مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

baranedel

New member
يني منظورم با بچه ها هماهنگ كنيم به نظرتون ميتونيم دوتا كتابو بخونيم ؟شخصيت و نظريه هاي رواندرماني رو؟

rawy

New member
يني منظورم با بچه ها هماهنگ كنيم به نظرتون ميتونيم دوتا كتابو بخونيم ؟شخصيت و نظريه هاي رواندرماني رو؟

والا بستگی به شما و بچه ها داره چطوری خوندنتون, ممکنه بتونید چندین دور هم بخونید, ممکنه هم نه, سوالی که می پرسید کاملا شخصیه و بستگی به شیوه مطالعه خودتون داره خوندن 18 فصل شخصیت تو سه ماه تابستون کار بعیدی نیست, اما کیفیت مطالعتون مهمه

crazy 4 u

New member
سلام دوستان
خیلی عالیه ک زود شروع کنیم
منم فعلن تا یک تیر درگیر امتحاناتم
ایشالا ک همگی موفق باشید:riz304:

henri

New member
سلام دوستان خوبید
منم تا هفته اول تیر امتحان دارم با 15 تیر موافقم تقریبا

baranedel

New member
سلام دوستان خوبيد منم تا 2تير امتحان دارم به نظرم 15ام براهمه خوب. باشه ...

دوستان موافقيد با شخصيت شروع كنيم با توجه به درصد بالاش تو كنكور در كنار زبان و امار اول شخصيت بخونيم؟

rawy

New member
بچه ها زود باشید , منم می خوام باهاتون بخونم, مخصوصااااااااا زبان رو
می خوام تا مطالب از ذهنم نرفته و هنوز فاز خوندن دارم ادامه بدم که روی درسها مسلط بشم اگه خدا بخواد
اگه دیربیاد شاید من شروع کردمااااا

henri

New member
بچه ها زود باشید , منم می خوام باهاتون بخونم, مخصوصااااااااا زبان رو
می خوام تا مطالب از ذهنم نرفته و هنوز فاز خوندن دارم ادامه بدم که روی درسها مسلط بشم اگه خدا بخواد
اگه دیربیاد شاید من شروع کردمااااا

راوی جون اینکه ابخای با ما هم بخونی کلی برامون افتخار داره ولی عزیزم ایشالا ک تو امثال قبولی دیگه این همه عجله نداره برو تو این زمان استراحت کن کیف کن اصلا
من ک بعد کنکورا تا قبل اومدن نتایج ی حسی عجیبی پیدا میکنم انگار تو خلاء این ور اونور میشم اما بعد ک نتیجه میاد اوضاع فرق داره :5:

marmar3

New member
بچه ها منم هستم!!!!!!!!!!!!! از 15 تیر با انرژی!!!!
راوی جون من پایتم! :smilies-azardl (113 طبق تجربه ای که داری بگو چیا میخوای بخونی تابستون؟ چه جوری؟ چه منابعی؟: :

آخرین ویرایش:

baranedel

New member
راوی جون شما که خودت استادی ...بچه های بیایید تو تاپیک لزگی از اول تیر اونجا زبان کار میکنیم قرار اول تافل بخونیم بعد لزگی یرا زبان شنیدم خوبه

rawy

New member
راوی جون اینکه ابخای با ما هم بخونی کلی برامون افتخار داره ولی عزیزم ایشالا ک تو امثال قبولی دیگه این همه عجله نداره برو تو این زمان استراحت کن کیف کن اصلا
من ک بعد کنکورا تا قبل اومدن نتایج ی حسی عجیبی پیدا میکنم انگار تو خلاء این ور اونور میشم اما بعد ک نتیجه میاد اوضاع فرق داره :5:

اختیار داری هنری جان, شما لطف داری
عزیزم قبولی تازه اول دویدنه , دانشجوی بهداشت بودن مگه به این سادگی هاست؟ با این سطحی که من از خودم سراغ دارم
استراحت کنم دیگه رغبت به خوندن پیدا نمی کنم, چشم به هم بزنی تابستون تموم شده و مهر رسیده, هرچند مثل کنکور که نمی خوام بخونم, جوری می خونم که خوب یاد بگیرم و از خوندن و یادگرفتن مطالب لذت ببرم, الان به شدت علاقمند شدم عملکرد قسمتهای مختلف رو بشناسم با سریالی که دیدم و معرفی کردم و یه کتاب به اسم "چگونه خدا مغز شما را تغییر می دهد؟" که فیزیولوژی مغز افرادی که به خدا معتقد هستند و کسانی که نیستند رو بررسی و مقایسه می کنه, خیلی عالیه

rawy

New member
بچه ها منم هستم!!!!!!!!!!!!! از 15 تیر با انرژی!!!!
راوی جون من پایتم! :smilies-azardl (113 طبق تجربه ای که داری بگو چیا میخوای بخونی تابستون؟ چه جوری؟ چه منابعی؟: :

:thumbsupsmileyanim:
اول زبان دوم زبان سوم زبان
ایشالا لغت تافل حفظ می کنم, (اگر 504 رو بلد هستید بعدش برید سراغ لغات تافل)
و متن می خونم و ترجمه می کنم حالا هر متنی (برای شما که هدف اصلی تون کنکوره بهترین گزینه تستهای کنکور سالهای قبله)
راستش آمار رو هم باید شروع کنم ولی سختمههههههه, دوسش ندارم :wacsmiley: اما بچه ها آمار درسیه که تو روانشناسی چون اکثرا ضعیف هستیم اگر بتونیم روش تسلط پیدا کنیم جدای جنبه اطلاعاتیش و درسی می تونه منبع درآمد خوبی باشه
شخصیت رو هم تقریبا روش مسلط هستم یه نگاهی می ندازم که جاهاییش رو که نظریات رو قاطی می کنم یادم بمونه
مدیر محترم قبلی قسمت روانشناسی انجمن که دانشجوی انستیتو هم بودند توصیه شون این بود که زبان , شخصیت , کاپلان, مارنات درس هایی هستند که همیشه ما بهشون نیاز داریم , بنابراین مارنات با اینکه ضریبش یکه و به شما توصیه نمی کنم خیلی روش وقت بذارید اما به هر حال یادگیریش لازمه

آخرین ویرایش:

rawy

New member
راوی جون شما که خودت استادی ...بچه های بیایید تو تاپیک لزگی از اول تیر اونجا زبان کار میکنیم قرار اول تافل بخونیم بعد لزگی یرا زبان شنیدم خوبه

بله استااااااااااد شرکت در کنکور به صورت تفریحی (البته به جز امسال) :tonguesmiley:

henri

New member
اختیار داری هنری جان, شما لطف داری
عزیزم قبولی تازه اول دویدنه , دانشجوی بهداشت بودن مگه به این سادگی هاست؟ با این سطحی که من از خودم سراغ دارم
استراحت کنم دیگه رغبت به خوندن پیدا نمی کنم, چشم به هم بزنی تابستون تموم شده و مهر رسیده, هرچند مثل کنکور که نمی خوام بخونم, جوری می خونم که خوب یاد بگیرم و از خوندن و یادگرفتن مطالب لذت ببرم, الان به شدت علاقمند شدم عملکرد قسمتهای مختلف رو بشناسم با سریالی که دیدم و معرفی کردم و یه کتاب به اسم "چگونه خدا مغز شما را تغییر می دهد؟" که فیزیولوژی مغز افرادی که به خدا معتقد هستند و کسانی که نیستند رو بررسی و مقایسه می کنه, خیلی عالیه

عزیزمی
میشه کتاب رو کامل معرفی کنی بگیرم؟

rawy

New member
عزیزمی
میشه کتاب رو کامل معرفی کنی بگیرم؟

خواستم برای معرفیش یه تاپیک تو کافه کتاب بزنم اما نمی دونم چقدر سندیت علمی داره, برای همین لینک توضیحاتش رو برات می ذارم, اما کتاب شیرینیه و اینکه فیزیولوژی مغز رو خیلی ساده و ملموس تو بعضی قسمتهاش توضیح داده

henri

New member
ممنون مدير جونم ان شاالله موفق بشي ...

دوستان من 3ترم ديگه از كارشناسي روانشناسي عمومي مونده ميخوام برا ارشد باليني وزارت بهداشت شركت كنم ولي منابعي كه خريدم از قبل برا علوم چه كتم :/ از كجا اصن شروع به خوندن بكنم :/ بعدم من كاپلان ندارم كتابي كه بر اساس دي اس ام 5هستش رو دارم بر اساس اون چجوري بخونم اي خدا چه سخته :()

کتاب dsm 5 میگی چ جوریه؟ چند صفحس حدودا ؟ استادات بهت معرفی کردن ؟

baranedel

New member
دو جلده فک کنم هر کدوم 300وخورده ای صفحه باشه اره استاد اسیب شناسی دانشگاه دولتی معرفی کرد گفت کاپلان قدیمی شده این براساس 5 هستش

henri

New member
دو جلده فک کنم هر کدوم 300وخورده ای صفحه باشه اره استاد اسیب شناسی دانشگاه دولتی معرفی کرد گفت کاپلان قدیمی شده این براساس 5 هستش

من موندم اینو بگیرم بخونم یا نه؟ خیلی قاتی میشه اگه بر اساس کاپلان بخونم بعد یهو بگن دی اس ام 5 بخونید فک کنم مخصوصا زمانا و مدت تشخیصا خیلی تغییر کرده باشه نه ؟ خیلی سخته بخاییم 2 تاشو بخونیم

marzieh88

New member
منم هستم بچه ها جون
پیشنهادم اینه که اول کاپلان و فیست و کری رو بخونیم و بعد همراهه خوندنه منابعه دیگه اینارو مرور کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا