الان شروع كنيد،حداقل امار و زبانو شروع كنيد ،تا بقيه هم بهتون ملحق شن!اينطوري وقتتون بيخود هدر نميره!

خسته نباشی
منم دقیقا ی حس دوسوگرایی بد دارم هم خوشحالم ک فارغ التحصیل شدم هم دلم تنگ میشه و دوست داشتم تموم نمیشد
ولی الان اصلا توانایی خوندن ندارم برام لازمه کمی استراحت کنم هنوز خستگی امتحانای دانشگام در نرفته کمی تجدید قوا لازمه
شما چی؟ شما هم از الان شرو میکنید ؟

marmar3

New member
سلام دوستان گلمممم خویید خوشید خسته امتحانا نباشید من که راحت شدم تموممم بچه ها چرا هیشکی نظر نمیده ....چندتا مطلب هست که باید نظرسنجی بشه ....
1- با 15 تیر شروع موافقید یا زودتر؟
2_ موافقید زبان و امارو باهم شروع کنیم ؟ و درکنارش سه تا کتاب اصلی رو بخونیم ؟
3_ نظرتون چیه اول از اون سه تا کتاب شخصیت رو بخونیم ؟
1.همون 15 تیر خواهشا
2. هستم
3.تقریبا موافقم

baranedel

New member
سلام مجدد دوستان راستش من تصمیم گرفتم تو تابستون 504 و تافل رو بخونم چون زبانم صفره میخوام دایره لغاتم بالا بره بعد از مهر لزگی رو بخونم اگه شما هم دوست دارید باهم شروع کنیم

sepideeee

New member
بچه ها حالا که میخواین تازه شرو کنین بزارین یه نکته ی خیلی مهم رو بهتون بگم ... وقتی هر درسی که می خونین .. اصلا مهم نیست کدوم درس .. تمام واژه های انگلیسی که تو پاورقی اومده رو بخونین .. حتی اگه سختتونه فقط یه نگاهش بکنین ...
هم تو زبان عمومی خیلی بهتون کمک می کنه ... هم معمولا چند تا سوال تو درسای تخصصی انگلیسی می میدن ...
موفق باشید

henri

New member
سلام مجدد دوستان راستش من تصمیم گرفتم تو تابستون 504 و تافل رو بخونم چون زبانم صفره میخوام دایره لغاتم بالا بره بعد از مهر لزگی رو بخونم اگه شما هم دوست دارید باهم شروع کنیم

منم ب احتمال زیاد نمیرسم تابستون شرو کنم کارای دیگه ای هم ب جز کنکور دارم

baranedel

New member
بچه ها اگه زبانو تو کنکور صفر بزنیم یا کم بزنیم ولی بقیه درسا بالا بزنیم تهران قبول میشیم؟

rawy

New member
بچه ها اگه زبانو تو کنکور صفر بزنیم یا کم بزنیم ولی بقیه درسا بالا بزنیم تهران قبول میشیم؟

حذف کردن هر درسی از لیست مطالعه لطمه ی بزرگی می زنه, مخصوصا زبان که ضریبش در حال حاضر 2 هست
من خودم آمار رو کنار گذاشتم, چون تقریبا یک الی دو ماه بکوب خوندم و تو این زمان کم فرصت یادگرفتن آمار نبود, الان بزرگترین لطمه ای که خوردم از درصد پایین همین آمار و تعداد غلط های زیادم تو درس زبان هست, اگر هدفتون تهران هست زمان کافی دارید که خوب به همه ی درسها برسید, به شرطی که کار امروز رو به فردا و فرداها نندازید و آهسته و پیوسته انقدر به درس ها مسلط باشید که تو روزهای آخر نزدیک به کنکور با خیال راحت و بدون هیچ استرسی بتونید بهترین عملکردتون رو توی برگه اعمال کنید

rawy

New member
من استرس گرفتم اصن نمیتونم برنامه ریزی درستی بکنم

هنوز کووووووووو تا کنکور که شما استرس بگیری؟
چرا استرس؟ خوشبختانه منابع تا حدودی مشخصه (هرچند امسال بهداشت واقعا گل کاشت) و کافیه بهشون مسلط بشید, و با خیال راحت برید سر جلسه و از همه مهتر اینکه سر جلسه به بهترین شکل عمل کنید
الان فکر نمی کنم نیاز باشه که شما چند درس رو همزمان باهم بخونید که بخواید برنامه ریزی کنید , خیلیییییییییی زوده هنوز
الان آهسته و پیوسته با لذت زبان بخونید و آمار, در حال حاضر کافیه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا